1. Czemu gra się nie z ciemnia gdy ct już ma szukać ??
2. Czemu jak ktoś nowy gracz wejdzie do gry to nie może przejść do terro ani nawet do ct tylko mogą być na specu.
3. Jaki jest cvar aby zmienić czas jaki terro może się schować.
4. Jest jakiś sposób na zblokowanie CT żeby inni nie mogli przechodzić ??
5. Czy da się zmienić kolory latarek ??
Na oficjalnym forum nikt mi nie pomógł może więc tutaj ktoś mi pomoże
Z góry thx.


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









