Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Problem z MapamiPOMOCY


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dziany

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:4
  • Imię:Maks
  • Lokalizacja:Kraków
Offline

Napisano 15.07.2012 18:08

Jeżeli wiecie , że na hostingach np, maxrate , ownserver da się na stronie ustawić jaka ma się mapa zaczynać po restarcie , a więc chciałem zrobić serwer Jailbreak z mapami jb_....... nie wyszło mi to więc chciałbym prosić o pomoc ponieważ mam taki problem : Wchodze w ftp , wkładam mapy nowe a stare usuwam robię restart serwera to wtedy są mapy klasyczne podajmy na to de_dust2 , de_aztec . I nie wiem co zrobić ponieważ są mapy te co zostały usunięte a te jb_.... nie ma ich toznaczy nie zmieniaja się i nie ma ich w amxmodmenu a jak wpisuje w konsoli map podajmy jb_parkour to działa tylko hud nie ma . a teraz inny sposób. robiłem to samo tylko na stronie dopisywałem żeby mapa zaczynała się od jb_parkour podajmy i się zaczynała tylko inne potem były też te mapy a tamtych nie było i robiłem to samo na ownserver i tak samo i chciałbym się dowiedzieć czy jest jakiś plugin czy sposób na udanie się usunięcie tych map a dodanie tych nowych prosiłbym o dokładną instrukcję ponieważ jestem newbie i chciałbym wiedzieć jak założyć serwer tylko ten 1 problem mam proszę o pomoc
sebul (15.07.2012 18:29):
Dłuższych i bardziej złożonych oraz zaplątanych zdań jeszcze nie widziałem ^^
Do tego wypadało by używać częściej znaków interpunkcyjnych.

  • +
  • -
  • 0

#2 TheRock

    Wszechobecny

  • Użytkownik

Reputacja: 233
Wszechwidzący

  • Postów:402
  • GG:
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Zloczew
Offline

Napisano 15.07.2012 18:25

dopisz do maps.ini oraz mapcyle
  • +
  • -
  • 0

#3 Dziany

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:4
  • Imię:Maks
  • Lokalizacja:Kraków
Offline

Napisano 15.07.2012 19:15

a jeżeli dopisze i włożę mapy i usunę te klasyczne będą dalej te klasyczne?
  • +
  • -
  • 0

#4 Na 5tyk

    Godlike

  • Użytkownik

Reputacja: 430
Wszechobecny

  • Postów:1 712
  • GG:
  • Imię:Patryk
  • Lokalizacja:PL
Offline

Napisano 15.07.2012 19:20

WTF o.0? Napisz po ludzku...
  • +
  • -
  • 0

#5 Dziany

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:4
  • Imię:Maks
  • Lokalizacja:Kraków
Offline

Napisano 15.07.2012 19:28

Jak dopisze te mapy pobrane do maps ini i mapcycler to czy te mapy które dostałem przy zamawianiu serwera dalej będą na serwerze po usunięciu ich na ftp i restarcie serwera?
  • +
  • -
  • 0

#6 Gość_21977_*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 15.07.2012 20:07

Usuń mapy, których nie chcesz mieć na serwerze, zarówno pliki z folderu /maps, jak i ich nazwy z plików maps.ini oraz mapcycle.txt, a następnie dodaj nowe mapy, wraz z wszystkimi wymaganymi plikami do niej (np. modelami, dźwiękami), a następnie każdą z nowych map, które wgrałeś na serwer, dopisz do pliku maps.ini oraz mapcycle.txt, następnie w komendzie startowej serwera HLDS zmień parametr +map na nazwę jednej z nowych map.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych