←  Gotowe paczki AMXX

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

HideNSeek
Paczka EasyBlock

  • +
  • -
volshebnik - zdjęcie volshebnik 30.05.2014

Witajcie!
 
Ze względu iż wiele osób poszukuje działającej paczki EasyBlock - ja wykorzystując swoje doświadczenie postanowiłem zrobić taką paczkę :D

Do BM'a/EXPMod'a są dopasowane natywy - więc dodawanie doświadczenia z bloczka działa!
 
opis
 
Jak wiadomo EasyBlock to bardzo popularny lecz trudny do zrobienia mod.
 
W skład paczki wchodzą:
BlockMaker - plugin bez którego EasyBlock się nie obejdzie
EXPMod - by Na 5tyk - plugin odpowiadający za poziomy graczy i ciekawe umiejętności które umilają grę.
FrostNade - plugin który zmienia zwykłego granata dymnego na zamrażający.
HNS - plugin odpowiadający za rozgrywkę (CT/TT nie może kupować broni i CT ma tylko nóż)
 
cvary
 
amx_headsplash "1" // 1 - włącza | 0 - wyłącza headsplasha // HeadSplash jest wgrany do EXPModa
bm_budowanie "0" //  1 - Włącza tryb budowania (menu BM'a i brak możliwości brania EXP'a) | 0 - Wyłącza (Brak menu BM'a i możliwość brania EXP'a)
 
wymagane moduly
 

#include <amxmodx>
#include <amxmisc>
#include <fun>
#include <cstrike>
#include <nvault>
#include <fakemeta>
#include <engine>
#include <hamsandwich>
#include <ColorChat>

 
instalacja
 
Instalacja mojej paczki jest banalna :D
Pobieramy paczkę z linku podanego niżej, rozpakowujemy.
Następnie wchodzimy w folder Paczka EasyBlock i całą jego zawartość wrzucamy do cstrike na FTP naszego serwera!
Na sam koniec dopisujemy do plugins.ini
 

BlockMaker.amxx
EXPMod.amxx
FrostNade.amxx
HnS.amxx

 
 
inne informacje
 
W BlockMakerze jest blok muzyka, dzięki temu graczowi po dotknięciu tego bloka jest odgrywana losowa muzyka.
Ja dodałem swoją muzyczkę - teraz wam pokaże jak się dodaje nową muzykę.
Otwieramy *.SMA BlockMakera - najlepiej za pomocą AMXStudio - idziemy do linijki 954, potem widzimy takie coś:

Spoiler

 
Jak widać są to ścieżki do plików muzycznych, jeżeli chcemy dodać nową muzykę zmieniamy ścieżkę do naszej muzyki:
 

new const gszS1[] = "EasyBlockV6/Czerwiec/1.wav";

 
na
 
 

new const gszS1[] = "EasyBlockV6/Lipiec/1.wav";

 
Potem odszukujemy linijkę 2405 - Jak widzimy mamy tam cały kod naszego bloczka...
Oraz również to: case 1: czas = 16.0; // Jest to case odpowiadający naszej 1 muzyczce czyli "EasyBlockV6/Lipiec/1.wav";
W miejscu 16.0 musimy podać czas naszej nowej muzyki czyli załóżmy np. 24.0
Jest to konieczne działanie, aby muzyka odtwarzała się płynnie.
Kolejno widzimy takie coś:
 
 

case 1: format(nazwa, 66, "Misterwives - Reflections (Milkman Remix)", i);

 
Jest to tytuł naszej 1 muzyczki - możemy w tym cudzysłowiu wpisać nazwę naszej muzyki która potem będzie pokazywana na czacie!
 
Jest również nasza jedna linijka która odpowiada za odtwarzanie muzyk z folderu:
format(nazwa2, 35, "EasyBlockV6/Czerwiec/%d.wav", i);
Zapamiętaj, że jeżeli zmieniasz folder dla jednej piosenki to i dla reszty powinieneś też zmienić, gdyż reszta nie będzie działać
 
Przykład złego zastosowania:

Spoiler

 
Przykład dobrego zastosowania:
 
Spoiler

 
Po dobrym zastosowaniu musimy przekonwertować naszą muzykę na specjalne ustawienia, aby mogła być odtwarzana!
Ja korzystam z tej strony: http://audio.online-.../convert-to-wav
Najpierw klikamy okienko otwórz i podajemy w okienku lokalizację naszego pliku.
Potem ustawiamy tak ustawienia:
Spoiler

 
 
 
I jak wszystko dobrze ustawiliśmy jak na zdjęciu klikamy Convert File - strona po chwili skonwertuje nasz plik muzyczny i zacznie nam się pobierać, gdy się pobierze wrzucamy nasz plik muzyczny do podanego wcześniej folderu w *.SMA BlockMakera
I tak robimy z każdym plikiem :D
download

 

Paczka EasyBlock (Brak AMXModa) : http://www54.zippysh...90894/file.html

 

Paczka EasyBlock (Wgrany AMXMod - wersja na Windows): http://www54.zippysh...50471/file.html

 

Podziękowania należą się dla:

 

- NUkz - za jego zaje*iste RS'y wykorzystane na bloku Muzyka

 

- Na 5tyk - za jego EXPMod :D

 

Odpowiedz

  • +
  • -
Gezz - zdjęcie Gezz 10.06.2014

Siemka mam problem jak instaluje tego z amxem i wgrywam dproto to nie ma bm'a itd. jakby nie byl wgrany

Odpowiedz

  • +
  • -
volshebnik - zdjęcie volshebnik 11.06.2014

Siemka mam problem jak instaluje tego z amxem i wgrywam dproto to nie ma bm'a itd. jakby nie byl wgrany

 

 

Wpisz do konsoli: amx_cvar bm_budowanie 1

Odpowiedz

  • +
  • -
Gezz - zdjęcie Gezz 11.06.2014

Ok ok.Już wszystko gra problem był w czym innym :) . Paczka super fajny expmod bm też elegancki wiele bloczków Generalnie świetna paczka banalna do zainstalowania. Polecam

Odpowiedz

  • +
  • -
volshebnik - zdjęcie volshebnik 12.06.2014

Proszę kogoś z RGB o aktualizację linków i dodanie tego pod grafiką {Download}

 

 

Paczka EasyBlock (Brak AMXModa) : http://www54.zippysh...90894/file.html


Paczka EasyBlock (Wgrany AMXMod - wersja na Windows): http://www54.zippysh...50471/file.html

Odpowiedz

dEAL' - zdjęcie dEAL' 16.06.2014

Scorpion gz.
Paczka dobra all dziala wystarczy zrobic wlasne modele blokow i jazda.
Dziekowac.
Odpowiedz

  • +
  • -
volshebnik - zdjęcie volshebnik 16.06.2014

Scorpion gz.
Paczka dobra all dziala wystarczy zrobic wlasne modele blokow i jazda.
Dziekowac.

 

Dzięki za dobre słowa.

 

Wiele ludzi pobiera sobie tą paczkę i nie zostawia o niej opinii.

Trochę się nad nią napracowałem bo jak wiadomo dużo osób szuka działającej paczki EasyBlock.

 

EDIT: Niech jakiś moderator wreszcie zaaktualizuję linki... Bo post raportowałem i pisałem na prywatnych i nikomu nie chce się wykonać paru kliknięć...


Użytkownik ScOrPiOnPL edytował ten post 16.06.2014 21:27
Odpowiedz

  • +
  • -
volshebnik - zdjęcie volshebnik 16.06.2014

Przepraszam za drugi post lecz nie zdążyłem edytować tamtego.

 

Dorzucam listę bloków (jest ich 49) i zdjęcia:
 

        "Platforma",
	"BH",
	"Obrazenia",
	"Leczenie",
	"Bez obrazen (upadek)",
	"Lod",
	"Trampolina",
	"Strzalka",
	"Smierc",
	"Mala Grawitacja",
	"Slap",
	"Miod",
	"Blokuj CT",
	"Blokuj T",
	"Szyba",
	"Bhop NoSlowDown",
	"BH Czasowy",
	"Niesmiertelnosc",
	"Niewidzialnosc",
	"Buty Szybkosci",
	"Kamuflarz",
	"BH Szyba",
	"Muzyka",
	"AWP",
	"Znikajacy",
	"Granat HE",
	"Granat Kurczak",
	"Granat Mrozek",
	"BH Lod",
	"Oslepiajacy",
	"BH Oslepiajacy",
	"SpamDuck",
	"Skaczaca Smierc",
	"BH Obrazenia",
	"Pancerz",
	"Kamikaze",
	"Losowa Nagroda",
	"Doswiadczenie",
	"BH Przekrety",
	"VIP",
	"Ciemnosc",
	"Zatrucie",
	"Antidotum",
	"BH Swiatlo",
	"GPS",
	"Bron",
	"BH Rotate",
	"Trawa",
	"Mikstura",
	"Dywan"

I7DJLzn.jpg


Są one poustawiane jak podałem w liście biggrin.png
Do wielu brakuje modeli dlatego mają model platformy.

Lf2SFWu.jpg


Użytkownik ScOrPiOnPL edytował ten post 16.06.2014 22:03
Odpowiedz

Gość_dZIADEK.SG_* 26.06.2014

Aż głowa boli, :D 7/10

Odpowiedz

  • +
  • -
JumpShot - zdjęcie JumpShot 16.08.2014

Paczuszka dobra jakze  mam swoja to nie korzystam z twojej ale za to ze udostepniles masz reputke ;)


Użytkownik Maniura edytował ten post 16.08.2014 09:43
Odpowiedz

  • +
  • -
twinty - zdjęcie twinty 13.09.2014

siema gdy gram to jak naciskam a lub d  to mi takie powolne skrecanie robi i trace speeda co zrobic ???
 

Odpowiedz

  • +
  • -
volshebnik - zdjęcie volshebnik 13.09.2014

siema gdy gram to jak naciskam a lub d  to mi takie powolne skrecanie robi i trace speeda co zrobic ???
 

 

Wejdź na FTP: następnie w cstrike/addons/amxmodx/configs/hidenseek.cfg 

- Otwórz ten plik

- Zamień linijkę hns_noslowdown 0 na hns_noslowdown 1

- Następnie przejdź do cstrike/server.cfg i dopisz linijkę sv_airaccelerate 100

 

Potem zrestartuj serwer, i tyle ;>

Odpowiedz

SaQuaro - zdjęcie SaQuaro 13.09.2014

ScOrPiOnPL mam twą paczke na serwerze za kilka dni start, i mam do cb pytanie czy mogl bys mi troche edytować ta paczke ? Np usunac niektore skille albo np zmienic czas niewidki i takie male zmiany ? Jesli tak to podaj gg, skypa , steam lub cos :-)
Odpowiedz

  • +
  • -
volshebnik - zdjęcie volshebnik 13.09.2014

ScOrPiOnPL mam twą paczke na serwerze za kilka dni start, i mam do cb pytanie czy mogl bys mi troche edytować ta paczke ? Np usunac niektore skille albo np zmienic czas niewidki i takie male zmiany ? Jesli tak to podaj gg, skypa , steam lub cos biggrin.png

 
Już niedługo wychodzi nowa paczka, z nowymi modelami oraz BM'em - EXPMod natomiast być może będzie inny lub ten sam, zależy czy coś znajdę, co do edycji aktualnie sam robię serwer EasyBlock i dam znać gdy tylko będę miał czas sweatdrop.gif

 

Co do kontaktu po prostu kliknij na moją sygnaturę ze Steam'em i przekieruje Cię do mojego profilu.


Użytkownik ScOrPiOnPL edytował ten post 13.09.2014 17:39
Odpowiedz

  • +
  • -
Apokalipsa1920 - zdjęcie Apokalipsa1920 24.03.2015

mam problem wgrałem bma i go nie ma na serwie 

Odpowiedz

  • +
  • -
Snajperr - zdjęcie Snajperr 24.03.2015

Ładna paczka leci +

Odpowiedz

  • +
  • -
volshebnik - zdjęcie volshebnik 26.03.2015

mam problem wgrałem bma i go nie ma na serwie 

 

Odblokuj wszystkie moduły w pliku .../addons/amxmodx/configs/modules.ini

To znaczy pousuwaj średniki.

 

Pozdrawiam.

Odpowiedz

  • +
  • -
ecko - zdjęcie ecko 07.04.2015

Niektóre bloki znikają jak patrzy się na nie pod innym kontem, niektórych nawet nie widać jak się na nim stoi co zrobić??

Odpowiedz

  • +
  • -
volshebnik - zdjęcie volshebnik 16.04.2015

Niektóre bloki znikają jak patrzy się na nie pod innym kontem, niektórych nawet nie widać jak się na nim stoi co zrobić??

 

To akurat nie jest wina paczki, tylko mapy.

Mapa ma jakiś tam swój limit bloków po którym będą znikać bloku lub nie będzie je widać z jakiejś tam strony a z innej już tak.

 

Pozdrawiam.

Odpowiedz

  • +
  • -
PowerLay - zdjęcie PowerLay 20.07.2015

Jak zrobić żeby można przesuwać blocka komendo

 

Odpowiedz