NA NIEBIESKO PO LEWEJ STRONIE
Twoj ex_interp zostal zmieniony na 0.01
proszę o pomoc
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Napisano 23.07.2009 14:43
Napisano 23.07.2009 15:06
Napisano 23.07.2009 16:05
#include <amxmodx>
public plugin_init() {
register_plugin("interp i hud", "1.0", "wizu")
register_event("HLTV", "Nowa_Runda", "a", "1=0", "2=0")
set_task(10.0, "zmien")
}
public zmien()
{
client_cmd(0, "ex_interp 0.01")
set_task(10.0, "zmien")
}
public Nowa_Runda()
{
set_hudmessage(255, 0, 0, -1.0, 0.2, 0, 6.0, 7.0)
show_hudmessage(0, "Uwaga! Masz zmieniony ex_interp na 0.01")
}
Napisano 23.07.2009 20:15
Napisano 23.07.2009 20:32
Napisano 23.07.2009 21:06
Napisano 24.07.2009 09:01
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych