Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Semiclip


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 rash

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 18
Początkujący

  • Postów:119
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Piotr
  • Lokalizacja:Grudziądz
Offline

Napisano 28.02.2009 19:47

Cześć.

Właśnie jestem w trakcie stawiania serwera BHOP wszystko już mam praktycznie zrobione z wyjątkiem jednego pluginu. Owy plugin to semiclip, który odpowiedzialny jest za możliwość przechodzenia graczy przez siebie. Jest on w net wymagany na takich serwerach aby gracze na wzajem siebie nie blokowali i podrzucali. Mój problem polega na tym iż plugin powoduje, że można przejść przez siebie ale się to bardzo tnie. Gracze nie są takimi duchami jak się do nich podchodzi tylko cały czas wyglądają tak samo. Gdy miałem serwer DeathRun to tam było to dobrze gdy się zbliżało do graczy to robili się oni wpół przeźroczyści i płynnie się przez nich przechodziło. Natomiast tutaj jest z tym problem. Nie znam się za bardzo na edycji .sma lecz jak tak patrzyłem sobie to nie znalałem żadnej linijki gdzie by się to przestawiało (tą nie widzialność). Jeżeli ktoś by mógł poprawić ten plugin tak aby działał bez zacinania się graczy gdy przez siebie przechodzą bardzo był bym wdzięczny.

Pozdrawiam.

Załączone pliki


  • +
  • -
  • 0

#2 Abes Mapper

    Repulsion Gel

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 017
Godlike

  • Postów:7 356
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Sulejówek
Offline

Napisano 01.03.2009 10:47

Spróbuj tego.

Załączone pliki


  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych