Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Odwołanie od warnaodwołanie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
35 odpowiedzi w tym temacie

#1 Klakier

    Volenti non fit iniuria

  • Power User

Reputacja: 391
Wszechpomocny

  • Postów:878
  • GG:
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Mogilno
Offline

Napisano 02.08.2012 13:03

Witam,

zostałem niesłusznie obdarowany warnem, ponieważ w dziale Prośby o kompilacje pluginów powinno być dozwolone dawanie plików .amxx, ponieważ jak sama nazwa wskazuje tam trzeba dawać pliki skompilowane (niedopatrzenie w regulaminie o zakazie dawania plików .amxx w tym dziale?) Dostałem warna od benia101, ponieważ w tym temacie: http://amxx.pl/topic...213#entry439213 dałem skompilowany plugin cod bots, ponieważ ta moja kompilacja polegała tylko na skompilowaniu lokalnym, ponieważ mam odpowiednie biblioteki. Co z tego jakbym dał sam plik .sma jak by to za przeproszeniem nic nie dało. Proszę o pozytywne rozpatrzenie odwołania.

Pozdro Klakier
  • +
  • -
  • 0

Sell - System Klanów (wojny, top15 etc)

 

Kontakt GG: 7285018


#2 Klakier

    Volenti non fit iniuria

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 391
Wszechpomocny

  • Postów:878
  • GG:
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Mogilno
Offline

Napisano 03.08.2012 12:14

Zajrzy tutaj ktoś?
  • +
  • -
  • 0

Sell - System Klanów (wojny, top15 etc)

 

Kontakt GG: 7285018


#3 DarkGL

    Nie oddam ciasteczka !

  • Administrator

Reputacja: 6 553
Godlike

  • Postów:11 976
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 03.08.2012 13:07

Jak dla mnie warn niepotrzebny skoro poprosił o kompilacje lokalną to chcę plik amxx
  • +
  • -
  • 2

#4 Klakier

    Volenti non fit iniuria

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 391
Wszechpomocny

  • Postów:878
  • GG:
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Mogilno
Offline

Napisano 03.08.2012 13:27

No dokładnie, dzięki za poparcie.
  • +
  • -
  • 0

Sell - System Klanów (wojny, top15 etc)

 

Kontakt GG: 7285018


#5 Fili:P

    Godlike

  • Power User

Reputacja: 754
Guru

  • Postów:1 679
  • Imię:Darek
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 03.08.2012 13:46

Również jestem za odwołaniem się od tego warna.
  • +
  • -
  • 1

#6 ToJaTwojTelefon

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 72
Pomocny

  • Postów:87
  • Imię:Mariusz
  • Lokalizacja:Gorlice
Offline

Napisano 03.08.2012 15:27

Ale jak dla mnie to nie powinno być głosowanie kto jest za a kto przeciw tylko wyjaśnienie sytuacji i poprawienie regulaminu. Bo to na pewno nie pierwszy raz się będzie tak dziać ;)
  • +
  • -
  • 1

#7 Klakier

    Volenti non fit iniuria

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 391
Wszechpomocny

  • Postów:878
  • GG:
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Mogilno
Offline

Napisano 04.08.2012 16:06

Zapraszam benia101
  • +
  • -
  • 0

Sell - System Klanów (wojny, top15 etc)

 

Kontakt GG: 7285018


#8 G[o]Q

    I'm G[o]Q

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 344
Godlike

  • Postów:3 563
  • Steam:steam
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:C: / program Files / Valve / Cstrike / G[o]Q.dem
Offline

Napisano 04.08.2012 16:12

Jak dla mnie warn niepotrzebny skoro poprosił o kompilacje lokalną to chcę plik amxx


jakby wrzucil w załącznik dzialające i kompilowalne sma to by mu hook dodał amxx tak jak w dziale pluginy ale o tym pomyśleć to już nie łaska jest ?

na twoim miejscu zamiast kłócić się to bym zrobił coś żeby odpracować tego warna bo nie ma w sprzedaży tak dużych kopert żebyś mógł się wykupić xD
  • +
  • -
  • 0
Manual ponad wszystko, konsola ponad manual :D :&

Chcesz wysłać do mnie PW ? użyj nazwy GoQ zamiast G[o]Q
Chcesz Kupić moduł płatności via Pukawka,Tserwery, Gamesol, Zabijaka do mojego sklepu? napisz PW cena to tylko 10 zł/sztuka

GG:6022845 (nie pomagam za free osobom ponizej rangi MoD) :D

#9 Fili:P

    Godlike

  • Power User

Reputacja: 754
Guru

  • Postów:1 679
  • Imię:Darek
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 04.08.2012 16:16

Q' timestamp='1344093150' post='440658']
jakby wrzucil w załącznik dzialające i kompilowalne sma to by mu hook dodał amxx tak jak w dziale pluginy ale o tym pomyśleć to już nie łaska jest ?

Zauważ że są tam natywy, które nie występuję w kompilatorze forumowym. Poza tym użytkownik Hleb oraz kamilos3311 też powinni dostać warny taa ?
  • +
  • -
  • 0

#10 G[o]Q

    I'm G[o]Q

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 344
Godlike

  • Postów:3 563
  • Steam:steam
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:C: / program Files / Valve / Cstrike / G[o]Q.dem
Offline

Napisano 04.08.2012 16:34

to co że są natywy ?? wrzuciłby sma i gosc by sobie sam skompilował bo to nie dzial dla ludzi którzy nie umieją kompilować tylko dla tych co nie umieją sprawić żeby kod się kompilował a to różnica

"Są ludzie,parapety,krzesła i taborety a niektórzy się rodzą krzesłami obrotowymi" Knopers
  • +
  • -
  • 0
Manual ponad wszystko, konsola ponad manual :D :&

Chcesz wysłać do mnie PW ? użyj nazwy GoQ zamiast G[o]Q
Chcesz Kupić moduł płatności via Pukawka,Tserwery, Gamesol, Zabijaka do mojego sklepu? napisz PW cena to tylko 10 zł/sztuka

GG:6022845 (nie pomagam za free osobom ponizej rangi MoD) :D

#11 Klakier

    Volenti non fit iniuria

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 391
Wszechpomocny

  • Postów:878
  • GG:
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Mogilno
Offline

Napisano 04.08.2012 16:43

to co że są natywy ?? wrzuciłby sma i gosc by sobie sam skompilował bo to nie dzial dla ludzi którzy nie umieją kompilować tylko dla tych co nie umieją sprawić żeby kod się kompilował a to różnica

:facepalm:

Zobacz sobie w każdy temat tego działu, wszystkie tematy dotyczą tylko tego aby ktoś skompilował bo autor tematu tego nie potrafi lub ma z tym problem.

GoQ ja po prostu chcę aby uniewinnili mnie, ponieważ jest on niesłuszny :D
  • +
  • -
  • 2

Sell - System Klanów (wojny, top15 etc)

 

Kontakt GG: 7285018


#12 Fili:P

    Godlike

  • Power User

Reputacja: 754
Guru

  • Postów:1 679
  • Imię:Darek
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 04.08.2012 16:46

to co że są natywy ?? wrzuciłby sma i gosc by sobie sam skompilował bo to nie dzial dla ludzi którzy nie umieją kompilować tylko dla tych co nie umieją sprawić żeby kod się kompilował a to różnica

"Są ludzie,parapety,krzesła i taborety a niektórzy się rodzą krzesłami obrotowymi" Knopers

Dział nazywa się:
Prośby o kompilacje pluginów / Problemy z kompilacją
A według tego co mówisz nazywa się "Problemy z kompilacją". Błąd w regulaminie, wreszcie niech będzie 1 odważny i się przyzna do błędu.
  • +
  • -
  • 1

#13 G[o]Q

    I'm G[o]Q

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 344
Godlike

  • Postów:3 563
  • Steam:steam
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:C: / program Files / Valve / Cstrike / G[o]Q.dem
Offline

Napisano 04.08.2012 17:06

nie ma błędu gosc mial wrzucic tylko sma i ewentualnie poprosić Hiroshime/R3X'a lub ktoregoś z J@ żeby dodał plik nagłówkowy do kompilatora
  • +
  • -
  • 0
Manual ponad wszystko, konsola ponad manual :D :&

Chcesz wysłać do mnie PW ? użyj nazwy GoQ zamiast G[o]Q
Chcesz Kupić moduł płatności via Pukawka,Tserwery, Gamesol, Zabijaka do mojego sklepu? napisz PW cena to tylko 10 zł/sztuka

GG:6022845 (nie pomagam za free osobom ponizej rangi MoD) :D

#14 Fili:P

    Godlike

  • Power User

Reputacja: 754
Guru

  • Postów:1 679
  • Imię:Darek
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 04.08.2012 17:19

To daj też warna użytkownikom:
Hleb i kamilos3311 za http://amxx.pl/topic...213#entry439213
  • +
  • -
  • 0

#15 G[o]Q

    I'm G[o]Q

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 344
Godlike

  • Postów:3 563
  • Steam:steam
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:C: / program Files / Valve / Cstrike / G[o]Q.dem
Offline

Napisano 04.08.2012 17:43

przeciez wszyscy 3 maja za to warny xD
  • +
  • -
  • 0
Manual ponad wszystko, konsola ponad manual :D :&

Chcesz wysłać do mnie PW ? użyj nazwy GoQ zamiast G[o]Q
Chcesz Kupić moduł płatności via Pukawka,Tserwery, Gamesol, Zabijaka do mojego sklepu? napisz PW cena to tylko 10 zł/sztuka

GG:6022845 (nie pomagam za free osobom ponizej rangi MoD) :D

#16 Gość_21977_*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 04.08.2012 17:47

Rejestrując się na forum, akceptujesz regulamin, który obowiązuje wszystkich na tym forum, także Klakiera.
Ja rozumiem, że jako Klakier, nie jesteś przyjacielsko nastawiony do smerfów, ale wśród dość krótkiego regulaminu,
od razu w oczy rzuca się grubaśny, czerwony zapis regulaminu, niewątpliwie najbardziej rzucający się w oczy i najważniejszy:

Całkowity zakaz wrzucania na forum załączników (w tym także podawania linków do serwisów hostujących pliki) w których to znajdują się skompilowane pluginy .amxx przez użytkowników jak i każdą inną grupę na forum. Udostępniamy jedynie kod źródłowy (plik .sma - Pliki te można automatycznie skompilować za pomocą przycisku "Pobierz Plugin", który znajduje się pod dodanym załącznikiem o rozszerzeniu .sma ). Za nieprzestrzeganie tej zasady zostaniesz wynagrodzony ostrzeżeniem a w skrajnych przypadkach nadużyć - banem.

Po dodaniu tego punktu regulaminu, na całym forum zostały wywieszone ogłoszenia informujące o zmianie regulaminu, które wiszą cały czas.
Zobaczywszy tak prostą i wyraźną informację, nie powinieneś był wrzucać pliku AMXX.

Mimo to, zostało wprowadzone zabezpieczenie, niepozwalające na wrzucanie plików AMXX na forum.
Jednak i to nie wystarczyło Klakierowi, więc na tyle się pofatygował, żeby złamać regulamin, że umieścił plik na zewnętrznym hostingu i podał do niego link.

Zakaz nie został wprowadzony po to, żeby uniknąć sytuacji, gdzie dodawane były reklamy lub inne złośliwości do kodu przez forumowych cwaniaczków.
Ignorowanie tego zakazu umożliwi ponowne dodawanie kotów w worku, w tym Klakiera, do czego najwyraźniej dąży.

Napisałem do Klakiera PW z wyraźną informacją, że wrzucenie takiego pliku skutkuje ostrzeżeniem, a wystarczy zamiast linijki #include, wkleić zawartość pliku INC / INL.
Mimo to, Klakier postanowił to zignorować i wrzucić, wbrew wszystkim niedogodnościom, plik AMXX, tym samym łamiąc niewątpliwie regulamin.

W związku z tym absolutnie nie zamierzam zmienić stanowiska w tej sprawie, jak także nie rozumiem decyzji Darka.
Dodam, że wszystkie posty z plikami AMXX zawsze, jak tylko zauważę, to usuwam i warnuję i nie zamierzam robić wyjątków.

Aby tego było mało, postąpiłem identycznie, jak Goliath, który ma, de facto, większy staż czasowo
ode mnie jako moderator, także usuwając post i dodając poziom ostrzeżeń dla użytkownika, który go napisał.

@Fili:P Zarówno Hleb, jak i kamilos także otrzymali ostrzeżenie, Hleb ode mnie, kamilos od Goliatha.

PS Nie mam możliwości dodawanie plików INC / INL do kompilatora.

#17 DarkGL

    Nie oddam ciasteczka !

  • Administrator

Reputacja: 6 553
Godlike

  • Postów:11 976
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 04.08.2012 18:02

3x "Darka" czuje się wyróżniony :D

Po co robić dział z prośbami o kompilacje a potem zakazać wrzucania plików amxx
Jeśli miał by to być dział do poprawiania pluginów to takie już mamy

Tym bardziej jestem zdziwiony, że taka reakcja ze strony Darka nastąpiła dopiero teraz.

widać tak te forum mnie obchodzi ( to jest sarkazm oczywiście :F )
  • +
  • -
  • 1

#18 Fili:P

    Godlike

  • Power User

Reputacja: 754
Guru

  • Postów:1 679
  • Imię:Darek
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 04.08.2012 18:33

benio101, to może niech generator klas też nie kompiluje, bo może on podaje inne sma niż jest tam amxx ? Cóż za ironia. Pomyślcie logicznie, a nie regulaminiem, popełniliście błąd i sracie się do tego przyznać... Czekam na jeszcze 315 minusów, bo dzięki temu zyskacie nowy sens życia. Chcecie zrozumieć o co chodzi mi Darkowi i innym ? Odejdźcie od tego komputera...
  • +
  • -
  • -1

#19 DarkGL

    Nie oddam ciasteczka !

  • Administrator

Reputacja: 6 553
Godlike

  • Postów:11 976
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 04.08.2012 18:44

jest całkiem duża paczka inc'ów która była dołączona do paczki notepad++ alliemoders można by ją wgrać
btw. benio ty zawsze piszesz tak oficjalnie :decayed: ?
DarkGL (04.08.2012 19:11):
:D

  • +
  • -
  • 1

#20 Hleb

    FC Barcelona <3

  • Użytkownik

Reputacja: 991
Master

  • Postów:405
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Damian
  • Lokalizacja:Sochaczew
Offline

Napisano 05.08.2012 09:32

Skoro już o temacie mowa, widzę że została poruszona moja kwestia

@benio101

Rozumiem ze regulamin jest regulaminem, a Ty starasz się konsekwentnie wyegzekwować czyny niezgodne z regulaminem, ale w sekcji pisze "Prośby o KOMPILACJE pluginów / Problemy z kompilacją", w tym miejscu treść regulaminu jest delikatnie pisząc absurdalna, bo z jednej strony użytkownicy zakładający tematy w TEJ sekcji proszą o SKOMPILOWANIE czy też o SKOMPILOWANY plugin, a z drugiej strony treść regulaminu zakazujący dawanie SKOMPILOWANEGO pluginu. I tu pytanie jest: Jak mamy pomóc użytkownikowi i jednocześnie nie narazić się na warny oraz ujemne reputacje.

Autor tematu http://amxx.pl/topic...uginu-cod-bots/ , w którym ja i nie tylko ja zostaliśmy skarceni, dał kod, który idzie skompilować lokalnie bez żadnych errorów i warningów, problem polega na tym, że kompilator forumowy nie posiada wszystkich natywów, przez to wywala errory. Zgłosiłem ten fakt Administratorowi R3X, lecz do tej pory 0 odzewu, a problem jak nie był, tak nie został rozwiązany. Pozostało mi jeszcze zwrócić się z problemem do Administratora Hiroshima, może ta osoba rozwiąże kwestię, nie wiem.

A uprzedzając odpowiedzi na zadane przeze Mnie wcześniejsze pytanie
zacytuję niektóre z nich:

Q"]to co że są natywy ?? wrzuciłby sma i gość by sobie sam skompilował bo to nie dział dla ludzi którzy nie umieją kompilować tylko dla tych co nie umieją sprawić żeby kod się kompilował a to różnica


Q"]jakby wrzucił w załącznik działające i kompilowalne sma to by mu hook dodał amxx tak jak w dziale pluginy ale o tym pomyśleć to już nie łaska jest ?


Napisałem do Klakiera PW z wyraźną informacją, że wrzucenie takiego pliku skutkuje ostrzeżeniem, a wystarczy zamiast linijki #include, wkleić zawartość pliku INC / INL.
Mimo to, Klakier postanowił to zignorować i wrzucić, wbrew wszystkim niedogodnościom, plik AMXX, tym samym łamiąc niewątpliwie regulamin.


Człowiek nie rodzi się mądry, najłatwiej jest wytykać czyjeś błędy. A może nie wiedział, że istnieje w ogóle taka możliwość, albo Uzytkownik Klakier mógł przeczytać PW od benio101 "po fakcie". Po za tym dodawanie zawartości plików INC / INL do sma może jest przydatne zwłaszcza w tej sekcji, ale są zwolennicy maksymalnego "odchudzenia" oraz "uproszczenia" kodu pluginu (w tym również i JA). I dziękuje wam za to że moja i Klakiera wiedza w zakresie programowania Pawn została wzbogacona o możliwość dodawania osobnych natywów (ja też o tym nie wiedziałem i miałem prawo nie wiedzieć)

Propozycja 1: Regulamin zakazujący wstawiania plików AMXX nie dotyczył sekcji, w którym użytkownicy mają prawo prosić o SKOMPILOWANIE pluginów.

Propozycja 2: Rozwiązać na tą chwilę kwestię brakujących natywów w kompilatorze forumowym.

Może moje propozycje do końca na miejscu nie są, ale tu chodzi o zapobieżenie podobnych sytuacji.

Tak czy inaczej w pełni popieram stanowisko DarkGL, że warny za wstawianie plików amxx w temacie, gdzie użytkownik wyraźnie pisze z prośbą o SKOMPILOWANIE pluginów są niepotrzebne(mowa o sekcji "Prośby o kompilacje pluginów / Problemy z kompilacją") .
(05.08.2012 09:39):
Właściwie, to powtórzyłeś moje słowa, które zawarłem wyżej, ale Wy ich nie widzicie.

Podejrzewam, że gdybyście widzieli, to byście trochę inaczej zareagowali, zapewne bardziej łagodnie :)

Użytkownik Hleb edytował ten post 05.08.2012 09:38

  • +
  • -
  • 3

Sprzedam:

System odznak premium do BF2 Rank Mod (dodatkowy sposób na zarobek)

 

Więcej Informacji na STEAM/GG/PW

 

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych