Skocz do zawarto艣ci

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w wi臋kszo艣ci spo艂eczno艣ci internetowych musisz si臋 zarejestrowa膰 aby m贸c odpowiada膰 lub zak艂ada膰 nowe tematy, ale nie b贸j si臋 to jest prosty proces w kt贸rym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz si臋 do temat贸w i for, aby otrzymywa膰 automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza spo艂eczno艣ciowego
  • Stw贸rz sw贸j w艂asny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe do艣wiadczenia

Do艂膮czona grafika Do艂膮czona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdj臋cie

[ROZWI膭ZANE] "Serwer is not responding" u graczy non steam (nowy silnik)


Najlepsza odpowied藕 Amaroq, 22.12.2013 20:32

Najnowsza to 0.9.364, dproto 0.9.87 jest jeszcze starsze od 0.9.187. Przejd藕 do postu


  • Zamkni臋ty Temat jest zamkni臋ty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pan PrO

    Wszechpomocny

  • U偶ytkownik

Reputacja: 99
Zaawansowany

  • Post贸w:388
  • Lokalizacja:PC
Offline

Napisano 22.12.2013 18:55

Witam.

 

Mam pewien problem z serwerem, kt贸ry wczoraj kupi艂em na pukawce. Na swoim koncie steam mog臋 bezproblemowo wej艣膰 na serwer, a non steam nie mo偶e wej艣膰 na serwer.

 

Gdy na serwer wchodzi gracz Non steam z starym silnikiem HLDS to mu pisze: "This server is using a newer protocol ( 48 ) than your client ( 47 ).  You should check for updates to your client"

 

Gdy na serwer wchodzi gracz Non Steam z nowym silnikiem HLDS pisze: Serwer is not responding (chyba dobrze napisa艂em ?)

 

Mam wgrany dproto w wersji 0.9.187

 

Komenda status/stats
 
hostname:  Palcie Ajmer Bo Umrzecie@pukawka.pl
version :  48/1.1.2.7/Stdio 6027 secure  (10)
tcp/ip  :  31.186.82.162:27136
map     :  de_aztec at: 0 x, 0 y, 0 z
players :  2 active (12 max)
 
#      name userid uniqueid frag time ping loss adr
# 1 "HLTV Proxy" 1 HLTV hltv:0/0 delay:20  4:47:38 31.186.85.169:52413
# 2 "[AFK] SeWeK" 5 STEAM_0:0:40150794   0 00:30   29    0 178.37.30.34:27005
2 users
 
 
CPU   In    Out   Uptime  Users   FPS    Players
 4.67  2.41  2.36     290     6  232.38       2
 
Metalist
 
Currently running plugins:
 [  1] AMX Mod X, v1.8.2, Feb 14 2013, by AMX Mod X Dev Team, see http://www.amxmodx.org
 [  2] Fun, v1.8.2, Feb 14 2013, by AMX Mod X Dev Team, see http://www.amxmodx.org
 [  3] Engine, v1.8.2, Feb 14 2013, by AMX Mod X Dev Team, see http://www.amxmodx.org
 [  4] FakeMeta, v1.8.2, Feb 14 2013, by AMX Mod X Dev Team, see http://www.amxmodx.org
 [  5] CStrike, v1.8.2, Feb 14 2013, by AMX Mod X Dev Team, see http://www.amxmodx.org
 [  6] CSX, v1.8.2, Feb 14 2013, by AMX Mod X Dev Team, see http://www.amxmodx.org/
 [  7] Ham Sandwich, v1.8.2, Feb 14 2013, by AMX Mod X Dev Team, see http://www.amxmodx.org
 [  8] MySQL, v1.8.2, Feb 14 2013, by AMX Mod X Dev Team, see http://www.amxmodx.org/
8 plugins
 
Za艂膮czony plik  dproto.cfg   7,65 KB  61 Ilo艣膰 pobra艅

 

Mo偶ecie mi powiedzie膰 w czym jest problem ??


  • +
  • -
  • 0

#2 Drago36

    Profesjonalista - if you know what i mean

  • Power User

Reputacja: 562
Wszechwiedz膮cy

  • Post贸w:707
  • GG:
  • Imi臋:M贸w mi D.ave
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 22.12.2013 19:22

No raczej nie przez "dproto" lub inne plugi gracze non-steam nie wejd膮 ,lecz serwer ma ustawione ,偶e gracze ze steam mog膮 wej艣膰.

Serw weryfikuje ID Steam i wpuszcza gracza.

 


  • +
  • -
  • 0

#3 Amaroq

    AMXX Contributor

  • U偶ytkownik

Reputacja: 304
Wszechpomocny

  • Post贸w:380
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imi臋:Karol
  • Lokalizacja:艁贸d藕
Offline

Napisano 22.12.2013 19:28

Mam wgrany dproto w wersji 0.9.187

Tu jest pierwszy problem. Dla nowej wersji silnika u偶ywasz dproto nowszego od tej wersji np. 0.9.364 (najnowsza).

Currently running plugins:
 [  1] AMX Mod X, v1.8.2, Feb 14 2013, by AMX Mod X Dev Team, see http://www.amxmodx.org
 [  2] Fun, v1.8.2, Feb 14 2013, by AMX Mod X Dev Team, see http://www.amxmodx.org
 [  3] Engine, v1.8.2, Feb 14 2013, by AMX Mod X Dev Team, see http://www.amxmodx.org
 [  4] FakeMeta, v1.8.2, Feb 14 2013, by AMX Mod X Dev Team, see http://www.amxmodx.org
 [  5] CStrike, v1.8.2, Feb 14 2013, by AMX Mod X Dev Team, see http://www.amxmodx.org
 [  6] CSX, v1.8.2, Feb 14 2013, by AMX Mod X Dev Team, see http://www.amxmodx.org/
 [  7] Ham Sandwich, v1.8.2, Feb 14 2013, by AMX Mod X Dev Team, see http://www.amxmodx.org
 [  8] MySQL, v1.8.2, Feb 14 2013, by AMX Mod X Dev Team, see http://www.amxmodx.org/
2. problem to, 偶e nawet nie widzi dproto.

Po wgraniu nowego dproto, wejd藕 w dproto.cfg, znajd藕
ServerInfoAnswerType = 0
i zmie艅 na
ServerInfoAnswerType = 2
Pozwoli to doda膰 starszym NS serwer do favorites.

U偶ytkownik FD_GODPL edytowa艂 ten post 22.12.2013 19:35

  • +
  • -
  • 1
Plugin informuj膮cy o zabiciu zak艂adnika (wysy艂a do admina na say nick gracza oraz zapisuje o tym logi) - Hostage Killer v1.3.3
DarkGL to m贸j autorytet.

#4 Pan PrO

    Wszechpomocny

  • Autor tematu
  • U偶ytkownik

Reputacja: 99
Zaawansowany

  • Post贸w:388
  • Lokalizacja:PC
Offline

Napisano 22.12.2013 20:24

A wi臋c tak

 

ServerInfoAnswerType = 2

 

dproto 0_9_87 wgrane (chyba to najnowsza wersja)

 

Lecz nie wiem dlaczego mi dproto nie czyta :/

 

 


  • +
  • -
  • 0

#5 Amaroq

    AMXX Contributor

  • U偶ytkownik

Reputacja: 304
Wszechpomocny

  • Post贸w:380
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imi臋:Karol
  • Lokalizacja:艁贸d藕
Offline

Napisano 22.12.2013 20:32   Najlepsza odpowied藕

Najnowsza to 0.9.364, dproto 0.9.87 jest jeszcze starsze od 0.9.187.
  • +
  • -
  • 3
Plugin informuj膮cy o zabiciu zak艂adnika (wysy艂a do admina na say nick gracza oraz zapisuje o tym logi) - Hostage Killer v1.3.3
DarkGL to m贸j autorytet.




U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 0

0 u偶ytkownik贸w, 0 go艣ci, 0 anonimowych