Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
Nowy Plugin

Prośba o konkretny plugin

Nowy Plugin

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Apofis

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:30
Offline

Napisano 14.03.2009 13:22

Witam ponownie.

Kilka dni temu napisałem posta o problemie dotyczącym pluginu timelimitevote oraz innego pluginu dotyczącego kwesti "napisów szalestwo zabijania zostalo przerwane przez..."

Nie uzyskałem odpowiedzi, dlatego też mam prośbę, czy jest ktoś w stanie taki plugin napisać dla mnie? oczywiście dam +

Konkrety:

1. Powiedzmy ze jakis kolo niezle wymiata i ma powiedzmy powyzej 5 zabitych pod rząd jego passa jest świetna ale w końcu koles ginie. I chodzi o to zeby wyswietlał sie napis po prawej stronie na srodku"Szaleństwo zabijania : nick (ile zabitych i ile w glowe)zostało zakończone przez nick"

2. Druga kwestia to chciałbym mieć cos takiego, że po każdej rundzie wyświetli sie po lewej stronie w srpdku ekranu napis" Najbardziej narozrabiał:nick (ile zabitych i w tym ile w glowe)

Byłbym mega wdzieczny jeśli ktoś kto kuma pisanie pluginów pod amxx podjął by sie oewgo zadania.

Gorąco pozdrawiam:)
  • +
  • -
  • 0

#2 naXe

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 269
Wszechwidzący

  • Postów:1 489
  • GG:
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Kwidzyn
Offline

Napisano 14.03.2009 14:33

1. Powiedzmy ze jakis kolo niezle wymiata i ma powiedzmy powyzej 5 zabitych pod rząd jego passa jest świetna ale w końcu koles ginie. I chodzi o to zeby wyswietlał sie napis po prawej stronie na srodku"Szaleństwo zabijania : nick (ile zabitych i ile w glowe)zostało zakończone przez nick"


Ultimate KillStreak

#3 Apofis

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:30
Offline

Napisano 14.03.2009 14:42

niestety to nie ten plugin;/
  • +
  • -
  • 0

#4 R3X

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 987
Godlike

  • Postów:4 248
  • Lokalizacja:Nie
Offline

Napisano 14.03.2009 15:12

v0.07

Sprawdź to. Nie testowałem na tyle długo, by być 100% pewnym działania.
Pozycję i kolor napisów można zmienić tu:
//rozrabiaka
#define PREPARE_HUD() set_hudmessage(42, 255, 42, 0.02, -1.0, 0, 6.0, 6.0,_,_,2)
//koniec szalenstwa
#define PREPARE_HUD2() set_hudmessage(42, 42, 255, 0.62, -1.0, 0, 6.0, 6.0,_,_,1)

cvary:
amx_spree_limit
limit zabójstw do uznania zakończenia szaleństwa;jeśli 0 ta część pluginu nie działaamx_endshow 0|1
pokazywać podsumowanie rundy (1) czy nie (0)

Załączone pliki


  • +
  • -
  • 0

#5 Apofis

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:30
Offline

Napisano 14.03.2009 18:23

Witam bardzo dziękuje za starania.

Testowałem ten plugin ponad godzinke. Tylko raz wyswietlil mi sie napis najbardziej narozrabial.... i dalej nie zdążyłem zobaczyć kto bo tak szybko mi znikneło wszystko. Potem ani razu juz nic mi sie nie pokazalo.

Wszystko dobrze zrobilem tzn sma do scripting amxx do plugins i w plugin.ini dopisalem spree.amxx

potem w menu tez sprawdzilem czy wszystko jest włączone. Zmienialem mape, robilem restart gry, robilem restart servera i dalej nic.

Bardzo proszę o poprawienie tego pluginu, bo na pewno jest dobry tylko pewnie cos trzeba poprawic o czym ja nie mam zielonego pojecia.

Ps. Tylko tez zrobic tak zeby ten napis chwile widniał na ekranie a nie tak szybko znikał :) No i te szaleństwo zabijania zrobić żeby działało. Panie moderatorze bardzo ale to naprawdę bardzo proszę o pomoc :)

Pozdro.
  • +
  • -
  • 0

#6 R3X

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 987
Godlike

  • Postów:4 248
  • Lokalizacja:Nie
Offline

Napisano 14.03.2009 18:57

Update. Spróbuj teraz. Przeniosłem wiadomość na początek nowej rundy. Poprawiłem kilka rzeczy. (.sma weź z mojego pierwszego w tym temacie posta)
  • +
  • -
  • 0

#7 Apofis

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:30
Offline

Napisano 14.03.2009 19:27

No wiec tak:

Po pierwsze moje gratulacje:

Po drugie: To z tym "najbardziej narozrabial działa: tylko że:
- chciałbym, żeby jednak to sie pokazywało na koncu rundy jednak
- chciałbym, żeby bylo tak, że co runde pokazuje nowa statystykę, tzn w danej rundzie ktos zabil 8 razy to pisze 8 razy i 4 hedy np , bo teraz jest tak ze np zabilem w jednej rundzie wszytskich np 5 to pisze ze 5 zabilem w tym 3 HSHOW ( to trzeba poprawic na hedów albo w glowe) i w nastepnej rundzie znow zabilem 5 to pokazuje sie ze zabilem 10 a wolalbym zeby bylo napisane ze znow 5 tzn zeby nie sumowalo.

Po trzecie, odnoscnie tego co mnie interesuje najbardziej: Szalenstwo zabijania, to tak:

- zadziałało mi to dwa razy potem juz nie pokazywalo sie nic
- tez trzeba poprawic bo zamiast 8 zabitych w tym 4 hshow czy cos w tym stylu zamiast hskow trzeba napisac hedow lub w glowe bardziej optuje za glowa
- no i tez chcialbym zeby to sie pokazywalo na koncu rundy

Ps. Prosilbym tez zeby motyw najbardziej narozrabial byl po lewej stronie (całkowicie), natomiast szaleństwo całkowicie po prawej)

Przepraszam, że mam tak wygórowane wymagania, ale naprawdę mi bardzo na tym zależy. I tak jestes najlepszy, że udało Ci sie to zrobić (jako jeden z nielicznych pewnie) Szacun dla Ciebie.

Byłbyś w stanie to zrobić ?
  • +
  • -
  • 0

#8 R3X

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 987
Godlike

  • Postów:4 248
  • Lokalizacja:Nie
Offline

Napisano 14.03.2009 20:01

Plugin nie jest wybitnie trudny, mam tylko duużo wolnego czasu xP

Nie wiem czy widziałeś, ale są cvary:
amx_spree_limit 5
od tylu zabójstw pokazuje kto zakończył szaleństwo
amx_endshow 1
czy pokazywać najlepszego w rundzie

Największy rozrabiaka poprawiony.

Przerwanie szaleństwa zabijania pokazuje się zaraz po śmierci
Jak ktoś przerwie Twoje szaleństwo to punkty są resetowane, więc zaczynasz od nowa. Dzieje się tak też przy sv_restartround i Game Commencing.

Update 0.04!

[ Dodano: 14-03-2009, 20:05 ]
v0.05
  • +
  • -
  • 0

#9 Apofis

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:30
Offline

Napisano 14.03.2009 20:14

Kurde cos jest nie tak Szalenstwa nie pokazuje w ogóle, natomiast najbardziej narozrabial pokazuje różnie( tzn raz tak raz nie) zabilem 25 razy pod rzad i ani razu nie pokazalo mi sie nic ani najbardziej rozrabila ani szalenstwo ( jak zginalem po 25 zwyciestwach) cos nie tak jest. kurde :(:(

a te cvary to do amx.cfg dopisalem.

Plis pomoż to zrobic do końca :)

czekaj sprawdze ver. 0.05
  • +
  • -
  • 0

#10 R3X

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 987
Godlike

  • Postów:4 248
  • Lokalizacja:Nie
Offline

Napisano 14.03.2009 20:21

Jeśli w danej rundzie 2 kolesi rozwaliło np. po 5 osób i tak samo po 3 hs`y to nie pokazuje, że jest remis między nimi. Podsumowanie rundy widzimy tylko gdy jest jeden najlepszy gracz.

Szaleństwo przerwane przez kogoś pokazuje gdy rzeczywiście zostaje przerwane. Zabijasz 25 i musisz zginąć, żeby zobaczyć komunikat.

Po śmierci ogólne punkty ofiary są resetowane. W momencie rozpoczęcia nowej rundy resetowane są punkty z rundy poprzedniej u wszystkich.
  • +
  • -
  • 0

#11 Miczu

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 657
Wszechmogący

  • Postów:2 862
Offline

Napisano 14.03.2009 20:23

sa 2 komunikaty - powstrzymanie (zabicie) kogos kto ma ponad 5 zabujst pod rzad (bez wlasnej smierci)
oraz gdy nie ma 2 osob co zabily tyle samo osob (i tyle samo hs) w danej rundzie.
  • +
  • -
  • 0

#12 Apofis

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:30
Offline

Napisano 14.03.2009 20:36

Ok Vers 0.05 działa prawie idealnie tak jak chce tylko,że:

kolory mi się zmieniaja napisów:

Najbardziej narozrabial chciałbym na zielono a szaleństwo na niebiesko.

Aha i jest tak że jak gram CT i np zabije wszytskich i rozbroje bombe to nie pisze ktos najbardziej narozrabial. Napis tylko sie wyswietla jak zabije wszytskich a jak rozbroje bombke (bezwzgledu czy wcześniej zabieje wszystkich czy zabije tylko kilku terro i kilku zostanie)

Da rade poprawić ?


Po dogłębszym przetestowaniu nie działa Szaleństwo: albo bardzo szybko znika bo mam wrazenie ze cos miga szybko, dodam jeszcze do amx.cfg te cvary może to pomoże.

Ps. No i te kolorki na stałe przydało by się zrobić. Aha no i można zrobić że te napisy dłużej się wyświetlały o jakies 3-5 sekund dłużej?
  • +
  • -
  • 0

#13 R3X

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 987
Godlike

  • Postów:4 248
  • Lokalizacja:Nie
Offline

Napisano 15.03.2009 13:39

v0.06

Poprawione ustawienie wiadomości i kilka innych poprawek.
  • +
  • -
  • 0

#14 Apofis

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:30
Offline

Napisano 15.03.2009 14:10

Wielkie THX. +
  • +
  • -
  • 0

#15 R3X

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 987
Godlike

  • Postów:4 248
  • Lokalizacja:Nie
Offline

Napisano 15.03.2009 14:11

Dzięki za cierpliwe testowanie xP w razie nowych problemów z tym pluginem pisz na PW to otworzę ten temat.
  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Nowy Plugin

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych