Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

problem z protokołami (47,48) i brak pliku server.cfg


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 herosman123

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:1
  • Lokalizacja:Nibyland
Offline

Napisano 16.06.2012 08:39

Witam !
Zakupiłem serwer publiczny na GameServ.pl i nie umiem za bardzo stawiać serwerów itp. specjalnie wziołem mało slotowy (11) by sie poduczyć i myślałem że to troche łatwiejsze , lecz sie myliłem.
Otóż gdy wchodzę do gry i wyskakuje mi :

This server is using a newer protocol ( 48 ) than your client ( 47 ). You should check for updates to your client

Czytałem że trzeba wgrać taki plik żeby mozna było grać z ns/s lecz ja wgrywałem rózne pliki tego typu nawet z tego forum i zaden nie działał.W panelu serwera na GameServ instaluje sie niby za jednym kliknięciem guzika i problem znika bo dproto instaluje sie automatycznie , próbowałem tak ale nie działa.Ponadto nie mam pliku server.cfg probowałem go zrobić ale mi nie wychodził bo nie działał ponieważ nawet hasła nie mogłem zdjąć czyli nie działał.Bardzo proszę o pomoc męcze sie już z serwerem od wczoraj i na razie nie widać żadnych rezultatów , nawet raz na nim nie byłem nie wszedłem bo nie mogłem na niego wejść , używałem opcji szukaj nie raz i google tez ale nic nie znalazłem co by działało.

Najlepiej by było jak ktoś by mi zrobił sam ten plik server.cfg tu link daje do wzoru:
FAQ :: GameServ.pl - Zalecany server.cfg dla serwerów GameServ.pl

Nazwa serwera ma sie nazywać FraGownia @ GameServ.pl
Jeśli chodzi o ten bład to poproszę również o jakiś link czy coś żeby naprawić ten bład.


Z góry dziekuje i proszę o pomoc bo już nie mam sił na ten serwer ...Poprostu psychika mi już siada .
  • +
  • -
  • 0

#2 Fryteczq

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:11
  • Lokalizacja:Internet
Offline

Napisano 16.06.2012 09:30

Co do protokołu wgraj:
http://amxx.pl/topic...am-i-na-odwrot/
  • +
  • -
  • 0
Dołączona grafika
*E-T-H* Fryteczq
WalWarRpg progress [||||||||||||||||||||] 10%
www.Radio-Banzai.pl Dla Fanów Anime

#3 GwynBleidD

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 869
Godlike

  • Postów:3 066
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Przemyśl
Offline

Napisano 16.06.2012 14:14

Wszystko na serwerze robisz w katalogu cstrike. Tam się znajdują Twoje wszystkie pliki, które Cię interesują, tam też znajdziesz server.cfg oraz katalog addons, gdzie instalujesz dproto, amx itp. Poszukaj sobie na internecie poradników, jest ich mnóstwo np. na hlds.pl, cs-guide.net i na tym forum.
  • +
  • -
  • 0

NIE pomagam na PW. Nie trudź się, na zlecenia nie odpiszę... Od pomagania jest forum.
NIE zaglądam w tematy wysłane na PW. Jeśli są na forum to prędzej czy później je przeczytam. Jeśli mam co w nich odpisać, to odpiszę.
 
1988650.png?theme=dark





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych