Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
GmAMXBans

amxb-bez uprawnień

gmamxbans

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 lizak

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:1
Offline

Napisano 10.02.2014 17:50

Czesc

 Chciałbym Wam zadać kilka pytań, szukałem problemu w google lecz jakoś nie umiełam znaleźć albo źle wpisywałem frazę- nevermind

Mam problem z amxbans, dlatego że w wgrywaniu trzeba nadać uprawnienia chmod 777 na FTP naszego serwera. Moj serwer znajduje się na hostingu którym takie uprawnienia są niedozwolone, napisałem do nich jak można rozwiązać ten problem inaczej. Otrzymałem Wiadomośc zwrotną o przybliżonej treśći, cytat:

"Witam,
z tego co ustaliłem do zainstalowania amxbans nie potrzeba uprawnień 777. Wtyczkę można zainstalować logując się do ftp"

 

Każdy z Nas specjalizuje się w innych dziedzinach, jeżeli to jest prawda i da się zrobić jakoś inaczej prosiłbym Was o pomoc


  • +
  • -
  • 0

#2 czekson

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 36
Życzliwy

  • Postów:190
  • Imię:Mateusz
  • Lokalizacja:Łódź
Offline

Napisano 12.02.2014 11:53

http://amxx.pl/topic...alacja-amxbans/

 

 

 

Po skopiowaniu USTAWIAMY CHMODY'y katalogowi Include (Całemu, pod foldery i pliki również  :D ) Jeśli tego nie zrobimy wywali nam komunikat, i nie będziemy mogli rozpocząć instalacji

 

Więc napisz administracji, żeby Ci zmienili chmody na ten katalog i dalej lecisz.


  • +
  • -
  • 0

Pomagam z AMXX i HLDS. | Mój website || Pomogłem ? Podziękuj mi klikając na rep_up.png przy moich postach.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych