Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
Paczka AMXX

Zrobienie paczki Cod Mod 801 lvlZrobienie paczki Cod Mod 801 lvl

paczka amxx

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 zagloba

    Nowy

  • Zbanowany

Reputacja: -4
Nowy

  • Postów:6
  • Imię:karol
  • Lokalizacja:polska
Offline

Napisano 25.11.2012 14:11

Witam chciałbym prosic o paczke cod mod NOWY 801 lvl. wiem że jest to strasznie trudne i pracochłonne ale jestem wstanie ZAPŁACIĆ

Paczka Cod Mod [NOWY] 801 lvl.
-Klasy zwykłe i Premium ProPremium PremiumGold wszystkie informacje jakie one maja być podam na gg: 44544579
-Perki minimum 50 jakie maja być podam na gg pisac : 44544579
-Sklepik Exp 16k perk 8k reszte sami dopracujecie i najwazniejsze w nim zeby byly Tokeny czyli monety maja one znajdowac sie w gornym lewym rogu tam gdzie perk hp itp.
-Robienie SS amx_ss "nick" 5
-Takie cos że np jak ktos kupi admina to ma tylko admina a nie premium premium i admin na osobne flagi maja byc zeby admini nie mieli konta premium tylko osobono wszystko
-Nie wiem czy da rade ale wgranie powod banowania np : Ban na 5 min zeby mozna bylo wpisac swoj powod lub bd wgrany powod i to samo z kikowaniem
-jeden perk jedna wytrzymalosc perku
-Jakaś muzyka najlepiej (disco polo) żeby byla przyjemna atmosfera na sewerze poprostu ;))
-H@ moze banowac innych adminow
-Powgrywane rózne nowe mapy typowo na cod moda.
-Exp dosyc szybki tzn ze ma sie expic minimum 1 miesiac bo sie gracza znudzi jak szybko wbija lvl i przestana grac.
-Podstawowe komendy : /say /rank /top15 /hp /rankstats timeleft
-Najwazniejsze /ks KilerStrike
-W lewym rogu ma sie znajdowac forum [podgam na gg] klasa perk wytrzymalosc perku zdrowie prestige tokens czyli monety o ktorych powzyej wspomnialem
-Komenda na speed ma byc 450 nie wiecej bo nie bd gry

Za taka paczke jestem wstanie zaplacic 20 - 30 zł jak bedzie ona wykonana poprawie i bd w niej wszystko sprawnie chodzilo proszę ze wszystkim pisac na gg : 44544579


!!!! PŁACĘ TEŻ PRZELEWEM !!!





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: paczka amxx

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych