Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Extreme ban config 3.02 betaTo już jest jakaś kpina...


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Engi

    [EKSiD] playaz44

  • Power User

Reputacja: 315
Wszechpomocny

  • Postów:1 071
  • GG:
  • Imię:Seba
  • Lokalizacja:Praga
Offline

Napisano 14.05.2012 14:12

Mam na serwerze od długiego czasu extreme ban config 3.02 beta (od R3X'a, Miczu i Luk'a) a dokładniej z pluginem banconfig_util.amxx (od R3X'a i nie ma .sma bo nie było udostępnione) a log w konsoli to

L 05/14/2012 - 14:33:18: [banconfig_util.amxx] (2005) Unknown MySQL server host 'cs-r

i nic więcej ale to nie wszystko :D miałem wpisane dobre dane do bazy i wtedy wszystko było ok i działało ale kiedy zmieniałem wszystkie dane do bazy to po zmianie mapy plik exban.cfg (ten z danymi do bazy) twardo powracał ze starymi danymi do tamtej bazy (nie jestem głupi wyłączałem serwer na czas zmiany danych do bazy :P ). Pisałem do obsługi klienta ownserwer ale nie dość, że nikt nie odpisał to po dwóch dniach skasowali moje pytanie ale dałem sobie z tym rade wywaliłem całego banconfiga i wgrałem od nowa z gotowym exban.cfg i tutaj kolejny problem bo kiedy już dane do bazy są dobre to banconfig_util.amxx dalej próbuje się łączyć ze starą bazą (wyskakuje ten sam log w konsoli) nie wiem skąd on bierze dane do starej bazy skoro go całkowicie co do pliku usunąłem i zrestartowałem serwer dla mnie ten sposób jest dosłownie magiczny i nie z tej ziemi... dodam, że w pliku exban.cfg dane się nie nadpisują poprzednimi i baza jest całkowicie inna i z innego hostingu niż tamta (a stara baza skasowana całkowicie). Nie wiem jak to inaczej opisać :D link do tej wersji http://amxx.pl/topic...config-30-beta/ podmieniałem funkcje żeby było kompatybilne z amxbans ale nie widzę w tym problemu bo na starej bazie działało.
  • +
  • -
  • 0
Użytkowniku! Zanim napiszesz wiadomość wiedz, że:

W odpowiedzi na ten status, przejrzałem kilka ostatnich Twoich postów i dodałem Ci kolejne 3 punkty ostrzeżeń. Mam nadzieję, że pomogłem.

1:0 dla Benia :D
Nie pomagam za darmo na pw.

#2 Engi

    [EKSiD] playaz44

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 315
Wszechpomocny

  • Postów:1 071
  • GG:
  • Imię:Seba
  • Lokalizacja:Praga
Offline

Napisano 15.05.2012 20:51

Można jeszcze tak: jak zrobić żeby ten plugin nie wyczarowywał sobie starych danych do bazy znikąd tylko żeby brał prawidłowe z exban.cfg?
  • +
  • -
  • 0
Użytkowniku! Zanim napiszesz wiadomość wiedz, że:

W odpowiedzi na ten status, przejrzałem kilka ostatnich Twoich postów i dodałem Ci kolejne 3 punkty ostrzeżeń. Mam nadzieję, że pomogłem.

1:0 dla Benia :D
Nie pomagam za darmo na pw.

#3 Engi

    [EKSiD] playaz44

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 315
Wszechpomocny

  • Postów:1 071
  • GG:
  • Imię:Seba
  • Lokalizacja:Praga
Offline

Napisano 17.05.2012 15:10

ref
  • +
  • -
  • 0
Użytkowniku! Zanim napiszesz wiadomość wiedz, że:

W odpowiedzi na ten status, przejrzałem kilka ostatnich Twoich postów i dodałem Ci kolejne 3 punkty ostrzeżeń. Mam nadzieję, że pomogłem.

1:0 dla Benia :D
Nie pomagam za darmo na pw.

#4 Engi

    [EKSiD] playaz44

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 315
Wszechpomocny

  • Postów:1 071
  • GG:
  • Imię:Seba
  • Lokalizacja:Praga
Offline

Napisano 18.05.2012 16:19

ref
  • +
  • -
  • 0
Użytkowniku! Zanim napiszesz wiadomość wiedz, że:

W odpowiedzi na ten status, przejrzałem kilka ostatnich Twoich postów i dodałem Ci kolejne 3 punkty ostrzeżeń. Mam nadzieję, że pomogłem.

1:0 dla Benia :D
Nie pomagam za darmo na pw.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych