Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Problem z systemem monet autorstwa "A może sma"

system monet problem nvault zapis monety cod mod znikające

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 secretservice

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:32
  • Lokalizacja:Cybinka
Offline

Napisano 20.09.2012 13:50

Witam.
Otóż mam następujący problem z pluginem system monet: w ramach jednej mapy wszystko działa prawidłowo, monety naliczają się za wszystko za co powinny, odejmują się z chwilą zakupu w sklepie jakiegoś przedmiotu. Natomiast po zmianie mapy jest horror: każdy z graczy otrzymuje inną liczbę monet niż miał na poprzedniej mapie (raz większą, raz mniejszą). Wszystkie cvary ustawione prawidłowe, plugin zainstalowany zgodnie z intstrukcją. Pisałem do autora na GG, ale nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.
Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu - osobie, która mi pomoże oferuję zapłatę w wysokości 20 PLN (przelew/paypal) lub WPLN na Pukawka.pl. W przypadku gdyby potrzebne było napisanie części kodu od nowa bądź mocniejsze przeróbki zapłatę mogę stosownie zwiększyć.
Chętnych zapraszam do wypowiedzi w temacie lub do pisania na moje gg 9268957.
Dodam, że plugin wykorzystuje zapis do NVAULT i jest ustawiony na zapis na nick gracza (myśłałem, że zapis na authid powoduje problem, ale cvar zapisu ustawiony jest na nick).

PS. Bardzo zalezy mi na czasie, bo przez ten błąd mój serwer strasznie podupadł, a gracze spamują mi gdzie się da...
  • +
  • -
  • 0

#2 secretservice

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:32
  • Lokalizacja:Cybinka
Offline

Napisano 24.09.2012 12:13

Odświeżam. Zwiększam wynagrodzenie dla chętnego do 30 PLN. Ewentualnie jeżeli nie uda się zrobić to zlecę wykonanie systemu monet od podstaw (za odpowiednią opłatą.)
Zapraszam do kontaktu
  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: system monet, problem, nvault, zapis, monety, cod mod, znikające

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych