Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

UWAGA OWNSERWER.pl


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Engi

    [EKSiD] playaz44

  • Power User

Reputacja: 315
Wszechpomocny

  • Postów:1 071
  • GG:
  • Imię:Seba
  • Lokalizacja:Praga
Offline

Napisano 15.03.2012 21:07

Nie wiem czy wszyscy posiadacze serwerów na ownserwer.pl zauważyli, że nikt nie odpisuje ani w helpdesku ani na emaila bądź GG, wysłałem również przelew 14.03 na serwer z poprawnymi danymi a wpłaty w portfelu nie ma do dziś a przecież cytat "wpłaty są sprawdzane 3-4 razy w ciągu dnia" tak więc póki nie ma odzewu od strony ownserwer.pl odradzam kupno serwerów w tej serwerowni.
  • +
  • -
  • 0
Użytkowniku! Zanim napiszesz wiadomość wiedz, że:

W odpowiedzi na ten status, przejrzałem kilka ostatnich Twoich postów i dodałem Ci kolejne 3 punkty ostrzeżeń. Mam nadzieję, że pomogłem.

1:0 dla Benia :D
Nie pomagam za darmo na pw.

#2 Trikolo

    Miszczu

  • Zbanowany

Reputacja: 111
Zaawansowany

  • Postów:348
  • GG:
  • Imię:Trikolo
  • Lokalizacja:Komputer
Offline

Napisano 15.03.2012 21:20

Przecież to dobry hosting mi naprawili serwer bo coś z moim silnikiem u nich nie działało napisałem do nich na gg naprawili ale nie odpisali więc nie odpiszą ci ;)

#3 ZarzadCSB

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 8
Nowy

  • Postów:207
  • GG:
  • Imię:Watashi
  • Lokalizacja:reklama
Offline

Napisano 15.03.2012 21:35

Jeżeli jesteś głupi i piszesz tak jak tu w temacie to na odpowiedz nie licz bo nie czytasz regulaminu i klikasz na pałe.
Mi zawsze pomagają i odpisują dzięki nim nauczyłem się programować (nie tylko pluginki )
  • +
  • -
  • 0
Zarząd Cs-Baraki.pl Zapraszam serdecznie
Zarzad:
Washi * Agata * Kysy * oPALEJRO * MarWit
Zapraszamy na www.Cs-Baraki.pl

#4 Zbyyy

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:33
  • Lokalizacja:Częstochowa
Offline

Napisano 15.03.2012 21:39

JA mialem tam serwer przez kika dobrych miesiecy i swietnie mi sie z nimi wspolpracowalo zawsze byly odp na czas,pelne,logiczne.Wiec,NIe pirecznig glupot ze sa do kity.
  • +
  • -
  • 0

#5 Drzanas

    Godlike

  • Power User

Reputacja: 329
Wszechpomocny

  • Postów:1 283
  • Steam:steam
  • Imię:Piotrek
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 15.03.2012 21:45

Robię przelew i po 2 minutach mam już w portfelu.
Co do helpdesku to obecnie raz do nich napisałem i następnego dnia miałem odpowiedź.
  • +
  • -
  • 0

graphic.png


#6 sebul

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 035
Godlike

  • Postów:5 411
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Ostrołęka
Offline

Napisano 15.03.2012 21:50

wysłałem również przelew 14.03 na serwer z poprawnymi danymi a wpłaty w portfelu nie ma do dziś a przecież cytat "wpłaty są sprawdzane 3-4 razy w ciągu dnia" tak więc póki nie ma odzewu od strony ownserwer.pl

A to zwykłe przelewy (chyba o taki Tobie chodzi) niby dochodzą zawsze po kilkunastu/dziesięciu godzinach? Rozumiem, żebyś czekał chociaż 2 dni z tą kasą, ale 1 dzień i taki płacz? o_O
  • +
  • -
  • 0

Posiadam TBM (inaczej PTB), które działa dużo lepiej niż zwykłe PTB, nawet na modach z lvlami. Zainteresowany? Proszę bardzo


#7 Cinasek

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 12
Początkujący

  • Postów:258
  • Steam:steam
  • Imię:Marcin
  • Lokalizacja:Gdańsk
Offline

Napisano 15.03.2012 21:53

Na ownserwer też bym nie liczył, pisałem miesiąc temu w imieniu kolegi, któremu ukradziono serwer. Podałem wszystkie jego zaległe dane oraz poprosiłem o sprawdzenie tego w logach. Widocznie dla nich było to zbyt trudne, ponieważ do dziś nikt nie odpisał

Użytkownik Cinasek edytował ten post 15.03.2012 21:53

  • +
  • -
  • 0

#8 axelunio

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 37
Życzliwy

  • Postów:159
  • GG:
  • Lokalizacja:Wrocław
Offline

Napisano 15.03.2012 22:00

nie wiem jak było kiedyś ale teraz ta firma mnie nie zawodzi, kasę w portfelu mam od razu po dokonaniu przelewu, no chyba ze robisz przelew poczta to będziesz musiał poczekać dłużej...
  • +
  • -
  • 0
Nudzi Cię standardowy War3FT? Sprawdź serwer poniżej i poznaj dwie dodatkowe, grywalne rasy.
Dołączona grafika
Dołączona grafika
pi0ntka.pl @ 94.23.245.111:27104 [War3FT] +2 NOWE RASY
Powoli się rozkręcamy.

#9 Pietras11

    Wszechwiedzący

  • Power User

Reputacja: 89
Zaawansowany

  • Postów:518
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Piotr
  • Lokalizacja:Gniezno
Offline

Napisano 15.03.2012 23:38

Jeśli tak jak piszesz wysłałeś przelew to musisz poczekać max 3 dni,"wpłaty są sprawdzane 3-4 razy w ciągu dnia" rozumiesz znaczenie tego zdania młody człowieku są sprawdzane wpłaty czyli sprawdzają od trzech do czterech razy dziennie czy był jakiś dokonywany przelew.
  • +
  • -
  • 0

#10 glutex

    Mamamba

  • Power User

Reputacja: 377
Wszechpomocny

  • Postów:997
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacja:Studzionka
Offline

Napisano 16.03.2012 00:01

Ja też mam serwer na OwnServer i nie narzekam. Co do przelewów pocztowych, to muszą być one ręcznie zaksięgowane itd., więc niema co liczyć na natychmiastową wpłatę na konto, a gdy robiłem przelew internetowy pieniądze miałem w portfelu na drugi dzień. HelpDesk'u może zbyt często nie używałem (dwa razy), ale nie mam większych zastrzeżeń. Z GG w ogóle nie korzystałem. W "instrukcji" używania HelpDesku i GG jest dokładnie sprecyzowane jak należy przesyłać wiadomości, więc może to Ty nie umiesz się dostosować do wymogów ?? Ja nie mam zastrzeżeń... no... może jedno - nie chcą mi odblokować portu pod JabaTV... Dołączona grafika
  • +
  • -
  • 0

przejdzmynaty.gif


#11 Wisnia18

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 7
Nowy

  • Postów:227
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 16.03.2012 09:38

Miałem problem z serwerem na odpowiedz 7 tydzien już czekam odradzam tego hostingu już nigdy więcej tam nie kupie serwera.
  • +
  • -
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#12 axelunio

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 37
Życzliwy

  • Postów:159
  • GG:
  • Lokalizacja:Wrocław
Offline

Napisano 16.03.2012 12:03

7tydzien czekasz? to już 2 miechy opłacasz dla samego opłacania? gratuluje... jakby Ci zależało wysłał byś powtórnie wiadomość albo byś opisał temat z problemem tutaj wiec jakbym mógł od razu minusa za wypowiedz byś dostał...
  • +
  • -
  • 0
Nudzi Cię standardowy War3FT? Sprawdź serwer poniżej i poznaj dwie dodatkowe, grywalne rasy.
Dołączona grafika
Dołączona grafika
pi0ntka.pl @ 94.23.245.111:27104 [War3FT] +2 NOWE RASY
Powoli się rozkręcamy.

#13 Adminek AMXX.PL

    Admin :)

  • Bot

Reputacja: 156
Profesjonalista

  • Postów:7 489
  • Lokalizacja:AMXX.PL
Offline

Napisano 16.03.2012 12:19

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Kolega nie wie o czym mówi .

Jeśli się z tym nie zgadzasz, Dołączona grafika raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych