Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

problem z E-M4 i GoldenAk


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 MzKzMzUzE

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:27
Offline

Napisano 02.05.2012 10:53

Witam,


Sciągnąłem ostatnio 2 pluginy j/w i mam z nimi mały problem. Otórz jeżeli chodzi o Golden działać działa lecz jest jedno ale - po nowej rundzie trzeba go kupić znowu mimo przeżycia. Pytanko a raczej prośba ponieważ jestem niemal pewny, że jest taka możliwość aby komende /goldenak nie trzeba było wpisywać co rundę a wtedy gdy zginiemy.


Co do E-M4 jest to m4 z wyrzutnią granatów która rownież działać działa ale tutaj nie mogę go przekompilować a chciałbym zmienić to "latanie" broni po całej mapie z zieloną poświatą i żeby owy plugin działał tak jak to opisują czyli na komendę /buyswm4, spolszczyć go nieco oraz ustawić tylko kupno granata wybuchowego. Przeczytałem gdzieś żeby dopisać w odpowiednią linijkę do .sma
register_clcmd("say /komenda", "hook_concmd_sw_m4")
i przekompilować ale co mi po tym jak errory wyskakują po kompilacji (nawet przed). Również doczytałem o wpisaniu do amxx.cfg
amx_sw_set 0
aby bronie nie "lewitowały" po mapie. Owszem nie "lewitują" ale kupić też się ich nie da :)



To są pluginy:


GoldenAk
E-M4

Jeżeli ktoś woli porozumieć się na GG nie ma problemu, 1171015.

Pozdrawiam

Użytkownik MzKzMzUzE edytował ten post 02.05.2012 10:55

  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych