Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
Inny

Poszukuję paczki BaseBuilder

inny

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Michu129

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:9
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 24.11.2013 12:11

Witam, tak jak w temacie, i dołoże, jaką paczkę proponujecie wgrać na serwer ?? Paczki BaseBuilder. z gory Dzięki.


  • +
  • -
  • 0

#2 ChicuuPlayGames

    Zaawansowany

  • Zbanowany

Reputacja: 13
Początkujący

  • Postów:90
  • Lokalizacja:Gdynia
Offline

Napisano 24.11.2013 12:14

Tu masz wszystkie paczki http://amxx.pl/forum...we-paczki-amxx/  "Najlepsza" to jest taka którą sam zrobisz,


Użytkownik ChicuuPlayGames edytował ten post 24.11.2013 12:14


#3 Michu129

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:9
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 24.11.2013 13:03

To akurat znam :). Przeszukiwałem coś się zastanowiałem, i przmysłałem żeby nie zrobić PaintBalla.. co myślicie o Tym ? Jaką byście paczkę mi proponowali, żeby jeszcze coś dodać , odjąc.. pozmieniac itd.


  • +
  • -
  • 0

#4 ChicuuPlayGames

    Zaawansowany

  • Zbanowany

Reputacja: 13
Początkujący

  • Postów:90
  • Lokalizacja:Gdynia
Offline

Napisano 24.11.2013 14:11

Każdy ma swój gust, jeśli Ci to obojętne to pomyśl o zyskach/stratach. Zazwyczaj to jest tak, że gdy się robi sieć serwerów to pierwszy musi być serwer na zarobek, według mnie najlepiej sprawdza się CoD mod. Następnie, jeśli hajs się zgadza tworzysz coś z myślą o graczy, na czym oni będą najlepiej się czuli. Pamiętaj by pierw rozkręcić jeden serwer a nie stawiać od razu 3 puste. Gdy postawisz dobry serwer nie dawaj od razu 30 slotów tylko daj na początek 17, zakup reklamę na wiaderku lub setti ( Master boost ) Jeśli serwer będzie tak ciągle 15,16,17/17 to potem zwiększaj o 1 slot do góry. Dlaczego? Ponieważ lista serwerów wiaderko działa w taki sposób, że jeśli serwer ma 7/7 a inny serwer 20/32 to ten 7/7 będzie wyżej ponieważ jest w 100% zapełniony. Reklama musi być zawsze, lub chociaż na okres 3 miesięcy jak nie więcej.







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: inny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych