Dodaje do users.ini
"maZzy" "HASŁO" "h" "a" z nickiem maZzy nie moze wbic na serwa bez setinfo. Wpisze moze wbic, ale nie ma Vipa.
probolwalem juz dodac "maZzy" "HASŁO" "hz" "a" ale znwowu gracz dalej nie ma vipa. Dlaczego ?
ADMIN_LEVEL_H - to jest flaga t z tego co wyczytalem. Juz chyba powinno wszystko smigac. mozna zamknac sorka za robote


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









