Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Tania grafika dla klanów
#1
Napisano 04.05.2009 15:21
Wykonuje takie prace jak:
* Bannery
* Buttony
* Avatary
* Loga
* Herby
* Przerabiam style
* Laye
* Bannery reklamowe flash.
* Oraz inne prace
Przykladowe prace:
http://grupaoem.esnet.pl/ggg/1.jpg
http://www.grupaoem....nload.php?id=19
http://grupaoem.esnet.pl/ggg/2.jpg
http://grupaoem.esnet.pl/ggg/3.jpg
http://grupaoem.esnet.pl/ggg/4.jpg
http://grupaoem.esnet.pl/ggg/5.jpg
http://grupaoem.esnet.pl/ggg/6.jpg
kontakt:
gg:7002824
grupaoem@wp.pl
Wszystkie prace wykonuje samodzielnie więc macie 100% pewność że nie znajdziecie drugiej takiej samej w internecie.
#2
Napisano 04.05.2009 15:22
#3
Napisano 04.05.2009 15:52
#4
Napisano 04.05.2009 16:26
#5
Napisano 04.05.2009 16:34
#6
Napisano 04.05.2009 16:55
#7
Napisano 04.05.2009 17:09
Mam rozumieć że skoro pobierasz opłaty to wszystko jest full legal - działalność zarejestrowana, legal soft itd ?
Dobre ;]
Zapłata pewnie sms
#8
Napisano 04.05.2009 18:35
Mam rozumieć że skoro pobierasz opłaty to wszystko jest full legal - działalność zarejestrowana, legal soft itd ?
Poniżej 1000zł dochodów brutto działalność gospdarcza nie jest wymagana, chyba, że jest powiedziane, że jest to odplatna usługa.
Jednym słowem napisz że nie płacą za pracę, jedynie wspomagają działalność ;>
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









