Z góry uprzedzam że nie chodzi tu o zwykłego teleportera, chciałbym klasę którą kiedyś (dawno temu) grałem na starym codzie. Jej specjalizacją było coś takiego że raz na rundę mogła się teleportować (uważnie przeczytać proszę) teleport ten polegał na tym że klasa "wypuszcza" predator missile i tam gdzie ten predator uderzy tam ona się teleportuję. (Po "wypuszczeniu" tego predatora postać znika z mapy i ślad po niej to tylko predator missile w którym ona tak jakby siedzi.) Jeśli da radę zrobić coś takiego to bardzo proszę.
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Guest Message by DevFuse

1 odpowiedź w tym temacie
#1
Napisano 13.03.2014 16:46
#2
Napisano 15.03.2014 10:06
Nie wiem czy zniknięcie postaci da radę zrobić, ale można na pewno można zrobić coś takiego, że masz np. 5 predatorów i tam gdzie wypuścisz, tam cię teleportnie.
Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: klasa
Klasa
Klasa wampirNapisany przez Rafii, 16.03.2025 ![]() |
|
![]() |
|||
CoD Nowy
Moc Medyka - problemPugin mocmedyka włącza się w klasie w której nie powinien Napisany przez scythe1, 09.02.2023 ![]() |
|
![]() |
|||
![]() |
Klasa
[ROZWIĄZANE] poźba o klase odrodzenieNapisany przez Anonimowy09, 03.02.2023 ![]() |
|
![]() |
||
Klasa
Poszukuje KlasNapisany przez Aquamarina, 03.01.2023 ![]() |
|
![]() |
|||
![]() |
Klasa
[KOSZ] klasaklasa Napisany przez Anonimowy09, 30.12.2022 ![]() |
|
![]() |
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych