Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Crashe serwera przy zmianie mapy


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Jak się nazwać

    Wszechmogący

  • Power User

Reputacja: 169
Profesjonalista

  • Postów:617
  • Imię:a
  • Lokalizacja:a
Offline

Napisano 01.04.2012 20:13

Witam, mam problem, serwer crashuje się przy zmianie mapy(nie zawsze), sprawdzałem każdy plugin żaden nie ma jakieś bezpośredniej akcji przy zmianie mapy (coś typu medale itp) dlatego moje podejrzenia padają na Zapis danych, dlatego pytam czy serwer może "paść" z powodu przeciążenia sqlite tylko to mi się wydaj sensownym rozwiązaniem (zapis danych cod oraz monet). W logach jedyne co widnieje to Sagmation fault core dupliced, can't acces memory at xxxxx. Chciałbym uzyskać pomoc w tej kwesti. Dodam też że nie zależy to od mapy tzn crash jest przy zmianie na kabul a jak zmienię ponownie to działa, oczywiście 0 error logów WDG mnie to wygląda tak:Koniec mapki wywoływany jest każdemu client disconnect czyli zapis danych i monetJako że dużo ludzi na serwie dość długo trwa otrzymywanie odpowiedzi z bazy (wydaje mi się że serwer czeka na tą odpowiedź)Skoro nie ma odpowiedzi przez kilka sekund serwer pada.Dlatego pytanie, czy jak wywołam zapytanie do bazy po czym nie czekając na odpowiedź w funkcji handle użyję SQL_freehandle na uchwycie czy zapytanie się wykona i nie wywoła się tylko funkcja handle?

Użytkownik Jak się nazwać edytował ten post 01.04.2012 20:22

  • +
  • -
  • 0
Pisze na zamówienie statystyki pod nvault. GG: 15600964

#2 Jak się nazwać

    Wszechmogący

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 169
Profesjonalista

  • Postów:617
  • Imię:a
  • Lokalizacja:a
Offline

Napisano 02.04.2012 21:42

refresh
  • +
  • -
  • 0
Pisze na zamówienie statystyki pod nvault. GG: 15600964




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych