Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

[ROZWIĄZANE] Brak zabezpieczenia hasłem na NSBrak zabezpieczenia hasłem na NS


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 nd022

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:40
  • GG:
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 15.05.2012 23:28

Witam.
Od jakiegoś czasu, dokładnie nie mogę określić od kiedy, ale zacząłem mieć problem z amx-em. Problem niby był mało ważny, ale zaczyna być większym problemem. Nie wiem czy łączyć te dwie sprawy bo nie wiem czy mają coś ze sobą wspólnego, ale możliwe że tak.
Najpierw podczas dodawania nowych adminów czy VIP-ów, przy przeładowywaniu listy adminów na stronie, zaczął pojawiać się dziwny komunikat:
00:15:10 L 05/16/2012 - 00:08:45: [META] (debug:5) called: meta_command_handler; arg0=amx_reloadadmins args='(null)'
Nie mogłem na jego temat nic znaleźć a nic się złego nie działo, to problem zostawiłem na później. Jednak przedwczoraj odkryłem że VIP-y dane na nick i hasło źle działają. Czyli dokładnie nie działa hasło które ustawiam osobie na NS. I każdy kto wejdzie na gościa nicku może spokojnie na jego VIP-ie grać. Z STEAM nie ma tego problemu. Co to może być?
Dodam że przeinstalowałem już dproto oraz pliki AMXBans.
Zainstalowane mam (Gm) AMXBans # 1.6.(1) po stronie serwera oraz AMXBans # Gm 1.5.1 by GmStaff po stronie www.
Co może być powodem takiego problemu?
Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam.
  • +
  • -
  • 0

s_6769-baner45.png

s_5650-baner45.png


#2 GwynBleidD

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 869
Godlike

  • Postów:3 066
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Przemyśl
Offline

Napisano 16.05.2012 13:31

Odnośnie 1. masz włączony debug w metamodzie. W plikach konfiguracyjnych metamoda (addons/metamod) możesz go wyłączyć. Dokładniej ta komenda mówi, że ktoś odpalił w RCONie amx_reloadadmins, prawdopodobnie panel hostingu to robi, aby zmiany w adminach od razu działały.

Co do 2. podpunktu, pokaż dokładnie jak dajesz komuś VIPa. Przez users.ini, czy masz do tego osobny plugin (i osobny plik konfiguracyjny) ?
  • +
  • -
  • 0

NIE pomagam na PW. Nie trudź się, na zlecenia nie odpiszę... Od pomagania jest forum.
NIE zaglądam w tematy wysłane na PW. Jeśli są na forum to prędzej czy później je przeczytam. Jeśli mam co w nich odpisać, to odpiszę.
 
1988650.png?theme=dark


#3 nd022

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:40
  • GG:
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 21.05.2012 13:40

Witam.
Odnośnie punktu 1.
Nie do końca rozumie co mam wyłączyć. Ma w pliku plugins w (addons/metamod) takie mody włączone:
linux addons/antidlfile/antidlfile_i386.so
linux addons/amxmodx/dlls/amxmodx_mm_i386.so
linux addons/dproto/dproto_i386.so
;; PodBot
linux addons/podbot/podbot_mm_i386.so
I co powinienem wyłączyć?

Odnośnie punktu drugiego to już sobie z tym poradziłem. Jak? A więc do tej pory aby działało adminom i vip-om na nick i hasło wszystko, to musiałem dać im oznaczenia literkami "ae". Ale teraz się to jakoś dziwnie zmieniło i ma być tylko literka "a". Tak więc drugi punkt już rozwiązany i wszystko działa prawidłowo.
Jednak co z tym pierwszym zrobić?
Pozdrawiam.
  • +
  • -
  • 0

s_6769-baner45.png

s_5650-baner45.png


#4 IndeS

    Wszechwiedzący

  • Power User

Reputacja: 146
Zaawansowany

  • Postów:574
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Tomasz
  • Lokalizacja:NT
Offline

Napisano 21.05.2012 15:55

ahhaa dawałeś "ae"? To niezła bzdura. "a" odpowiawa za sprawdzanie hasła a "e" za jego nie sprawdzanie :D to musiało ciekawie działać :D
a co do problemu który nadal masz to jak dla mnie tam jest wszystko ok poza tymi podbotami, po co Ci to? jesli nie potrzebne to wywal badz wyłącz
  • +
  • -
  • 0
Dołączona grafika

#5 nd022

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:40
  • GG:
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 22.05.2012 22:28

No właśnie chodzi o to że to właśnie działało z tymi flagami aż do zmiany pluginów na najnowsze które wgrałem. W poprzednich wersjach właśnie bez "e" nie chciało działać przydzielanie adminów z nickiem i hasłem.
Ale to już sobie poradziłem.
Co do botów to nie chcę ich wyłączać bo jak są w nocy to ktoś może sobie spokojnie pograć:)
Temat można zamknąć i musze założyć nowy bo moderator się doczepił:P
Pozdrawiam.
  • +
  • -
  • 0

s_6769-baner45.png

s_5650-baner45.png





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych