Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Czy opłaca się Zakładać serwery Cs 1.6 ?


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 Offensyvny

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 4
Nowy

  • Postów:18
  • Lokalizacja:Daleko, Daleko
Offline

Napisano 08.03.2014 14:53

 


Z 200 zl musisz liczyc.

 

Gdzie ty 200 zł znalazłeś ? :)

 

Serwer 14 slot - Za.....ka.pl to z 30 zł,
Reklamy
SMS to jakieś 5 przelewem = 1000 reklam, 
Wiaderko chyba 13 
to łącznie 50 zł nie więcej.

Ale jeżeli stawiać to jak zebrać ludzi bo te reklamy na serwisach sms co reklamują po forach ( darmowych, nieużywanych ) nie dają zbyt dużo ?

 

 

Mówisz o reklamach " Spam " na które nikt nie wchodzi 
Serwer ok zabijaka nawet dobre wyjscie

Wiaderko ? Chyba Ci sie pomyliło bo z tego co liczyłem żeby reklama była skuteczna trzeba znacznie więcej

Na Cssetti jest skuteczna reklama :) Kosztuje ona 120 WPLN Jest na miesiąc liczona z stawką 4 która już pokazuje, że setti działa.
Dużo trzeba wydać żeby rozreklamować serwer grunt to cierpliwość bo nie da się tego osiągnąć w chwilę chyba, że masz unikatowy pomysł na np. Cod Mod'a wtedy serwer się sam praktycznie kręci.


  • +
  • -
  • 0

#22 Universalny

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:1
  • Imię:Tomasz
  • Lokalizacja:localhost
Offline

Napisano 08.03.2014 15:25

Ja mam serwer 500 fps 16 slotów i płacę 15zl na serwerygi** . Wydałem ok. 30-40zł na cssetti(10 dni) i w 30 minut gracze przyszli :)



#23 Offensyvny

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 4
Nowy

  • Postów:18
  • Lokalizacja:Daleko, Daleko
Offline

Napisano 08.03.2014 15:27

Ja mam serwer 500 fps 16 slotów i płacę 15zl na serwerygi** . Wydałem ok. 30-40zł na cssetti(10 dni) i w 30 minut gracze przyszli :)

Ja mam serwer na pukawce płacę 25 wpln ale sam się praktycznie opłaca bo zrobiłem tak jak mówiłem zebraliśmy się po kilka złoty ( ekipa serwera) nazbierało się 120 wpln i serwer stoi pełny :)


  • +
  • -
  • 1

#24 Grzegorz93

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 63
Pomocny

  • Postów:311
  • GG:
  • Imię:Grzegorz
  • Lokalizacja:Śląsk
Offline

Napisano 09.03.2014 14:50

Ja mam serwer 500 fps 16 slotów i płacę 15zl na serwerygi** . Wydałem ok. 30-40zł na cssetti(10 dni) i w 30 minut gracze przyszli :)

 

A po następnych 30 minutach już nie wrócili.  ^^ Nie wspominam już o jakości serwerów i strony.

 

 

Do Autora tematu.

 

Na dzień dzisiejszy żeby wybić się z serwerem są potrzebne pieniądze na reklamę. Teraz jest bardzo a to bardzo ciężko z kolegami rozkręcić serwer. To już nie jest to co kiedyś.

 

Jeśli interesują cię super efekty po krótkim czasie to musisz liczyć się z tym, że będzie to wydatek dosyć spory i niekoniecznie jednorazowy. Dużo czynników się składa na efekt pustych serwerów. M.in. aktualizacja gry, nowy CS (cs go), nowe gry, ciągle powstające nowe sieci na xaa.pl itp.

A jeśli to ma być serwer do twoich znajomych z szkoły, osiedla itd. i wiesz, że będziecie grać a nie będzie to chwilowy moment to jak najbardziej kupcie i grajcie. :)

 

 

Wybór firmy jest prosty.

Cena = jakość.

 

Jeśli interesuje cię serwer za pół darmo, z słabą pomocą techniczną i serwerami kolokowanymi w "mieszkaniu sąsiada" to wybierz firmy te, które oferują slot "1000 FPS" za 2 zł itp.

Natomiast jeśli interesują cię stabilne serwery, gwarantowana jakość to musisz coś wybrać z górnej półki cenowej.

 

Podam ci prosty przykład. Miałem serwer głosowy w fajnej firmie, kupiłem go po obniżonej cenie (standardowo 150 zł na 12 miesięcy), płatność z góry na 12 miesięcy z pomocnym support'em. Z początku było super, wszystko działało. Do czasu, gdy firma nie potrafiła sobie poradzić z atakami. Oczywiście robili co mogli. Serwer padał nawet po 5-6 razy dziennie.

Teraz płacę 160 zł miesięcznie i serwer działa prawie 60 dni od momentu ostatniego wyłączenia. Został wyłączony na czas aktualizacji. Co prawda ataki są, ale zostają o razu wycięte a przy większych stosują blackholing.


  • +
  • -
  • 1

#25 silva

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 101
Zaawansowany

  • Postów:182
  • GG:
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Podkarpacie
Offline

Napisano 10.03.2014 16:25

Jeśli chcesz rozkręcić sieć to powiem ci to co prawie każdy post zawiera czyli kasa na reklame.

Osobiście miałem 1 sieć na tańszym hostingu wszystko było dobrze bo wydałem około 300zł na reklame ale szczędziłem na hostingu który był słabszy potem zaczeły się problemy itp. Aktualnie tworze nową sieć na pukawce i oczywiście odłożone pieniądze na reklame. Przy okazji doradze Ci jak rozkręcić serwer (wiem z własnego doświadczenia), moim zdaniem nie opłaca się wydać te 300zł na wiaderko bo z tego bedziesz miał około 9/20 prędzej polecam boosty takie jak cssetti,csadv, osobiście

reklamowałem na setti (głównie to zależy od modu) zombie mod stawka 3zł dzień na tydzień i miałem prawie ciągle full serwer potem za 2-3 dni dalej na tydzień z taką samą stawką i po 4 próbach (84zł) miałem około 17/19 ciągle a w godzinach południowych (szkoła,praca itp) około 14/19 także mam nadzieje że coś wywnioskujesz z mojej odpowiedzi i Ci się to przyda.

 


  • +
  • -
  • 1

Sajko sajko! Sajko w nią mam 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych