chciałem dodać do gold vip tutaj że pisze na zielono w say , jak to zrobić ??
oraz mam pytanie jak zwiększyć prędkość gracza o np. 10% ?
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Napisano 09.07.2009 14:33
Napisano 10.07.2009 12:48
jak zwiększyć prędkość gracza o np. 10% ?
np. set_user_maxspeed(id, 270.0);
Napisano 10.07.2009 13:07
http://forums.alliedmods.net/attachment.php?attachmentid=20885&d=1192561249
tu masz plugin dzięki ktoremu admin pisze na zielono.jak zwiększyć prędkość gracza o np. 10% ?
np. set_user_maxspeed(id, 270.0);
Napisano 10.07.2009 13:26
Napisano 10.07.2009 18:21
Napisano 10.07.2009 18:52
Napisano 10.07.2009 20:36
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych