Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
Inny

Global Terror MOD

inny

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

#1 Barto_12_SAS

    mów mi Paja

  • Użytkownik

Reputacja: 44
Pomocny

  • Postów:433
  • GG:
  • Imię:Bartosz
  • Lokalizacja:Dąbrowa
Offline

Napisano 27.10.2012 11:06

Witam - pracuję nad tą modyfikacją już dobre 3 tygodnie jestem na ukonczeniu pracy , aczkolwiek chciałbym poznać opinie osób , które interesują się "czymś nowym" ze starych pluginów .
Niestety nie wiem , czy będę mógł tutaj dać jako taki nazwijmy to silnik gry , ponieważ regulamin zabrania wstawiana skompilowanych pluginów , a sma niektórych gdzieś pogubiłem :/

Teraz czas na opis samej modyfikacji :

Global Terror MOD

Jest to dosyć duża i bardzo złożona modyfikacja składająca się z kilku trybów gry oraz specjalnie przygotowanych map.
Pierwszy tryb gry to okupacja

Są dwie drużyny ( Ct i TT ) . Aby wygrać na mapie należy zająć dostateczną ilość flag , które są umieszczony na mapie w tak zwanych "punktach strategicznych" . Im więcej mamy flag tym szybciej zwyciężymy . Dążymy to tak zwanej dominacji przecinika .
Dla utrudnienia gry dodano mgłę , granatnik oraz możliwosć leczenia kolegów z drużyny.
Mapy nie są skomplikowane oraz trochę "amatorskie" ale to dlatego , że nie robiłem ich w VHE .

Mapy wszystkie do tego trybu mają "index" gt_

Drugi tryb to oblężenie

Tutaj natomiast celem terrorystów jest zajęcie jednej flagi należącej do CT przed upłynięciem czasu . TT cały czas się odradza z ekwipunkiem , natomiast CT ma jedno życie. CTmusi obronić flagę przed TT przez określony czas.
Jest możlwiwość leczenia kolegów z drużyny oraz także dla utrudnienia występuje mgła .

Mapy wszystkie tego trybu mają "index" ob_

Tryb anarchia ( w trakcie realizacji )

Jest al'a death match , aczkolwiek każdy gracz z TT jest zdany tylko na siebie . Musi po prostu zostać jako ostatni na mapie .
CT ma stłumić bunt .

Mapy przyjmują "index" ana_

Pozostałe rzeczyw sprawie modyfikacji :
- statystyki są cały czas sumowane ze wszystkich map podczs gry do nVault
- dodałem zapis exp'a symboliczny ,który mapo prostu pokazać poziom doświadczenia / stażu w grze .

Dla serwerów :
- znalazłem plugin wyświetlający w HUD top x serwera kontrolowane c'varem
- opracowywany jest klient , aby zaoszczęsdzić na wysyłaniu plików itp.

Apropo ...

Wspomniałem , że jest już klient w wersji beta ? Jeżeli nie to piszę teraz .
Wszystkie próby przy tworzeniu mod'a podejmowalem nie na serwerach tylko u siebie na Pc . Stąd narodził się pomysł stworzenia klienta całego tej modyfikacji .
Wiem , żenie każdy jest skłonny od razu pobierać 700 Mb plików , więc dokonałem alternatywy :
- jeżeli ktoś chce grać na zwykyłym swoim CS
- pobrać nowe klienta gry

Dla tych pierwszych od razu mówię , że osoby , które postanowiąto zrzucić do siebie na serwer nie dadzą wam w 100% wszystkiego co oferuje modyfikacja , ponieważ jest to dużomodeli , a niektóre mapy przekraczają 4 Mb wagi, więc na pewno gra będzię taka jak dla tych co postanowią pobrać .

Dla tych co zdecydują się pobrać lub byliby zainteresowani , aby ich serwery korzystały z klienta gry byłbym wstanie podjąć współpracę na jakieś unikalne rzeczy - na pewno ten klient będzie cały czas aktualizowany .

Tutaj są fotki z pierwszego kienta beta .

http://www.facebook....=1&l=158fb214c8

Proszę administrację o obiektywne podjeście do tego tematu jeżeli nabroiłem :giggle:
  • +
  • -
  • 1

www.BartoIT.pl

:plus: - klikasz to, a dzięki temu rozwijam ten profil
Odwiedź strefę pobierania i pobierz wersję testową alfa Counter Strike: Global terror MOD


#2 ToRRent

    Czempion

  • Power User

Reputacja: 229
Wszechwidzący

  • Postów:861
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Wrocław
Offline

Napisano 27.10.2012 12:38

Własny klient ? używasz acfun guard ? mogę ci pomóc

Co do trybów gry, 80% shootmanii

Użytkownik =ToRRent= edytował ten post 27.10.2012 12:39

  • +
  • -
  • 0

#3 Droso

    Dawniej HubertTM

  • Support Team

Reputacja: 1 291
Godlike

  • Postów:2 371
  • Steam:steam
  • Imię:Hubert
  • Lokalizacja:Wrocław
Offline

Napisano 27.10.2012 13:12

Tylko jakby mapy były lepsze, i nie robione na stronie www.
Co do gry, za mało nowości, żeby nakłonić gracza do ściągnięcia clienta.
  • +
  • -
  • 0

Piszę pluginy pod: AMX MOD X oraz SOURCE MOD!

Na zlecenie i bez zlecenia zresztą też!


#4 K!113r

    Teraz to chyba Sławek kek

  • Power User

Reputacja: 387
Wszechpomocny

  • Postów:868
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Mateusz
  • Lokalizacja:Piotrków Tryb.
Offline

Napisano 27.10.2012 14:05

Pomysł z klientem jest średni jak na cs 1.6, i wprowadza on tylko modele i mapy? zawsze można dać paczkę z tym. Raczej przywykłem że klienty (lub właśnie paczki) ściągało się do gier typu Metin2 :D
  • +
  • -
  • 0

DarkGL to mój autorytet.

skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować


#5 Barto_12_SAS

    mów mi Paja

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 44
Pomocny

  • Postów:433
  • GG:
  • Imię:Bartosz
  • Lokalizacja:Dąbrowa
Offline

Napisano 27.10.2012 16:05

O shotmanii nie słyszałem nigdy .
Klient to zwykły Cs zmodyfikowany plugami .

Możnaby to zrobić w formie paczki mniejszej bądź większej ale obawiam się, że to będzię jak ZM - dużo plików do pobrania :/

Jeżelibym ogarniał VHE pokusiłbym sięo lepszej jakości mapki ale aktualnie bardziej chciałem wykreować klimat .

Miały być statystyki pobierane na serwery z poziomu gry z botami jeżeli o exp ale to już za wysoka szkoła jazdy dla mnie :wstyd:

Użytkownik Barto_12_SAS edytował ten post 27.10.2012 16:24

  • +
  • -
  • 0

www.BartoIT.pl

:plus: - klikasz to, a dzięki temu rozwijam ten profil
Odwiedź strefę pobierania i pobierz wersję testową alfa Counter Strike: Global terror MOD


#6 Nestea****Lemon

    Herbata ?!

  • Użytkownik

Reputacja: 81
Zaawansowany

  • Postów:313
  • GG:
  • Imię:Dawid
  • Lokalizacja:Radzyń Podlaski
Offline

Napisano 02.11.2012 19:50

Powiem szczerze że te ss mnie odstraszyły , mapa jest słabej jakości , jedynie podoba mi się to manu i napis "Kampania" to mnie zaciekawiło ;) .
Jeżeli masz jeszcze jakieś ss , a najlepiej z kampani to proszę o wrzucenie ( oczywiście jak jest taka możliwość ).
  • +
  • -
  • 0

cY2lZ.gif

http://nestea-tdm.cba.pl <---- Nestea****Lemon Blog


Aktualnie tworzę moda do Minecrafta ^D^


#7 Barto_12_SAS

    mów mi Paja

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 44
Pomocny

  • Postów:433
  • GG:
  • Imię:Bartosz
  • Lokalizacja:Dąbrowa
Offline

Napisano 05.11.2012 17:41

Te mapki , które odstraszają to były robienie pod beta testy tylko i wyłacznie , aby ułatwić mi ustawianie flag .


Z tych nowych opcji załączam takie ss-y


Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • +
  • -
  • 0

www.BartoIT.pl

:plus: - klikasz to, a dzięki temu rozwijam ten profil
Odwiedź strefę pobierania i pobierz wersję testową alfa Counter Strike: Global terror MOD


#8 Jak się nazwać

    Wszechmogący

  • Power User

Reputacja: 169
Profesjonalista

  • Postów:617
  • Imię:a
  • Lokalizacja:a
Offline

Napisano 05.11.2012 18:22

Klient to zwykły Cs zmodyfikowany plugami .

Bez modyfikacji plików gracza takich efektów nie osiągniesz więc raczej nie pozwolą Ci tu na publikacje o ile nie usuną tego tematu.
  • +
  • -
  • 0
Pisze na zamówienie statystyki pod nvault. GG: 15600964

#9 Barto_12_SAS

    mów mi Paja

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 44
Pomocny

  • Postów:433
  • GG:
  • Imię:Bartosz
  • Lokalizacja:Dąbrowa
Offline

Napisano 05.11.2012 18:34

Tego raczej nie , ponieważ nie zamieszczam tutaj ani jednego linku związanego z instalatorem.

Jeżeli już to wstawię raczej w sygnaturę i kto będzie sobie życzył to pobierze na własne życzenie i odpowiedzialność.

Dla ścisłości:
instalator nie zmieni wasze aktualnego CS , a zainstaluje nowego w nowym katalogu.
Testowane - działa w 100% nie uszkadzając aktualnych instalek posiadanych przez graczy na PC. Jedyne czego się nie da to uruchomić tej gry równolegle z innym Cs , ponieważ korzystają obie z hl.exe .
  • +
  • -
  • 0

www.BartoIT.pl

:plus: - klikasz to, a dzięki temu rozwijam ten profil
Odwiedź strefę pobierania i pobierz wersję testową alfa Counter Strike: Global terror MOD


#10 Droso

    Dawniej HubertTM

  • Support Team

Reputacja: 1 291
Godlike

  • Postów:2 371
  • Steam:steam
  • Imię:Hubert
  • Lokalizacja:Wrocław
Offline

Napisano 05.11.2012 20:21

Skoro już oddzielny client to sporo zmień, a nie samo menu i modele dodasz, żeby nie było ściągania.
  • +
  • -
  • 0

Piszę pluginy pod: AMX MOD X oraz SOURCE MOD!

Na zlecenie i bez zlecenia zresztą też!


#11 ToRRent

    Czempion

  • Power User

Reputacja: 229
Wszechwidzący

  • Postów:861
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Wrocław
Offline

Napisano 06.11.2012 12:20

instalator nie zmieni wasze aktualnego CS , a zainstaluje nowego w nowym katalogu.
Testowane - działa w 100% nie uszkadzając aktualnych instalek posiadanych przez graczy na PC. Jedyne czego się nie da to uruchomić tej gry równolegle z innym Cs , ponieważ korzystają obie z hl.exe .


To jest prawda, bo klient będzie non steamowy

Hubert ma poniekąd rację, bo skoro już własny klient to warto by było się pobawić plikami gracza tak jak ja np. Można samemu coś kombinować lub skorzystać z Metahooka / Acfun Guard
  • +
  • -
  • 0

#12 Rodzyn

    Wszechwiedzący

  • Power User

Reputacja: 146
Zaawansowany

  • Postów:569
  • GG:
  • Imię:Dawid
  • Lokalizacja:Bielawa
Offline

Napisano 06.11.2012 14:40

Heh. bardzo chciałbym zobaczyć wyniki twojej pracy:D I stąd pytanie czemu serwer off? :)
  • +
  • -
  • 0

#13 Barto_12_SAS

    mów mi Paja

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 44
Pomocny

  • Postów:433
  • GG:
  • Imię:Bartosz
  • Lokalizacja:Dąbrowa
Offline

Napisano 06.11.2012 17:37

@ ToRRent - wezmę Twoje uwagi głeboko sobie do serca . Dzięki za naprowadzenie jakieś .

@ Rodzyn - wyzerowały się moje fundusze , a zapomniałem zaktualizować sygnatury :D
  • +
  • -
  • 0

www.BartoIT.pl

:plus: - klikasz to, a dzięki temu rozwijam ten profil
Odwiedź strefę pobierania i pobierz wersję testową alfa Counter Strike: Global terror MOD


#14 Barto_12_SAS

    mów mi Paja

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 44
Pomocny

  • Postów:433
  • GG:
  • Imię:Bartosz
  • Lokalizacja:Dąbrowa
Offline

Napisano 08.11.2012 18:31

Torrent - jakbyś miał chwilę to czy pomógłbyś mi skonfigurować tego Ac Fun ?

+ Czy ktoś wie może jak posługiwać się WCK by Fili , bo mnie nie wychodzi :D ;>
  • +
  • -
  • 0

www.BartoIT.pl

:plus: - klikasz to, a dzięki temu rozwijam ten profil
Odwiedź strefę pobierania i pobierz wersję testową alfa Counter Strike: Global terror MOD


#15 ToRRent

    Czempion

  • Power User

Reputacja: 229
Wszechwidzący

  • Postów:861
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Wrocław
Offline

Napisano 08.11.2012 20:45

no problem, pisz na gg :)

Co do wck mogę ci dać nieco lepszy skrypt na klonowanie broni
  • +
  • -
  • 0

#16 Barto_12_SAS

    mów mi Paja

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 44
Pomocny

  • Postów:433
  • GG:
  • Imię:Bartosz
  • Lokalizacja:Dąbrowa
Offline

Napisano 13.11.2012 10:53

no problem, pisz na gg :)

Co do wck mogę ci dać nieco lepszy skrypt na klonowanie broni


Na GG rozkmniłem TwegoAnty-spam bota ale ciężko Cię dorwać na GG :^D
  • +
  • -
  • 0

www.BartoIT.pl

:plus: - klikasz to, a dzięki temu rozwijam ten profil
Odwiedź strefę pobierania i pobierz wersję testową alfa Counter Strike: Global terror MOD


#17 Barto_12_SAS

    mów mi Paja

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 44
Pomocny

  • Postów:433
  • GG:
  • Imię:Bartosz
  • Lokalizacja:Dąbrowa
Offline

Napisano 15.11.2012 17:27

Odświeżam temat i przynoszę wieści z yt .

[GTM]Global Terror MOD "Ekwipunek obrońcy" - YouTube
  • +
  • -
  • 0

www.BartoIT.pl

:plus: - klikasz to, a dzięki temu rozwijam ten profil
Odwiedź strefę pobierania i pobierz wersję testową alfa Counter Strike: Global terror MOD


#18 Nestea****Lemon

    Herbata ?!

  • Użytkownik

Reputacja: 81
Zaawansowany

  • Postów:313
  • GG:
  • Imię:Dawid
  • Lokalizacja:Radzyń Podlaski
Offline

Napisano 15.11.2012 21:25

@UP : Powiem ci że na tym filmie dużo nie widać nowego , mianowicie --> zdobywanie flag ( nic nowego ) , przerobiona krowa ( nic nowego ) , inny wygląd broni ( nic nowego ) , radar i napisy wgrane z jakiegoś patcha lub pobrane z jakiejś strony , dźwięki "Uwaga granat" ( nic nowego )

Tak prawdę mówiąc to ten filmik nie prezentuje nic nowego oprócz mapy ;) , lecz i tak jestem ciekawy jak to wygląda jak gra się samemu , moje słowa to nie słowa krytyki.
Jeżeli jest jakiś serwer na którym jest ten mod to proszę o IP , pozdrawiam.
  • +
  • -
  • 0

cY2lZ.gif

http://nestea-tdm.cba.pl <---- Nestea****Lemon Blog


Aktualnie tworzę moda do Minecrafta ^D^


#19 Barto_12_SAS

    mów mi Paja

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 44
Pomocny

  • Postów:433
  • GG:
  • Imię:Bartosz
  • Lokalizacja:Dąbrowa
Offline

Napisano 15.11.2012 23:19

Pierwszy serwer jest planowany na grudzień. Standardowo planuję tam już dodać 2 grające podboty , bo wiem jak ciężko jest , gdy jest 0/11 na serwerze :/

Jeżeli ktoś byłby w stanie mi pomóc od strony pluginów i map to serdecznie proszę o kontakt.

Sama gra właściwie będzie się składać na zajęcie tych flag. Całość polega na tym , że my ( aktualnie tylko ja ) - autorzy postaramy się wymusić na graczach aby potrafili się dogadać ze sobą podczas takowej gry i nie było np. tak jak na tym filmiku 2 z ciężką bronią tylko np. osłaniający + I linia .

Kolejnym planowanym bonusem jest przerobienie pluginu , który przyznaje dwóm losowym na dwóch graczy z najlepszymi statystykami na serwerze kapitana i wybiorą graczy do gry na każdej mapie.

Uważam sam osobiście , że sam pomysł jest dobry , aczkolwiek nie mam aż tak wielkich możliwości.

Jutro prawdopodobnie dostanę sma od Torrenta ( Jeszcze raz wielkie dzięki i wielkie ukłony dla Ciebie ) , który umożliwi dodanie nowej broni do sklepu .

Co do ACG . Jest to bardzo dobra paczka ale zmusza mnie ona do wydania dwóch wersji klienta. Jedna z ACG i druga bez. Uzasadnieniem jest , że ACG jest zrobione tylko na windowsa , a autor nie podjął się wykonania modułu dla Linuxa. Dlatego też wypuszczę 2 wersje różniące się graficznie i możliwościami.

Założenie jest , że w grudniu musi ukazać się wersja pod Linuxa . Jeżeli się mylę i gameserv.pl ma windowsa na swych maszynach to byłoby jeszcze lepiej ponieważ byłoby z ACG .

Powiem w skrócie to samo jeszcze raz . Od początku mój poziom jako taki umiejętności nawet nie pokazywał , że dotrę tak daleko. Dlatego też wykorzystując to co mam zaoferowane próbuję wytworzyć klimat , a także zmusić gracza do podjęcia współpracy i wysiłku - pierwsze mapy ( te niedopracowane ) wskazują na to , że wsytarczy 2 nieogarniętych w drużynie i można stracić przewagę lub się pogrążyć. Nowe lepiej przygotowane mapy będą chyba bardziej przyjne do gry. Na pewno wchłonę de_kabul , ponieważ ta mapa jest dość pasująca do tego moda .

EDIT : Chcę przeprosić za jakość nagrania ale zależało mo aby to jak najszybciej wysłać. PC mam 1,8 GHz prpcesor i 512 RAM , więc nie wszystko mogę testować w najlepszej jakości jak i ogólnie nie wszystko mogę testować.

Użytkownik Barto_12_SAS edytował ten post 15.11.2012 23:30

  • +
  • -
  • 0

www.BartoIT.pl

:plus: - klikasz to, a dzięki temu rozwijam ten profil
Odwiedź strefę pobierania i pobierz wersję testową alfa Counter Strike: Global terror MOD


#20 ToRRent

    Czempion

  • Power User

Reputacja: 229
Wszechwidzący

  • Postów:861
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Wrocław
Offline

Napisano 17.11.2012 21:39

A ja ci zapomniałem podesłać sma :D

Co do acg, rzeczywiście szkoda że clester wydał wersję na windows i słuch o nim zaginął (najbardziej szkoda że nie udostępnił kodu) :/

Tylko mi powiedz jedną rzecz, ty chcesz zrobić tak jak ja z 2km że grać można tylko na kliencie ? Czy chcesz 2 wersje (klient+acg, steam+-acg)

Wysłane z Samsunga Galaxy GT-I5510
  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: inny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych