Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

CoD2 AMXX mod - banowaniebanowanie w call of duty 2 i instalacja pomoc



  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 E_S_C

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:2
  • Lokalizacja:Tychy
Offline

Napisano 09.11.2013 23:59

Witam, jestem nowym użytkownikiem forum, a zarazem świeżakiem co do waszego moda, proszę o wyrozumiałość.

Więc do rzeczy:

1.Jestem administratorem serwera botzombie cod2 i wpadłem na pomysł o dodanie opcji banowania.

i chciałbym dograć mod AMX do moda zombie, 

1.Czy jest możliwość dogrania moda AMXX do moda botzombie w call of duty 2, bez zmieniania moda botzombie?

2.Czy jest możliwość dodania z AMX tylko i wyłącznie opcji banowania? 

 

Chciał bym dodać tylko i wyłącznie banowanie, ponieważ na serwerze nie ma org ani pb wiec bany z konsoli za pomocą /rcon banip nic nie dadzą 

stąd moje pytania, opisze dokładnie co chce zrobić aby było jaśniej.

 

Mamy graczy nadmiernie korzystających z bugów których nie potrafię wyszukać w skryptach i wyeliminować, googlując znalazłem AMXX i widziałem, że można za pomocą tego moda banować na CFG gracza. I chciał bym doinstalować ten mod do moda Botzombie nie zmieniając nic w modzie botzombie. Tylko dodać z AMXX banowanie jeśli jest to możliwe, bardzo proszę o pomoc: jakie pliki, komendy, co zrobić, jest to pilne i liczę na wyrozumiałość użytkowników i oczywiście pomoc w wykonaniu tego planu pozdrawiam serdecznie E_S_C.

 

 

Kontakt ze mną 

GG - 11528708

XFire czarnypies

 


  • +
  • -
  • 0

#2 Misiaczek ;c

    /dev/null

  • Moderator

Reputacja: 1 678
Godlike

  • Postów:2 496
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Halemba
Offline

Napisano 10.11.2013 13:50

Automatyczna wiadomość


Ten temat został przeniesiony z forum

SourceModPytania

do

AMX Mod XPytania
  • +
  • -
  • 0

#3 NexusLaMeR

    Pomocny

  • Zbanowany

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:73
  • GG:
  • Imię:Mateusz
  • Lokalizacja:Gdansk
Offline

Napisano 10.11.2013 14:55

Witam, jestem nowym użytkownikiem forum, a zarazem świeżakiem co do waszego moda, proszę o wyrozumiałość.

Więc do rzeczy:

1.Jestem administratorem serwera botzombie cod2 i wpadłem na pomysł o dodanie opcji banowania.

i chciałbym dograć mod AMX do moda zombie, 

1.Czy jest możliwość dogrania moda AMXX do moda botzombie w call of duty 2, bez zmieniania moda botzombie?

2.Czy jest możliwość dodania z AMX tylko i wyłącznie opcji banowania? 

 

Chciał bym dodać tylko i wyłącznie banowanie, ponieważ na serwerze nie ma org ani pb wiec bany z konsoli za pomocą /rcon banip nic nie dadzą 

stąd moje pytania, opisze dokładnie co chce zrobić aby było jaśniej.

 

Mamy graczy nadmiernie korzystających z bugów których nie potrafię wyszukać w skryptach i wyeliminować, googlując znalazłem AMXX i widziałem, że można za pomocą tego moda banować na CFG gracza. I chciał bym doinstalować ten mod do moda Botzombie nie zmieniając nic w modzie botzombie. Tylko dodać z AMXX banowanie jeśli jest to możliwe, bardzo proszę o pomoc: jakie pliki, komendy, co zrobić, jest to pilne i liczę na wyrozumiałość użytkowników i oczywiście pomoc w wykonaniu tego planu pozdrawiam serdecznie E_S_C.

 

 

Kontakt ze mną 

GG - 11528708

XFire czarnypies

Bez AMXModX nie działałby ci jakikolwiek plugin. Musisz mieć metamoda i amxmoda skoro masz taki plugin zacznijmy od tego.

 

Teraz jadąc dalej, jeśli posiadasz swoje forum to wypadało by wgrać AMXBans od Kawona http://amxx.pl/topic...cja-amxbans-v4/ jeżeli nie masz jednak forum możesz banować przez samego amxmod'a w prosty sposób wpisz w konsole bind "F5" "amxmodmenu" a jeśli nie dodałeś sobie jeszcze flag to wejdź na FTP serwera potem cstrike/addons/amxmodx/configs/ i otwórz plik users.ini notatnikiem a potem dodaj do niego zależnie od tego czy masz steam czy ns albo w jaki sposób chcesz przypisać admina do swojego konta

 

Jeżeli posiadasz steam

 

"Twoje Steam ID" "" "flagi" "ce"

 

przykład

"STEAM_0:0:123456" "" "abcdefghijklmnopqrstu" "ce"
 
Dla IP nie polecam
"Twoje IP" "" "Flagi" "de"
 
np.
"123.45.67.89" "" "abcdefghijklmnopqrstu" "de"
 
Na nick
"Twój nick" "ustal swoje hasło" "flagi" "a"
 
np
"Dzieciak xD" "123" "abcdefghijklmnopqrstu" "a"
 
i na nick jak dodasz to hasło musisz mieć bo inaczej na serwer nie wejdziesz
 
to dodajesz do konsoli
 
setinfo "_pw" "twoje hasło" czyli w naszym przypadku jak podałem wyżej setinfo "_pw" "123"

 

Nie koniecznie musisz podawać te flagi tutaj masz opis flag jak będziesz komuś chciał dodać admina np czy jakieś premium albo VIP'a

 

Spoiler



#4 E_S_C

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:2
  • Lokalizacja:Tychy
Offline

Napisano 11.11.2013 00:52

 

Witam, jestem nowym użytkownikiem forum, a zarazem świeżakiem co do waszego moda, proszę o wyrozumiałość.

Więc do rzeczy:

1.Jestem administratorem serwera botzombie cod2 i wpadłem na pomysł o dodanie opcji banowania.

i chciałbym dograć mod AMX do moda zombie, 

1.Czy jest możliwość dogrania moda AMXX do moda botzombie w call of duty 2, bez zmieniania moda botzombie?

2.Czy jest możliwość dodania z AMX tylko i wyłącznie opcji banowania? 

 

Chciał bym dodać tylko i wyłącznie banowanie, ponieważ na serwerze nie ma org ani pb wiec bany z konsoli za pomocą /rcon banip nic nie dadzą 

stąd moje pytania, opisze dokładnie co chce zrobić aby było jaśniej.

 

Mamy graczy nadmiernie korzystających z bugów których nie potrafię wyszukać w skryptach i wyeliminować, googlując znalazłem AMXX i widziałem, że można za pomocą tego moda banować na CFG gracza. I chciał bym doinstalować ten mod do moda Botzombie nie zmieniając nic w modzie botzombie. Tylko dodać z AMXX banowanie jeśli jest to możliwe, bardzo proszę o pomoc: jakie pliki, komendy, co zrobić, jest to pilne i liczę na wyrozumiałość użytkowników i oczywiście pomoc w wykonaniu tego planu pozdrawiam serdecznie E_S_C.

 

 

Kontakt ze mną 

GG - 11528708

XFire czarnypies

Bez AMXModX nie działałby ci jakikolwiek plugin. Musisz mieć metamoda i amxmoda skoro masz taki plugin zacznijmy od tego.

 

Teraz jadąc dalej, jeśli posiadasz swoje forum to wypadało by wgrać AMXBans od Kawona http://amxx.pl/topic...cja-amxbans-v4/ jeżeli nie masz jednak forum możesz banować przez samego amxmod'a w prosty sposób wpisz w konsole bind "F5" "amxmodmenu" a jeśli nie dodałeś sobie jeszcze flag to wejdź na FTP serwera potem cstrike/addons/amxmodx/configs/ i otwórz plik users.ini notatnikiem a potem dodaj do niego zależnie od tego czy masz steam czy ns albo w jaki sposób chcesz przypisać admina do swojego konta

 

Jeżeli posiadasz steam

 

"Twoje Steam ID" "" "flagi" "ce"

 

przykład

"STEAM_0:0:123456" "" "abcdefghijklmnopqrstu" "ce"
 
Dla IP nie polecam
"Twoje IP" "" "Flagi" "de"
 
np.
"123.45.67.89" "" "abcdefghijklmnopqrstu" "de"
 
Na nick
"Twój nick" "ustal swoje hasło" "flagi" "a"
 
np
"Dzieciak xD" "123" "abcdefghijklmnopqrstu" "a"
 
i na nick jak dodasz to hasło musisz mieć bo inaczej na serwer nie wejdziesz
 
to dodajesz do konsoli
 
setinfo "_pw" "twoje hasło" czyli w naszym przypadku jak podałem wyżej setinfo "_pw" "123"

 

Nie koniecznie musisz podawać te flagi tutaj masz opis flag jak będziesz komuś chciał dodać admina np czy jakieś premium albo VIP'a

 

Spoiler

dodam ze to ma byc w call of duty 2 a nie w couner strike


  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych