Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

FPSPlay / dedyki.net


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Na 5tyk

    Godlike

  • Użytkownik

Reputacja: 430
Wszechobecny

  • Postów:1 712
  • GG:
  • Imię:Patryk
  • Lokalizacja:PL
Offline

Napisano 31.03.2012 22:09

Witam. Dzisiaj chciałbym abyście składali opinie o firmie wymienionej w temacie (te dwie nazwy dyponuja jako 1 firma).

Od razu ja się podziele moją opinią.
Gdy dla pewnego IP (czytac newsa u nich na fpsplay) zmieniono panel na dedyki.net wszystko zaczelo sie sypac... Na FPSPlay wczesniej byly crashe ale 1x na 2 tyg, a na dedyki.net co mape. Dodam ze wszystkie pliki byly takie same. Chcialem zaktualizowac hldsa wiec zaktualizowalem ich opcja i moje wszystkie pluginy, cvary, dane poszly sobie w las... Wszystko sie zmienilo... Wiec 2 slowa: NIE POLECAM
  • +
  • -
  • 0

#2 Drzanas

    Godlike

  • Power User

Reputacja: 329
Wszechpomocny

  • Postów:1 283
  • Steam:steam
  • Imię:Piotrek
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 31.03.2012 23:09

Jakiś czas temu(pół roku może więcej) fps sponsorowało nam serwer. Dobry był, fps się trzymały, pingi niskie.
  • +
  • -
  • 0

graphic.png


#3 Jak się nazwać

    Wszechmogący

  • Power User

Reputacja: 169
Profesjonalista

  • Postów:617
  • Imię:a
  • Lokalizacja:a
Offline

Napisano 03.04.2012 15:21

Ma ktoś może serwer dedykowany? Oczywiście dedyki.net. Jeżeli ktoś ma to prosiłbym o opinię, chodzi mi głównie o tarnowskie góry.
  • +
  • -
  • 0
Pisze na zamówienie statystyki pod nvault. GG: 15600964

#4 QuahodronN

    Godlike

  • Power User

Reputacja: 230
Wszechwidzący

  • Postów:1 262
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Olo
  • Lokalizacja:Śląsk
Offline

Napisano 03.04.2012 22:22

Sam posiadałem serwery u nich ale szybko zrezygnowałem bo pliki same się usuwały, co chwilę crashe serwera. Z niewiadomych przyczyn serwera nie dało się włączyć. Po kupieniu serwera trzeba pisać do supportu bo przy uruchomieniu serwera wyskakiwało, że taki port już istnieje.
Nie polecam!
No i jeszcze dodam, że do każdego serwera dodają swoje reklamy. (Banner podczas ładowania serwera, oraz te napisy na dole ekranu podczas wchodzenia na serwer)
  • +
  • -
  • 1

| CPU: I7-6700K @4.7GHz | Cooling: Corsair H110 | GPU: MSI GTX 1080 Gaming X | MOBO: Asus Maximus VIII Hero | RAM: Kingston Savage 16GB DDR4 @2800MHz |

| SSD: Samsung 840 Pro 128GB | SSD2: Samsung 840 Pro 256GB  |  PSU: Be Quiet L8 630W | Case: Gladius M40 | Mouse: Gigabyte M6980X | Keyboard: Sharkoon SHARK ZONE K20 Headphones: HyperX HX Cloud Black Display: Triple LG 24MP67VQ-P |

 

TS3: ts.kreedzmania.pl - 512 Slotów - Darmowe Kanały ;)


#5 Anonimowy*BB*

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:72
  • GG:
  • Imię:Mateusz
  • Lokalizacja:PdoN'
Offline

Napisano 05.04.2012 19:21

Ok dziękuje chciałem kupić właśnie na FPSplay, mam nadzieje że to prawda ^^.
  • +
  • -
  • 0

#6 QuahodronN

    Godlike

  • Power User

Reputacja: 230
Wszechwidzący

  • Postów:1 262
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Olo
  • Lokalizacja:Śląsk
Offline

Napisano 05.04.2012 19:36

nie zmyśliłbym tego. ;)
  • +
  • -
  • 0

| CPU: I7-6700K @4.7GHz | Cooling: Corsair H110 | GPU: MSI GTX 1080 Gaming X | MOBO: Asus Maximus VIII Hero | RAM: Kingston Savage 16GB DDR4 @2800MHz |

| SSD: Samsung 840 Pro 128GB | SSD2: Samsung 840 Pro 256GB  |  PSU: Be Quiet L8 630W | Case: Gladius M40 | Mouse: Gigabyte M6980X | Keyboard: Sharkoon SHARK ZONE K20 Headphones: HyperX HX Cloud Black Display: Triple LG 24MP67VQ-P |

 

TS3: ts.kreedzmania.pl - 512 Slotów - Darmowe Kanały ;)


#7 jaroszeq

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: -8
Nowy

  • Postów:103
  • GG:
  • Imię:Grzegorz
  • Lokalizacja:Bytom
Offline

Napisano 05.04.2012 20:03

Nie polecam kupowac dedykow raz kupiłem czekałem 2tygodnie na instalacje a nastepnie po tygodniu zaczeło brakowac zasilania i w sumie z miesiaca uzywałem go przez 2tygodnie

#8 vanethar

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 25
Życzliwy

  • Postów:179
  • Imię:Konrad
  • Lokalizacja:Radom
Offline

Napisano 24.04.2012 20:36

Syndrom na pewno kusi tanią ofertą ale nieuczciwie walczy o klienta . Tu macie wycinek newsa, który jest odpowiedzią na jego zagrywkę :
Dostajemy coraz więcej sygnałów na temat fałszywych informacji rozsyłanych przez "zaprzyjaźnione" hostingi konkurencji.
Szczególnie mowa tutaj o użytkowniku s. z portalu F. który próbuje pozyskiwać naszych klientów przez kłamstwa i kombinacje.
Tą wiadomością chcemy zdementować te wszystkie nieuczciwe zagrywki: KampNO.pl nie "plajtuje" jak to określil Pan s. Nic takiego nie ma miejsca. Wprost przeciwnie. Nasza pozycja na rynku jest stabilna.
Zachęcamy wszystkich do korzystania z naszych usług i nie słuchania tych "życzliwych".

  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych