siema.
szukam najprostszego pluginu, ktory zadaje X-Y% wiecej obrazen.
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Napisano 22.09.2013 10:08
siema.
szukam najprostszego pluginu, ktory zadaje X-Y% wiecej obrazen.
Napisano 24.09.2013 12:50
Stwórz Vipa Tam masz opcję
/ Jeśli nie pomogłem To poszukaj w necie.

Napisano 24.09.2013 13:24
+10 DMG
#include <amxmodx>
#include <hamsandwich>
#define PLUGIN "New Plug-In"
#define VERSION "1.0"
#define AUTHOR "author"
public plugin_init()
{
register_plugin(PLUGIN, VERSION, AUTHOR)
RegisterHam(Ham_TakeDamage, "player", "TakeDamage");
}
public TakeDamage(this, idinflictor, idattacker, Float:damage, damagebits)
{
if(is_user_alive(idattacker))
{
damage += 10;
}
}
10% więcej DMG:
#include <amxmodx>
#include <hamsandwich>
#define PLUGIN "New Plug-In"
#define VERSION "1.0"
#define AUTHOR "author"
public plugin_init()
{
register_plugin(PLUGIN, VERSION, AUTHOR)
RegisterHam(Ham_TakeDamage, "player", "TakeDamage");
}
public TakeDamage(this, idinflictor, idattacker, Float:damage, damagebits)
{
if(is_user_alive(idattacker))
{
damage*=(100+10)/100;
}
}
1/2 szans na zadanie 10% więcej DMG:
#include <amxmodx>
#include <hamsandwich>
#define PLUGIN "New Plug-In"
#define VERSION "1.0"
#define AUTHOR "author"
public plugin_init()
{
register_plugin(PLUGIN, VERSION, AUTHOR)
RegisterHam(Ham_TakeDamage, "player", "TakeDamage");
}
public TakeDamage(this, idinflictor, idattacker, Float:damage, damagebits)
{
if(is_user_alive(idattacker) && random_num(1,2) == 1)
{
damage*=(100+10)/100;
}
}
Napisano 24.09.2013 14:37
@up
#include <amxmodx>
#include <hamsandwich>
new const Float:g_fMnoznik = 60.0 //Ile procent? Wpisz 120 a dmg bedzie zwiekszony o 20%
public plugin_init()
{
register_plugin("Damage Changer", "0.1", "d0naciak");
RegisterHam(Ham_TakeDamage, "player", "fw_TakeDamage");
}
public fw_TakeDamage(id, iEnt, iAttacker, Float:fDamage, iDamageBits)
{
if(!is_user_alive(id))
return HAM_IGNORED;
SetHamParamFloat(4, fDamage * g_fMnoznik * 0.01);
return HAM_HANDLED;
}
Użytkownik d0naciak edytował ten post 26.09.2013 19:36
Napisano 26.09.2013 18:40
sorry ze dopiero teraz odpisuje ale jestem w internacie.
obaj macie 
jutro dam znac ktory dobrze dziala.
Napisano 27.09.2013 19:21
@up
- Wywali warningi
- Kod nie sprawny chyba (tak się nie zmienia obrażeń!)
#include <amxmodx> #include <hamsandwich> new const Float:g_fMnoznik = 60.0 //Ile procent? Wpisz 120 a dmg bedzie zwiekszony o 20% public plugin_init() { register_plugin("Damage Changer", "0.1", "d0naciak"); RegisterHam(Ham_TakeDamage, "player", "fw_TakeDamage"); } public fw_TakeDamage(id, iEnt, iAttacker, Float:fDamage, iDamageBits) { if(!is_user_alive(id)) return HAM_IGNORED; SetHamParamFloat(4, fDamage * g_fMnoznik * 0.01); return HAM_HANDLED; }
czy to zwiekszone dmg bedzie mial kazdy gracz czy wybrana osoba?? (potrzebuje tej funkcji do sklepu)
@edit.
sorry ale nie moge edytowac powyzszego posta ![]()
Użytkownik Przyjmij wiadro edytował ten post 27.09.2013 19:22
Napisano 28.09.2013 13:02
Dla każdego gracza. Dla pojedynczego możesz zrobić odpowiednią zmienną która będzie zawierała graczy z takową umiejętnością.
Napisano 28.09.2013 17:09
bylbys tak mily i dalbys przyklad ?
Napisano 28.09.2013 18:45
#include <amxmodx>
#include <hamsandwich>
new const Float:g_fMnoznik = 60.0 //Ile procent? Wpisz 120 a dmg bedzie zwiekszony o 20%
new bool:g_bZwiekszoneObrazenia[33];
public plugin_init()
{
register_plugin("Damage Changer", "0.1", "d0naciak");
register_clcmd("say /test", "cmd_Test");
RegisterHam(Ham_TakeDamage, "player", "fw_TakeDamage");
}
public client_putinserver(id)
g_bZwiekszoneObrazenia[id] = false;
public cmd_Test(id)
g_bZwiekszoneObrazenia[id] = true;
public fw_TakeDamage(id, iEnt, iAttacker, Float:fDamage, iDamageBits)
{
if(!is_user_alive(id) || !g_bZwiekszoneObrazenia[id])
return HAM_IGNORED;
SetHamParamFloat(4, fDamage * g_fMnoznik * 0.01);
return HAM_HANDLED;
}
Wpisując na czacie /test dostajesz zwiększone obrażenia procentowe.
Napisano 28.09.2013 19:15
dzięki.
do zamkniecia ![]()
Napisano 29.09.2013 15:19
raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.Posiadam TBM (inaczej PTB), które działa dużo lepiej niż zwykłe PTB, nawet na modach z lvlami. Zainteresowany? Proszę bardzo
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych