Otóż bawię się w VHE niecały tydzień i załymi podpowiedziami Abes_Ziomala prawię ukończyłem moją pierwszą mapke
Chciałbym na jednej ze ścian dać reklamę graficzną, lecz nie weim jak ją robić
Prosiłbym żeby ktoś mógł mi wytłumaczyć jak ją zrobić lub dać link do tutka
Z GÓRY THX
POZDR
;-) Ircu :


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









