Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Nie mogę wejsc w logs
#2
Napisano 11.05.2009 06:49
#4
Napisano 11.05.2009 22:00
#6
Napisano 11.05.2009 22:34
co tylko potwierdza to że są niewłaściwe.ale pisze ze nie da sie zmienic
??
pogadaj z ludźmi z hostingu bo sam nic nie zmienisz i na następny raz twórz niezbędne foldery ręcznie...
#7
Napisano 12.05.2009 08:35
#8
Napisano 14.05.2009 15:51
#9
Napisano 14.05.2009 16:40
jeżeli nie może wejść do katalogu to tym bardziej nie zmieni jego nazwy bo nie ma uprawnień. Ale widocznie i tak zapomniał o temacie.albo popsrotu zmien nazwe pliku logs na jakas inna i utworz kolejny katalog logs , wtedy wszystkie nwoe logi juz bedziesz mogl ogladac...
#10
Napisano 14.05.2009 17:17
<?php
chmod("amxmodx/logs", 0777);
?>Nie wiem tylko czy masz na serwie parser
#11
Napisano 15.05.2009 20:28
a wlasnie ze zmieni... wiem bo sam tak zrobilem 2 dni temu...jeżeli nie może wejść do katalogu to tym bardziej nie zmieni jego nazwy bo nie ma uprawnień
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









