Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
CS:GO

[ROZWIĄZANE] CS : GO - Instalacja

CS:GO cs go global offensive instalacja pomoc

Najlepsza odpowiedź SerwerHost.pl , 27.01.2013 22:51

Mam zamiar wykupić publiczny serwer pod CS:GO. I teraz mam kilka próśb do Was pytań.

1. Gdzie znajdę pliki serwerowe CS:GO (np. jakieś modyfikacje)
2. Szukam dobrego poradnika do instalacji takowego serwera na linuxie i jego konfiguracji.
3. Poradnik do instalacji modyfikacji i konfiguracji.
4. Link do działu pluginów do CS:GO.


1. https://forums.alliedmods.net/
2. https://developer.va...dicated_Servers
3. Przy konfiguracji SM/MM/Maniego/ES'a postępuje się praktycznie tak jak przy TF2 czy CSS jeśli są wyjątki to zazwyczaj jest odpowiednia notka na dole strony.
4. Jw 1.

Jeśli nie masz wiedzy na temat administracji takim serwer zakup serwer w jakieś firmie hostingowej, dostaniesz panel z możliwością wgrywania wielu modyfikacji... Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 T.I.G.E.R

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 5
Nowy

  • Postów:59
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Iława
Offline

Napisano 21.01.2013 14:51

Mam zamiar wykupić publiczny serwer pod CS:GO. I teraz mam kilka próśb do Was pytań.

1. Gdzie znajdę pliki serwerowe CS:GO (np. jakieś modyfikacje)
2. Szukam dobrego poradnika do instalacji takowego serwera na linuxie i jego konfiguracji.
3. Poradnik do instalacji modyfikacji i konfiguracji.
4. Link do działu pluginów do CS:GO.
  • +
  • -
  • 0
Jeżeli pomogłem daj +

#2 Scolopacidae

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3
  • Lokalizacja:Potem może powiem
Offline

Napisano 23.01.2013 19:47

Wiesz co musiałbyś duużo szukać w google albo zaczepić się na jakiejś sieci która ma serwer cs:go (cs-soplica.com) i spytaj się H@ czy Ci udostępni albo odsprzeda paczkę ,a jak będzie chciał za drogo to się spytaj czy Ci to wytłumaczy,ja w cs:go jestem zielony bo mi nawet na komputerze nie chodzi,ale Tobie życze powodzenia !
  • +
  • -
  • 1

#3 SerwerHost.pl

    Życzliwy

  • Zbanowany

Reputacja: 17
Początkujący

  • Postów:35
  • Lokalizacja:Gdynia
Offline

Napisano 27.01.2013 22:51   Najlepsza odpowiedź

Mam zamiar wykupić publiczny serwer pod CS:GO. I teraz mam kilka próśb do Was pytań.

1. Gdzie znajdę pliki serwerowe CS:GO (np. jakieś modyfikacje)
2. Szukam dobrego poradnika do instalacji takowego serwera na linuxie i jego konfiguracji.
3. Poradnik do instalacji modyfikacji i konfiguracji.
4. Link do działu pluginów do CS:GO.


1. https://forums.alliedmods.net/
2. https://developer.va...dicated_Servers
3. Przy konfiguracji SM/MM/Maniego/ES'a postępuje się praktycznie tak jak przy TF2 czy CSS jeśli są wyjątki to zazwyczaj jest odpowiednia notka na dole strony.
4. Jw 1.

Jeśli nie masz wiedzy na temat administracji takim serwer zakup serwer w jakieś firmie hostingowej, dostaniesz panel z możliwością wgrywania wielu modyfikacji...

SerwerHost.pl - Gwarancja dobrej grywalności!<br />  Vps4All.pl Wkrocz z nami w erę technologi jutra.<br />ONR - Obóz Narodow Radykalny.<br />--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------<br />Nip: 5862110367 Regon: 221130071 ul. Gojawiczyńskiej 3a/9 81-596 Gdynia.<br />E-mail: bok[at]serwerhost.pl Tel: +48 663 177 907 GG: 18446205.<br />--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: CS:GO, cs, go, global, offensive, instalacja, pomoc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych