Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Problem - serwer się crashuje.


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 LionHeart

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 12
Początkujący

  • Postów:332
  • GG:
  • Imię:Grzegorz
  • Lokalizacja:Miechów
Offline

Napisano 13.11.2012 19:08

Witam .
Mam problem z crashami na moim serwerze cod mod. Nie ma żadnych błędów w logach. Wcześniej pojawiał się błąd z autobuy lecz już go osunąłem no ale to nic nie pomogło crashe dalej są. Gracze serwera powiedzieli mi ze występują wtedy gdy serwer jest pełny. Od czego więc to może zależeć ? Od jakiegoś pluginu który nie jest na 32 sloty czy jak ?

Napisałem wiec do hostingu (Pukawki) w celu pomocy. Oto ich odpowiedz:


Pana serwer wyłącza się z powodu dwóch błędów:
FATAL ERROR (shutting down): MSG_ONE or MSG_ONE_UNRELIABLE with no target entity
oraz błędu: "Segmentation Fault"
Występowanie tych błędów na Pana serwerze świadczy o nieprawidłowym funkcjonowaniu składników dodatkowych, czyli modyfikacji, których dokonał Pan na serwerze. Błędy pojawiają się najczęściej w wyniku konfliktu silnika HLDS i wgranych na serwer pluginów, jednak mogą również powstawać na skutek nieprawidłowego funkcjonowania modyfikacji i innych składników serwera, takich jak mapy, modele czy skrypty.
W poprzedniej korespondencji przesłałem Panu odnośniki zarówno do opisu błędu Segfault jak również do materiałów, które opisują metody analizy serwera pod kątem błędów ze strony pluginów.
Serwer niestety nie mówi wprost co go boli, dlatego metody opisane przez nas są jedyną skuteczną drogą do zlokalizowania tych składników, które generują na serwerze błędy. Nie będzie Pan w stanie ich zlokalizować, ani również my dla Pana, na podstawie chociażby logów, zarówno amxmoda, samego serwera jak również całego logu procesu HLDS.
Pozdrawiam


Podam wam wszystkie zebrane informacje z mojego serwera na wklejce ponieważ jest ich trochę:

Plugins.ini :
Wklejka #870006 – Wklej.org

Plugins-codmod.ini:
Wklejka #870012 – Wklej.org

Modules.ini:
Wklejka #870015 – Wklej.org

Status:
Wklejka #870018 – Wklej.org

Amx_plugins:
Wklejka #870021 – Wklej.org

Meta list:
Wklejka #870023 – Wklej.org

Debug.log:
Wklejka #870035 – Wklej.org



Bardzo proszę o pomoc.





.
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych