Witam mam pytanie jak dodać do klasy w codzie starym zmieny model ubrania chodzi mi oto że jak na klasie wybierzemy M4 to mamy model CT a jak ak to mamy model TT za pomoc daje +
Użytkownik T!MMER edytował ten post 25.12.2013 15:20
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Najlepsza odpowiedź Gość22 , 25.12.2013 16:06
Witam mam pytanie jak dodać do klasy w codzie starym zmieny model ubrania chodzi mi oto że jak na klasie wybierzemy M4 to mamy model CT a jak ak to mamy model TT za pomoc daje +
Przejdź do postu
Napisano 25.12.2013 15:19
Witam mam pytanie jak dodać do klasy w codzie starym zmieny model ubrania chodzi mi oto że jak na klasie wybierzemy M4 to mamy model CT a jak ak to mamy model TT za pomoc daje +
Użytkownik T!MMER edytował ten post 25.12.2013 15:20
Napisano 25.12.2013 15:35
#include <amxmodx>
#include <amxmisc>
#include <fun>
#include <cstrike>
#include <fakemeta>
#include <engine>
#include <hamsandwich>
#include <nvault>
#define PLUGIN "New Plug-In"
#define VERSION "1.0"
#define AUTHOR "Admin"
new bool:sprawdzil[33];
new Ubrania_CT[4][]={"sas","gsg9","urban","gign"};
new Ubrania_Terro[4][]={"arctic","leet","guerilla","terror"};
public plugin_init()
{
register_plugin(PLUGIN, VERSION, AUTHOR)
RegisterHam(Ham_Spawn, "player", "Odrodzenie", 1);
}
public client_connect(id)
sprawdzil[id] = false;
public Odrodzenie(id)
{
if(!is_user_alive(id) || !is_user_connected(id))
return PLUGIN_CONTINUE;
cs_reset_user_model(id);
sprawdzil[id] = false;
set_task(0.1,"SprawdzBron",id);
return PLUGIN_CONTINUE;
}
public SprawdzBron(id)
{
if(!is_user_alive(id))
return PLUGIN_CONTINUE;
new weapon = get_user_weapon(id);
if(!(sprawdzil[id] && weapon == CSW_AK47))
{
sprawdzil[id] = true
new num = random_num(0,3);
if(get_user_team(id) == 1)
return PLUGIN_CONTINUE;
else
cs_set_user_model(id, Ubrania_Terro[num]);
}
if(!(sprawdzil[id] && weapon == CSW_M4A1))
{
sprawdzil[id] = true
new num = random_num(0,3);
if(get_user_team(id) == 2)
return PLUGIN_CONTINUE;
else
cs_set_user_model(id, Ubrania_CT[num]);
}
if(!sprawdzil[id])
set_task(0.1,"SprawdzBron",id);
return PLUGIN_CONTINUE;
}
Jezeli nie wiesz jak to dodac to daj swoje sma coda..
Ale bedzie problem z itemem ktory daje ubranie wroga (bo bedzie podmieniac pod bron) ale mozna to jakos rozwiazac jak chcesz a jak nie to teraz ten kod bedzie zmienial model w zaleznosci czy masz m4 albo ak
Użytkownik vaulT edytował ten post 25.12.2013 15:36
Napisano 25.12.2013 16:06 Najlepsza odpowiedź
Witam mam pytanie jak dodać do klasy w codzie starym zmieny model ubrania chodzi mi oto że jak na klasie wybierzemy M4 to mamy model CT a jak ak to mamy model TT za pomoc daje +
Użytkownik T!MMER edytował ten post 25.12.2013 16:12
Napisano 25.12.2013 16:16
Tu jest link do sma http://przeklej.net/...ils/167746.html najlepiej jak by się dało to dodać do klasy Terorysta
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych