Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
GmAMXBans

1.6 kolumna 'cs_ban_reason'

gmamxbans

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Bullecik

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:51
  • GG:
  • Imię:Oskar
  • Lokalizacja:krzesło
Offline

Napisano 07.05.2012 13:27

Witam,
sam kombinowałem dzisiaj lecz nie mogę do tego dojść , wczoraj w nocy postanowiłem przejść z wersji GmAmxbans 1.5.1 na 1.6 no i właśnie tutaj się narodził problem.

Wszystko zainstalowałem pięknie i w ogóle, postanowiłem z importować starą bazę , tylko tą z banami , wy testowałem wszystko śmigało aż do dzisiaj jak musiałem dodać bana poprzez WWW, zauważyłem 2 rzeczy:
1 - Zawsze przy dodawaniu bana psiało Steam Id , lub SID & IP . Tutaj mam opcję tylko albo IP albo SID
2- Stwierdziłem no dobra i już miałem dodać bana a tu " Unknown column 'cs_ban_reason' in 'field list' "

I teraz się tak zastanawiam czy przez to że mam starą kolumne z banami , jest tam ekstra regułka 'cs_ban_reason' czy jej brakuję.

Mógłby mi ktoś pomóc rozwiązać mój problem?

Przepraszam za double posta , lecz zauważyłem że w nowej bazie a starej różnicę i właśnie kolumnę cs_ban_reason która znajduje się między 'ban_created' a 'ban_reason' . Myślicie że mogę pomiędzy nimi wstawić tamtą kolumnę 'cs_ban_reason' bez przeszkód?

@@ EDIT : Bawiłem się sam oraz nie chciało mi się czekać na odpowiedź kogoś , tak więc daje tym wszystkim którzy mają owy problem po importowaniu tabeli banów z 1.5.1 do 1.6.1.
Tak więc należy dodać przed kolumną 9 (ban_reason) kolumnę o nazwie 'cs_ban_reason' z następującymi info:
Typ: VARCHAR
Długość: 100
Domyślnie: NULL
Metoda porównywania napisów: UTF8_general_ici
Atrybuty: -------
Null: proszę zaznaczyć 

I reszta pusta

Moderatora proszę o zamknięcie tematu , a rozwiązanie podałem dla innych osób którzy by się na to napotkali.
  • +
  • -
  • 0
Dołączona grafika
- Unikalne Game Mody [100%]
- Unikalny Zombie xp Mod [100%]
- Optymalizacja kodu wszystkich pluginów [100%]
Dołączona grafika
- Unikalny Cod MOD [100%]





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gmamxbans

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych