Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

SuperHero mod by BoT1KkkkPomoc w Wyjatkowym modzie


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 BoT1Kkkk

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:7
  • Imię:Ruben
  • Lokalizacja:Elk
Offline

Napisano 19.05.2012 18:03

Witam.


Szukam osobe ktora dobrze zna sie na SuperHero mod-zie , mam paczke od 6lat , mialem go na prywatnym domowym serwie i nadal dziala normalnie , ale jak go wgrywam na serw hostyngowy to takie wrazenie jak by na serwie nie byla wgrana zadna paczka , w console nie wyrzuca bledow, logi czyste. Jak ktos zna sie na tym proszę o szybka wiadomosc na PW, Paczke na razie nie moge podac na forum bo w Polsce nie-ma zadnego serwa z takim modem, t.z sa 2-3 super hero ale to w ogule nie jest to co ja mam :-) , chodzi o to, ze mieszkam w Polsce tylko 3 lata i jeszcze nie widzialem takiego i na razie nie chce wam go pokazac ale wszystko w swoim czasie :-) Na razie proszę o pomoc w oranieciu, bo mi cos nie idzie. Oczywiscie wiadomo, ze za darmo nic nie ma , mysle ,ze dogadamy sie :-) Czekan na PW.
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych