Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

GmAMXBans

Powiązanie pomiędzy Adminem AMXX a Adminem WWWKiedy "własny" oznacza "mój", po nicku?

gmamxbans własny amxbans www administrator amxx

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_21977_*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 15.03.2012 21:30

Hej,
Krótkie pytanko:

Na jakiej podstawie powiązani są Administratorzy AMXX oraz Administratorzy WWW GmAMXBansów, tzn.
czy użytkownik WWW z nazwą "Jan Przykladowy"
Dołączona grafika
może usunąć bana Administratora AMXX o identycznym nicku, "Jan Przykladowy"?
Dołączona grafika

Czy konta te należy jakoś powiązać, czy już są automatycznie (po nazwie - nicku), bo szukam i szukam, ale znaleźć odpowiedzi nie mogę.
Dziękuję za odpowiedź.

edit. Dołączona grafika

Użytkownik benio101 edytował ten post 15.03.2012 21:34


#2 QuahodronN

    Godlike

  • Power User

Reputacja: 230
Wszechwidzący

  • Postów:1 262
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Olo
  • Lokalizacja:Śląsk
Offline

Napisano 15.03.2012 22:22

admin amxx to ten na serwerach
a admin www to ten co zarządza usuwaniem banów itd czyli to co jest na www :P

jeśli chcesz aby ten Jan miał dostęp tu i tu to dodajesz go tu i tu :)

Użytkownik QuahodronN edytował ten post 15.03.2012 22:23

  • +
  • -
  • 0

| CPU: I7-6700K @4.7GHz | Cooling: Corsair H110 | GPU: MSI GTX 1080 Gaming X | MOBO: Asus Maximus VIII Hero | RAM: Kingston Savage 16GB DDR4 @2800MHz |

| SSD: Samsung 840 Pro 128GB | SSD2: Samsung 840 Pro 256GB  |  PSU: Be Quiet L8 630W | Case: Gladius M40 | Mouse: Gigabyte M6980X | Keyboard: Sharkoon SHARK ZONE K20 Headphones: HyperX HX Cloud Black Display: Triple LG 24MP67VQ-P |

 

TS3: ts.kreedzmania.pl - 512 Slotów - Darmowe Kanały ;)


#3 Gość_21977_*

  • Autor tematu
  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 23.03.2012 03:52

Hmm, czyli jeśli "Jan" AMXXowy zbanuje kogoś na serwerze, to ten sam "Jan", ale WWWowy, nie może odbanować tego kogoś, gdyż nie jest to "własny" ban, tylko "innego" "Jana"?
Troszkę mija się to z celem.. ehh :facepalm:

Ale za odpowiedź dziękuję.
Do zamknięcia.

Użytkownik benio101 edytował ten post 23.03.2012 03:53


#4 QuahodronN

    Godlike

  • Power User

Reputacja: 230
Wszechwidzący

  • Postów:1 262
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Olo
  • Lokalizacja:Śląsk
Offline

Napisano 23.03.2012 09:33

Jeśli Jab WWWowy ma uprawnienia do odbanowywania to bez problem odbanuje typa który dostał bana od Jan AMXXXowy :P
  • +
  • -
  • 0

| CPU: I7-6700K @4.7GHz | Cooling: Corsair H110 | GPU: MSI GTX 1080 Gaming X | MOBO: Asus Maximus VIII Hero | RAM: Kingston Savage 16GB DDR4 @2800MHz |

| SSD: Samsung 840 Pro 128GB | SSD2: Samsung 840 Pro 256GB  |  PSU: Be Quiet L8 630W | Case: Gladius M40 | Mouse: Gigabyte M6980X | Keyboard: Sharkoon SHARK ZONE K20 Headphones: HyperX HX Cloud Black Display: Triple LG 24MP67VQ-P |

 

TS3: ts.kreedzmania.pl - 512 Slotów - Darmowe Kanały ;)


#5 sebul

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 035
Godlike

  • Postów:5 411
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Ostrołęka
Offline

Napisano 23.03.2012 09:37

A ja jeszcze nie zamknę, bo mam pytanie. Wersja amxbansa? Bo ja u siebie na 1.5.1 zauważyłem, że takie ustawienia jak tutaj na screenie nie działają dobrze, albo nie rozumiem na jakiej zasadzie to ma działać, ale raczej to pierwsze.
  • +
  • -
  • 0

Posiadam TBM (inaczej PTB), które działa dużo lepiej niż zwykłe PTB, nawet na modach z lvlami. Zainteresowany? Proszę bardzo


#6 Gość_21977_*

  • Autor tematu
  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 27.03.2012 02:01

Pytam się o wersję GM1.6, gdyż, podobnie, jak sebul wyżej napisał, mnie również wersja 1.5.1, z której korzystałem do tej pory, nie działała lub właśnie nie wiem, na jakiej zasadzie ma to działać, dlatego zadałem to pytanie, bo w opisie amxbansów nie znalazłem opisu, jak to wygląda.

Jeśli Jab WWWowy ma uprawnienia do odbanowywania to bez problem odbanuje typa który dostał bana od Jan AMXXXowy :P

Rozumiem, że w wersji GM1.6 działa to już, jak należy, a rozpoznawanie, czy dany Admin WWW i dany Admin AMXX to ten sam admin polega na sprawdzeniu nicku?

#7 QuahodronN

    Godlike

  • Power User

Reputacja: 230
Wszechwidzący

  • Postów:1 262
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Olo
  • Lokalizacja:Śląsk
Offline

Napisano 27.03.2012 12:49

Rozumiem, że w wersji GM1.6 działa to już, jak należy, a rozpoznawanie, czy dany Admin WWW i dany Admin AMXX to ten sam admin polega na sprawdzeniu nicku?


nie
  • +
  • -
  • 0

| CPU: I7-6700K @4.7GHz | Cooling: Corsair H110 | GPU: MSI GTX 1080 Gaming X | MOBO: Asus Maximus VIII Hero | RAM: Kingston Savage 16GB DDR4 @2800MHz |

| SSD: Samsung 840 Pro 128GB | SSD2: Samsung 840 Pro 256GB  |  PSU: Be Quiet L8 630W | Case: Gladius M40 | Mouse: Gigabyte M6980X | Keyboard: Sharkoon SHARK ZONE K20 Headphones: HyperX HX Cloud Black Display: Triple LG 24MP67VQ-P |

 

TS3: ts.kreedzmania.pl - 512 Slotów - Darmowe Kanały ;)


#8 Gość_21977_*

  • Autor tematu
  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 05.04.2012 11:12

To jestem w kropce. Chyba szczegółowo to wszystko przetestuję i dam znać, jak to rzeczywiście wygląda. Pooglądam też kod, bo nie daje mi to spokoju.
W takim razie proszę o jakieś 2-3 dni, przejrzę to i napiszę ostatecznie, jak to wygląda, by ew. inni mogli w przyszłości także skorzystać z tematu.

//ban delete
if(isset($_POST["del_ban_x"]) && isset($_POST["bid"])) {
if ( !has_access("bans_edit") ) { // (3)
$error = "_ACCESSINVALID";
$smarty->assign("_ACCESSINVALID", $error);
header("Location:index.php");
exit;
}
function has_access($value) {
if($_SESSION["loggedin"]) {
return $_SESSION[$value]=="yes"; // (2)
}
return 0;
}
$query = mysql_query("SELECT * FROM `".$config->db_prefix."_levels` WHERE level=".$_SESSION["level"]." LIMIT 1") or die (mysql_error());
while($result = mysql_fetch_object($query)) {
$_SESSION['bans_add'] = $result->bans_add;
$_SESSION['bans_edit'] = $result->bans_edit;
$_SESSION['bans_delete'] = $result->bans_delete; // (1)
$_SESSION['bans_unban'] = $result->bans_unban;
$_SESSION['bans_import'] = $result->bans_import;
$_SESSION['bans_export'] = $result->bans_export;
$_SESSION['amxadmins_view'] = $result->amxadmins_view;
$_SESSION['amxadmins_edit'] = $result->amxadmins_edit;
$_SESSION['webadmins_view'] = $result->webadmins_view;
$_SESSION['webadmins_edit'] = $result->webadmins_edit;
$_SESSION['websettings_view'] = $result->websettings_view;
$_SESSION['websettings_edit'] = $result->websettings_edit;
$_SESSION['permissions_edit'] = $result->permissions_edit;
$_SESSION['prune_db'] = $result->prune_db;
$_SESSION['servers_edit'] = $result->servers_edit;
$_SESSION['ip_view'] = $result->ip_view;
}

Dołączona grafika

Albo to ja już kompletnie niczego nie rozumiem, albo poziom "własny" czyli "own" jest przypisywany do (dla przykładu dostęp do usuwania własnych banów) $_SESSION['bans_delete'] (1), następnie funckja has_access nie daje nam dostępu, gdyż "own"!="yes" (2), więc nie możemy usunąć własnego bana pomimo wartości "own" przy bans_delete (3). Dalej jestem w kropce.

edit. Proszę o scalenie powyższych postów, gdyż nie mogłem powyższego edytować. Dziękuję.

Użytkownik sebul edytował ten post 05.04.2012 21:34






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gmamxbans, własny, amxbans, www, administrator, amxx

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych