Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Wiszenie- koniec gry


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sooth

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:2
Offline

Napisano 26.02.2009 21:22

Witam



Otoz borykam sie z problemem moim od jakiegos czasu i na niektoryh serverach.

Zacznijmy od poczatku. Chce sobie pograc na serverze klanowym wchodze, wszystko pieknie chce juz zagrac gdy widze ze wszyscy obok mnie stoja ja sie moge obracac wokol siebie - to jedyna akcja jaka moge zrobic. nagle postacie wogol mnie znikaja a mi sie pojawia w gornym prawym rogu - Connecting Error.
Czasem mnie wiesza od razu przy wejsciu czasem po 39 sec a czasem po np 6 rundach... ciezko jest mi powiedziec po jakim czasie... ale po tym wychodze z servera wchodze na podglad z listy serverow patrze.... a tam moj nick, wchodze ponownie i mam juz przy nicku cos takiego (1) nick.
Gdy po raz 2 mi sie zawiesi to juz nie moge wejsc bo : User id is already... cos tam ale sens tego ze id uzytkownika jest wlasnie w grze.
I nie dzieje sie to na kazdym serverze tylko na niektorych zarowno ns jak i steam....

Reinstalowalem CS-a jak i steama... problem jest... zaczal sie jakos 3 tyg temu.

proszę o pomoc.. Sooth
  • +
  • -
  • 0

#2 mgr inż. Pavulon

    C35H60Br2N2O4

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 742
Godlike

  • Postów:6 881
  • Steam:steam
  • Imię:Konrad
  • Lokalizacja:Koniecpol
Offline

Napisano 26.02.2009 21:32

W skrócie problem z netem ;)
Polecam sprawdzenie:
Start -> Uruchom -> cmd -> ping ip_serwera_bez_portu -t
np. ping AAA.BBB.CCC.DDD -t
Jeżeli otrzymasz info: Upłynął limit czasu żądania. to znaczy że są problemy z połączeniem, a przy większych ilościach (tego info) lub przy dużych wartościach czasu (w ms) będziesz miał problemy z połączeniem.
  • +
  • -
  • 0

#3 Sooth

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:2
Offline

Napisano 26.02.2009 21:44

minimum ms - 53 maximum 234 czas sredni 64.

pakiety odebrane 64 pakiety odebrane 64 utracone 0%

To tak wyglada... kiedys sprawdzalem podobnie i mialem to info Uplynal limit czasu zadania...

Mam w domu internet 4mb i przez rooter mam poprowadzony kabel pod mojego kompa z innego pokoju. internet z dialogu, staly wybierany przez automat.

Jak mozna moj problem rozwiazac?
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych