Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Nowy serwer, problem z jakością


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 wildstyle

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:1
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Gdańsk
Offline

Napisano 07.12.2012 12:46

Witam

2 dni temu kupiłem nowy serwer 1shot1kill, chciałem kupić 1000fps, ale przy wyborze nie było takiej opcji wiec zakładam, że w 1s1k 1000fps to standard.
Gdy po raz pierwszy wszedłem na serwer, od razu zobaczyłem, że gorzej sie strzela, jakbym miał mniej fps, strasznie sztywno celownik latał przy pestkowaniu, Na netgraphie zauważyłem sporo różnic w porównaniu do poprzedniego serwera progamers i innych serwerów 1s1k, bardzo duzó żółtych i czerwonych kropek,

http://i.imgur.com/zDwD1.jpg

gdy wchodzę na inne serwer 1s1k wszytko jest ok, wiec to na pewno nie wina moich ustawień, czy internetu, inni gracze tez mówili ze źle się strzela na moim serwerze

Dodam, że 1 dnia było źle, później nagle za***iscie sie strzela, netgraph czysto, a pozniej crash serwa przy zmianie mapy, ktora żle wgrałem restart serwara i znowu netgrpah zabrudzony.

Serwer reinstalowałem, wgrałem

HLDS beta, ale nic nie pomogło

jak ktos chce sprawdzic i powiedziec mi jak u niego wyglada netgprah to serwer <ciach!>

Załączone miniatury

  • Counter-Strike 2012-12-07 12-11-39.jpg
  • serer1shot1kill netgraph czysto.jpg

  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych