Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Cs zacina się


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Milioner

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:184
  • Lokalizacja:Rzeszów
Offline

Napisano 20.05.2012 17:05

Witam mam problem gdy wchodzę na jakiś serwer cs mi zacina i wyjść się da jedynie naciskając alt ctrl delete scina mnie praktycznie na wszystkich serwerach jedynie na jeden mogę wejść ale gdy mapa się zmienia lub wpisz /top15 oraz gdy wyjdę z serwera i wejdę ponownie cs się zacina...
  • +
  • -
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika IP: 193.33.177.14:27066
Dołączona grafika

#2 Kosa :D

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 20
Życzliwy

  • Postów:197
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Damian
  • Lokalizacja:WWA
Offline

Napisano 20.05.2012 18:53

Próbowałeś go Przeinstalować ?
  • +
  • -
  • 0
Dołączona grafika
Zapraszam również do grania na moim serwerze . I zapraszam na Serwerownie OpenCS..pl

#3 Lemon.

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 12
Początkujący

  • Postów:31
  • Imię:Marcel
  • Lokalizacja:Łódż
Offline

Napisano 03.06.2012 15:32

Miałem podobne problemy:

1.Wchodziłem na Serwer,a Gra się zacinała także jak wpisywałem w Say /top15 oraz /rankstats.
2.Włączałem Grę i nie pojawiały się opcje Menu czyli tych w lewym dolnym rogu.

Mi pomogło jednak usunięcie paru niepotrzebnych plików z Steam/Counter Strike oraz jednego z Komputera

Podaczas gry nalezy wcisnąc Alt+Ctrl+Delate i w zakładce Aplikacje ustawić Priorytet hl.exe na Wysoki.Jakie masz łącze Internetowe ? Może masz Internet Radiowy i Ci się tnie ? Spróbuj trybów zgodności i uruchomienia jako Administrator.
Jeżeli masz Non Steam
Skoro żadna wersja Cs'a Ci nie działa to uważam, że kupienie Steama może tutaj pomóc.

Sprawdz czy Ram nie jest uszkodzony.


"Rozdzielczość ekranu. Im większa, tym więcej szczegółów na ekranie ale i mniejsza wydajność. Warto pobawić się ustawieniami rozdzielczości i wybrać taką, która najbardziej nam będzie odpowiadać - zarówno pod względem wydajności, jak i jakości. Zmiana Renderera - czyli bibliotek odpowiadających za wyświetlanie grafiki. Jeśli są problemy z używaniem Np. DirectX, możemy je zmienić na OpenGL w opcjach gry.
Zainstaluj najnowsze sterowniki graficzne. Bardzo często przyczyną obniżonej wydajności jest posiadanie starych sterowników do karty graficznej. Najnowsze sterowniki do kart Nvidia GeForce możecie pobrać stąd, a do AMD Radeon stąd.
Wyłącz wszystkie aplikacje otwarte w tle (Np. przeglądarkę internetową, odtwarzacz multimedialny) - aplikacje te zużywają dostępną pulę pamięci i obciążają procesor, jednocześnie zmniejszając dostępne zasoby dla gry. Ponadto należy wyłączyć wszystkie aplikacje korzystające z internetu (oprócz Steam oczywiście) - zmniejszają one przepustowość naszego łącza dla gry.
Jeśli powyższe punkty nie pomogły, można spróbować usunąć i zainstalować grę jeszcze raz - być może jeden ze składników został źle zainstalowany, lub go brakuje, co może powodować obniżenie wydajności gry."


Może coś Ci pomoże ? Jak nie to pisz i będziemy dalej Ci szukac rozwiązania.

Masz Non Steam ? Podaj Twojego Patcha :]

Możesz zrobic Format,Reinstall Gry/Steam
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych