Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
Inny

Serwer CFG, nie wczytuje

inny

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Maniuś1988

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:46
  • Lokalizacja:Sadomierz
Offline

Napisano 03.09.2012 08:27

Witam:)

Mam problem z server.cfg nie wczytuje mi danych z owego pliku tzn nie do końca, gdy wejdę na HLSW to po prawej stronie tam gdzie mam KLUCZE to nie wczytuje mi pliku .cfg mam tylko takie rzeczy:

"gamedir", "gamename", "steamid", "clientcount", "clientmax", "botcount", "secure"


a jak wpinam inny serwer to mam :

"_tutor_bomb_viewable_check_interval", "_tutor_debug_level", "_tutor_examine_time", "_tutor_hint_interval_time", "_tutor_look_angle", "_tutor_look_distance", "_tutor_message_character_display_time_coefficient", "_tutor_message_minimum_display_time", "_tutor_message_repeats", "_tutor_view_distance", "allow_spectators", "amx_client_languages", "amx_language", "amx_nextmap", "amx_timeleft", "amxbans_ssversion", "amxbans_version", "amxmodx_version", "coop", "csdm_active", "csdm_version", "deathmatch", "decalfrequency", "dp_version", "edgefriction", "hostage_debug", "hostage_stop", "humans_join_team", "max_queries_sec", "max_queries_sec_global", "max_queries_window", "metamod_version", "mp_allowmonsters", "mp_autokick", "mp_autoteambalance", "mp_buytime", "mp_c4timer", "mp_chattime", "mp_consistency", "mp_fadetoblack", "mp_flashlight", "mp_footsteps", "mp_forcecamera", "mp_forcechasecam", "mp_fragsleft", "mp_freeforall", "mp_freezetime", "mp_friendlyfire", "mp_ghostfrequency", "mp_hostagepenalty", "mp_kickpercent", "mp_limitteams", "mp_logdetail", "mp_logfile", "mp_logmessages", "mp_mapvoteratio", "mp_maxrounds", "mp_mirrordamage", "mp_playerid", "mp_roundtime", "mp_startmoney", "mp_timeleft", "mp_timelimit", "mp_tkpunish", "mp_windifference", "mp_winlimit", "pausable", "redirect_version", "sv_accelerate", "sv_aim", "sv_airaccelerate", "sv_airmove", "sv_allowupload", "sv_alltalk", "sv_bounce", "sv_cheats", "sv_clienttrace", "sv_clipmode", "sv_contact", "sv_friction", "sv_gravity", "sv_logblocks", "sv_maxrate", "sv_maxspeed", "sv_minrate", "sv_password", "sv_proxies", "sv_region", "sv_restart", "sv_restartround", "sv_stepsize", "sv_stopspeed", "sv_uploadmax", "sv_voiceenable", "sv_wateraccelerate", "sv_waterfriction", "gamedir", "gamename", "steamid", "clientcount", "clientmax", "botcount", "secure"

Czyli na to wychodzi że w pierwszym przypadku nie wczytuje server.cfg

Jak to naprawić??
  • +
  • -
  • 0

#2 glutex

    Mamamba

  • Power User

Reputacja: 377
Wszechpomocny

  • Postów:997
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacja:Studzionka
Offline

Napisano 03.09.2012 11:01

Aby plik server.cfg został wczytany, trzeba manualnie zrestartować serwer - zmiana mapy nic nie da. Serwer restartujemy (najlepiej) poprzez panel hostingowy (włącz - wyłącz serwer/usługę), bądź konsolę...
  • +
  • -
  • -1

przejdzmynaty.gif


#3 Maniuś1988

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:46
  • Lokalizacja:Sadomierz
Offline

Napisano 03.09.2012 19:03

tak robię i nic właśnie :)
  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: inny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych