Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
- - - - -

sposob na free inny niz zwykle


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 SAL

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 8
Nowy

  • Postów:107
  • Lokalizacja:Plock
Offline

Napisano 27.02.2012 21:01

opis

dzięki wielkiej pomocy speedkill`a udalo mi sie stworzyc plugin z menu FreeRun lub DeathRun kompatybilny z wszystkimi pluginami na free a w dodatku nie gryzacy sie z ViPem

inne informacje

Jak wiadomo ViP menu wlacza sie natychmiastowo badz w niewielkim odstepie czasowym od zrespienia sie, dlatego w moim pluginie menu otwiera sie w okreslonym czasie po zrespieniu jest to ta linijka:

set_task(3.0, "RoundStart2");	  // tu wpisujesz po jakim czasie ma ukazac sie menu (standard 3 sekundy)

Dodatkowo nie wazne jaka komendo wlaczales free do tej pory (np. /free; /freerun; free)

wystarczy ze w tej linijce wpiszesz ta komende:

client_cmd(id, "say /free") //standardowo /free

cvary

NIE MA


sebul (25.03.2012 16:24):
Sam poprawiłem ten plugin, bo autor sobie olał ten temat.

Załączone pliki


Użytkownik sebul edytował ten post 25.03.2012 14:18

  • +
  • -
  • 0

#2 Nenczoks

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 50
Pomocny

  • Postów:358
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 27.02.2012 22:02

#include <hamsandwich>
#include <cstrike>

i po co aż odpalać 1000 modułów ? Nie wystarczy event po prostu na początku rundy, wziąć to w pętle "for" oraz zamiast cs_get_user_team dać get_user_team == 1?
Beznadzieja i tyle. Jeszcze robienie tasków set_task "(3.0,"menu_pokaz",id)" zamiast od razu tam dać menu. Gdzie funkcja if(!is_user_connected(id)) return;?
Usuńcie to. Lepiej już edytować plugin R3Xa i tam dać to ;>

#3 Nenczoks

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 50
Pomocny

  • Postów:358
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 27.02.2012 23:39

Na cholerę dajesz mi notatki do postu. Ty chyba nie znasz budowy menu.

case 1{

....
menu_destroy(menu)
}
jest to niepoprawna forma, która może robić błędy w pluginie. GZ dla Ciebie modek za inteligencję. Najlepiej usuńcie moje posty za to, że mam swoje zdanie i w pewnym sensie rację. Nie jestem arogancki czy niemiły, po prostu denerwuje mnie coś takiego "usuń siebie" - co to ma być? Gdzie tutaj poprawność tego pluginu i jaki był sens dodania go?
DarkGL (28.02.2012 06:05):
+
sebul (28.02.2012 08:52):
I po kiego go plusujesz? ;/ Jak podzielasz jego zdanie to usuń temat i wtedy Twoje plusy będą uzasadnione.
DarkGL (28.02.2012 16:36):
I po kiego go plusujesz? // nie mogę ? taka prawda ktoś wstawia drobny plugin i jeszcze źle napisany gdzie tu sens
sebul (28.02.2012 18:27):
Nie możesz ;/
A taki sens, że nie wszystkie pluginy są od razu napisane bardzo dobrze, optymalnie. Jeśli uważasz, że takich pluginów nie można akceptować, to ten temat usuń, ja nie mam nic przeciwko, ale może jednak na przyszłość niech będzie takie info w odpowiednim dziale, żeby poprawne pluginy nie były akceptowane.

Użytkownik Nenczoks edytował ten post 27.02.2012 23:42


#4 sebul

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 035
Godlike

  • Postów:5 411
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Ostrołęka
Offline

Napisano 28.02.2012 08:44

Na cholerę dajesz mi notatki do postu. Ty chyba nie znasz budowy menu.

case 1{

....
menu_destroy(menu)
}
jest to niepoprawna forma, która może robić błędy w pluginie. GZ dla Ciebie modek za inteligencję. Najlepiej usuńcie moje posty za to, że mam swoje zdanie i w pewnym sensie rację. Nie jestem arogancki czy niemiły, po prostu denerwuje mnie coś takiego "usuń siebie" - co to ma być? Gdzie tutaj poprawność tego pluginu i jaki był sens dodania go?

[Rozwiązany] proste menu a nie dziala - AMXX.pl: Support AMX Mod X przeczytaj sobie i mi tu nie pisz, że ***** się znam. Plugin w tym temacie działa, więc może tutaj być, a to, że jak na razie autor tematu nie dostosował się do moich wcześniejszych wskazówek, to nie moja wina.

A odpowiadając na Twoje dalsze wypociny, to jesteś hipokrytą i tyle, piszesz sam

denerwuje mnie coś takiego "usuń siebie"

a w pierwszym poście

Usuńcie to.

Do tego czytanie ze zrozumieniem się kłania

Jeszcze robienie tasków set_task "(3.0,"menu_pokaz",id)" zamiast od razu tam dać menu.

Jak wiadomo ViP menu wlacza sie natychmiastowo badz w niewielkim odstepie czasowym od zrespienia sie, dlatego w moim pluginie menu otwiera sie w okreslonym czasie po zrespieniu jest to ta linijka:

A co do

i po co aż odpalać 1000 modułów ?

zamiast cs_get_user_team dać get_user_team == 1?

oraz tego, że menu nie do końca jest dobrze napisane, to masz rację, że najlepiej plugin napisany nie jest, ale działa i poprawność w nim jest, a chyba nie muszę pisać jak należy interpretować słowo "poprawny" o_O
  • +
  • -
  • 1

Posiadam TBM (inaczej PTB), które działa dużo lepiej niż zwykłe PTB, nawet na modach z lvlami. Zainteresowany? Proszę bardzo


#5 Nakupenda.

    Not yet YODA

  • Użytkownik

Reputacja: 137
Zaawansowany

  • Postów:451
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 28.02.2012 11:00

tak czy siak ^D^
#include <amxmodx>
#include <colorchat>
#include <hamsandwich>

#define PLUGIN "FreeOrDeath"
#define VERSION "1.1"
#define AUTHOR "Rozni"
public plugin_init()
{
register_plugin(PLUGIN, VERSION, AUTHOR)
RegisterHam(Ham_Spawn, "player", "respawn", 1)
}

public respawn(id)
set_task(3.0,"menu_pokaz",id)

public menu_pokaz(id)
{
if(get_user_team(id) == 1)
{
new menu = menu_create("Wybierz mod:", "wybieranie")
menu_additem(menu, "FreeRun", "1", 0)
menu_additem(menu, "DeathRun", "2", 0)
menu_setprop(menu, MPROP_EXITNAME, "Wyjscie")
menu_display(id, menu, 0)
}
return PLUGIN_HANDLED;
}

public wybieranie(id, menu, item)
{
if(!is_user_connected(id) || !is_user_alive(id))
return PLUGIN_HANDLED;

if (item == MENU_EXIT)
{
menu_destroy(menu)
return PLUGIN_HANDLED;
}

switch(item)
{
case 0: // klawisz "1"
{
client_cmd(id, "say /free")
ColorChat(0, GREY, "Gramy mod ^x03>>FreeRun<<")
client_print(id, print_center, "Idz na koniec i czekaj az ktos skonczy")
}
case 1: // klawisz "2"
{
ColorChat(0, RED, "Gramy normalny ^x03>>DeathRun<<")
client_print(id, print_center, "Szykuj sie na HeadShot!")
}
}
menu_destroy(menu)
return PLUGIN_CONTINUE;
}


ale jak zawsze nie mam pewności czy jest ok ;)
sebul (28.02.2012 11:47):
Moja wersja lepsza xD

  • +
  • -
  • 0

#6 Nenczoks

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 50
Pomocny

  • Postów:358
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 28.02.2012 13:40

[Rozwiązany] proste menu a nie dziala - AMXX.pl: Support AMX Mod X przeczytaj sobie i mi tu nie pisz, że ***** się znam.


Doskonale go czytałem i sam się zdziwiłem, że piszesz "Plugin napisany jest poprawnie, więc może być w tym dziale i na pewno nikt nie będzie go usuwał.", dlatego też napisałem "Ty chyba nie znasz budowy menu.", inaczej zabrzmiało by to tak: "Ty nie znasz budowy menu..." itd.
Tak poza tym, nie napisałem się że "*****" znasz/wiesz. Może dla Ciebie "Ty chyba nie znasz budowy menu." oznacza "Ty ***** się znasz na budowie menu!" - ale na pewno nie dla mnie. Kultury troszkę jako mod.

A odpowiadając na Twoje dalsze wypociny, to jesteś hipokrytą i tyle, piszesz sam

denerwuje mnie coś takiego "usuń siebie"

a w pierwszym poście

Usuńcie to.


No to chyba sensu nie zrozumiałeś. Mi zwracasz uwagę, że ja mam czytać ze zrozumieniem oraz jestem hipokrytą, a Ty co teraz zrobiłeś?
Ty napisałeś "usuń siebie" i mnie to zbulwersowało, a to że ja napisałem "usuńcie to" - to chyba jest różnica w kontekstach, prawda? "Usuńcie to" można to zinterpretować tak:

- usunięcie tematu
- przeniesienie do kosza

Ja się nie znam, jak działa tutaj moderacja, więc miałem prawo się pomylić. Więc nie łap kogoś za słówka, tylko siebie wpierw.
Koniec tematu.

"I po kiego go plusujesz?" - każdy ma swoje zdanie. Nieuniknione, że ktoś mnie poprze, a ktoś Ciebie..

P.S: Za nim zaczniesz nazywać ludzi, to znaczenie sprawdź na zapytaj.com albo Wikipedii. Koniec tematu, nie dodawaj mi więcej notatek, tylko przenieśmy wszystko na PW, jeżeli masz ochotę dalej tworzyć spór, gdzie sam sprowokowałeś swoim chamskim postępowaniem.

#7 Nakupenda.

    Not yet YODA

  • Użytkownik

Reputacja: 137
Zaawansowany

  • Postów:451
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 28.02.2012 15:42

Doskonale go czytałem i sam się zdziwiłem, że piszesz "Plugin napisany jest poprawnie, więc może być w tym dziale i na pewno nikt nie będzie go usuwał.", dlatego też napisałem "Ty chyba nie znasz budowy menu.", inaczej zabrzmiało by to tak: "Ty nie znasz budowy menu..." itd.
Tak poza tym, nie napisałem się że "*****" znasz/wiesz. Może dla Ciebie "Ty chyba nie znasz budowy menu." oznacza "Ty ***** się znasz na budowie menu!" - ale na pewno nie dla mnie.

czepiasz się pierdół

Kultury troszkę jako mod.

mod też człowiek

No to chyba sensu nie zrozumiałeś. Mi zwracasz uwagę, że ja mam czytać ze zrozumieniem oraz jestem hipokrytą, a Ty co teraz zrobiłeś?
Ty napisałeś "usuń siebie" i mnie to zbulwersowało, a to że ja napisałem "usuńcie to" - to chyba jest różnica w kontekstach, prawda? "Usuńcie to" można to zinterpretować tak:

- usunięcie tematu
- przeniesienie do kosza

Ja się nie znam, jak działa tutaj moderacja, więc miałem prawo się pomylić. Więc nie łap kogoś za słówka, tylko siebie wpierw.
Koniec tematu.

Raz: wyszedłeś już z gimnazjum? Jak nie, to od razu ci mówię, że z takim nastawieniem do ludzi, manipulowaniem słowami, wytykaniem drobnostek i czepianiem się każdego włoska w dorosłym życiu nie będziesz miał życia.

Dwa: Skoro "Koniec tematu." to po cholere dodajesz jeszcze złośliwe komentarze na koniec?

"I po kiego go plusujesz?" - każdy ma swoje zdanie. Nieuniknione, że ktoś mnie poprze, a ktoś Ciebie..

To nie ma być wojna poparć! To arena dla lizidup, którzy myślą że jak będą popierać kogoś z kontaktami to dzięki temu coś osiągną. A ta wymiana notatek była między Darkiem a sebulem.

znaczenie sprawdź na zapytaj.com albo Wikipedii

czyli jeszcze nie wyszedłeś ze szkoły


Nie powinienem się w tym temacie wypowiadać, ale w ostatnim czasie mam serdecznie dość wszystkich cwaniaków, którzy najpierw prowokują a potem filozofują.
  • +
  • -
  • 2

#8 DarkGL

    Nie oddam ciasteczka !

  • Administrator

Reputacja: 6 555
Godlike

  • Postów:11 985
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Warszawa
Online

Napisano 28.02.2012 16:34

podwójne menu_destroy(menu) spowoduje errorlogi
niepotrzebne odczytywanie getinfo ( item w switch daj )
  • +
  • -
  • 0

#9 SAL

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 8
Nowy

  • Postów:107
  • Lokalizacja:Plock
Offline

Napisano 28.02.2012 16:44

ten plugin moze i jest niedoskonale napisany-przepraszam ale nie jestem bogiem, speedkill tez nie- ale jest to moj pierwszy dzialajacy plugin stworzony specjalnie pod moj serwer a poniewaz mam wiekszosc pluginów (takie jak vip) z tego forum postanowilem go udostepnic ze swiadomoscia ze inni moga miec serwy podobne do mojego

Użytkownik SAL edytował ten post 28.02.2012 16:45

  • +
  • -
  • 0

#10 speedkill

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 592
Godlike

  • Postów:2 733
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Prudnik
Offline

Napisano 28.02.2012 17:11

@Up
Chciałeś żeby menu się pokazywało tylko, a nie żeby sprawdzić czy w kodzie jest all dobrze.
Kod może wyglądać chyba tak xD :
#include <amxmodx>
#include <amxmisc>
#include <colorchat>
#include <hamsandwich>

#define PLUGIN "FreeOrDeath"
#define VERSION "1.0"
#define AUTHOR "SAL"

public plugin_init() {
	register_plugin(PLUGIN, VERSION, AUTHOR)
	RegisterHam(Ham_Spawn, "player", "respawn", 1)
}
public respawn(id)
{
	if(is_user_alive(id) && get_user_team(id) == 1)
	{
		set_task(3.0,"menu_pokaz",id)
	}
}
public menu_pokaz(id)
{
		new menu = menu_create("Wybierz mod :", "wybieranie")
		menu_additem(menu, "FreeRun")
		menu_additem(menu, "DeathRun")
		menu_setprop(menu, MPROP_EXITNAME, "Wyjscie")
		menu_display(id, menu, 0)
}
public wybieranie(id, menu, item)
{
	if (item == MENU_EXIT)
	{
		menu_destroy(menu)
		return PLUGIN_HANDLED
	}
	switch(item)
	{
		case 0:
		{
			client_cmd(id, "say /free")
			ColorChat(0, GREY, "Gramy mod >>FreeRun<<")
			ColorChat(id, GREY, "Idz na koniec i czekaj az ktos skonczy")
		}
		case 1:
		{
			ColorChat(0, RED, "Gramy normalny >>DeathRun<<")
		}
	}
	menu_destroy(menu)
	return PLUGIN_HANDLED
}
Zrobiłem mały błąd, kod poprawiłem.

Użytkownik speedkill edytował ten post 28.02.2012 19:00

  • +
  • -
  • 0

If you can dream it, you can do it.


#11 G[o]Q

    I'm G[o]Q

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 344
Godlike

  • Postów:3 563
  • Steam:steam
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:C: / program Files / Valve / Cstrike / G[o]Q.dem
Offline

Napisano 28.02.2012 17:23

niestety ale nie moze wygladać tak masz dostep do sb a nie czytasz :/
  • +
  • -
  • 0
Manual ponad wszystko, konsola ponad manual :D :&

Chcesz wysłać do mnie PW ? użyj nazwy GoQ zamiast G[o]Q
Chcesz Kupić moduł płatności via Pukawka,Tserwery, Gamesol, Zabijaka do mojego sklepu? napisz PW cena to tylko 10 zł/sztuka

GG:6022845 (nie pomagam za free osobom ponizej rangi MoD) :D

#12 Nakupenda.

    Not yet YODA

  • Użytkownik

Reputacja: 137
Zaawansowany

  • Postów:451
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 28.02.2012 17:36

napisałem wyżej jak może wyglądać poprawiony kod.. :facepalm:

w sumie to nasze kody są podobne. Zerknąlem na sb i nadal nie wiem czemu speedkila, a zarazem także i mój są złe..

@edit: plugin z pierwszego posta jest prawie linijka w linijke identyczny z tym.. http://amxx.pl/topic...post__p__232428 :& "drobna pomoc speedkill'a"

Użytkownik Nakupenda. edytował ten post 28.02.2012 17:45

  • +
  • -
  • 0

#13 SAL

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 8
Nowy

  • Postów:107
  • Lokalizacja:Plock
Offline

Napisano 28.02.2012 18:09

ja go pisalem na podstawie innych plugiinow jak DeathorFree (http://amxx.pl/topic...orfree-by-seek/) i innych pluginów na menu
lacz menu mi sie nie pokazywalo wiec poprosilem speedkilaa by mi pomogl i zaczelo dzialac, pozniej okazalo sie ze vipmenu przyslania tamte wiec poprosilem go znow by dodal set_task poniewaz ja dopiero zaczynam poznawac techniki scriptingu

P.S. Czy przyjmujesz tak wszystkich nowych?

Usuńcie to.

Nie wystarczy event po prostu na początku rundy, wziąć to w pętle "for" oraz zamiast cs_get_user_team dać get_user_team == 1?

polowy tego nie zrozumialem (ja sie dopiero ucze)

Użytkownik SAL edytował ten post 28.02.2012 18:09

  • +
  • -
  • 0

#14 sebul

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 035
Godlike

  • Postów:5 411
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Ostrołęka
Offline

Napisano 28.02.2012 18:22

:facepalm:
Zaczęło się od tematu http://amxx.pl/topic...u-a-nie-dziala/ gdzie autor dostał dwa kody, jeden tylko poprawny (nie ode mnie) i drugi dobry, który działał i na pewno errorami nie sypał. Potem "autor" tego pluginu napisał ten temat z pluginem, więc go akceptowałem, bo plugin jest poprawny, czyli działa, a to, że sypie errorami, to inna kwestia, do poprawienia, zresztą poprawiona wersja została już podana. Tyle jest pluginów na tym forum, które są tylko poprawne i nikt ich nie usuwa, nawet taki diablo mod nie jest dobrze napisany (sypie errorami), a mimo to nikt nie jest za jego usunięciem (dark pewnie wie o co mi tutaj chodzi).

Doskonale go czytałem i sam się zdziwiłem, że piszesz "Plugin napisany jest poprawnie, więc może być w tym dziale i na pewno nikt nie będzie go usuwał.", dlatego też napisałem "Ty chyba nie znasz budowy menu.", inaczej zabrzmiało by to tak: "Ty nie znasz budowy menu..." itd.

Poprawnie, bo działa. Myślałem, że każdy wie co oznacza słowo "poprawny", nawet chociażby ze szkoły z ocen z zachowania, ale jednak się myliłem. I jeszcze jak dla Ciebie napisanie "Ty chyba nie znasz budowy menu." oznacza całkowicie co innego niż "Ty chyba ***** się znasz na budowie menu", to szkoda słów, przecież to jest jedno i to samo, z tym że drugie jest napisane bardziej dosadnie.

Kultury troszkę jako mod.

A to napisanie "*****" oznacza, że nie mam kultury osobistej? Do jakiegoś wykładowcy, czy pracodawcy czegoś takiego bym pewnie nie powiedział (zależy też od sytuacji), ale to jest forum, a nie miejsce pracy, czy wykład/ćwiczenia na studiach o_O więc nie przesadzajmy z tą kulturą...

Ty napisałeś "usuń siebie" i mnie to zbulwersowało, a to że ja napisałem "usuńcie to" - to chyba jest różnica w kontekstach, prawda?

Nie Tobie decydować co tutaj zostanie usunięte, a nawet jeśli, to do czegoś takiego służy opcja raportowania, a nie pisania postów typu "Beznadzieja", "Usuńcie to", których może ja nie trawię i mnie denerwuje to? Do tego przy okazji napisałeś do mnie "GZ dla Ciebie modek za inteligencję.". Kto tu pierwszy prowokował? Kto kogo ocenia? Sam może nie potrzebnie napisałem "Usuń siebie", ale to była moja ironiczna odpowiedź na Twój zbędny post, zresztą takie czyjeś odpowiedzi znajdziesz nie tylko w tym temacie.

"I po kiego go plusujesz?" - każdy ma swoje zdanie. Nieuniknione, że ktoś mnie poprze, a ktoś Ciebie..

P.S: Za nim zaczniesz nazywać ludzi, to znaczenie sprawdź na zapytaj.com albo Wikipedii. Koniec tematu, nie dodawaj mi więcej notatek, tylko przenieśmy wszystko na PW, jeżeli masz ochotę dalej tworzyć spór, gdzie sam sprowokowałeś swoim chamskim postępowaniem.

Forum nie jest od popierania kogoś (bo coś tam), a przynajmniej ja nikogo poparcia nie potrzebuje, bo nie jestem jakimś politykiem, żeby mi poparcie było potrzebne. I nie udawaj takiego co nie chce spamować na forum, bo gdyby tak było od razu po mojej notce zobaczyłbym wiadomość na PW, a nie post w tym temacie. Tyle ode mnie na ten temat, jutro postaram się tutaj zrobić porządek, bo rzeczywiście spory spam się zrobił.

podwójne menu_destroy(menu) spowoduje errorlogi
niepotrzebne odczytywanie getinfo ( item w switch daj )

To już właśnie zostało poprawione w temacie, do którego podałem tutaj link.

ten plugin moze i jest niedoskonale napisany-przepraszam ale nie jestem bogiem, speedkill tez nie- ale jest to moj pierwszy dzialajacy plugin stworzony specjalnie pod moj serwer a poniewaz mam wiekszosc pluginów (takie jak vip) z tego forum postanowilem go udostepnic ze swiadomoscia ze inni moga miec serwy podobne do mojego

Jednak dobrze by było, żebyś plugin poprawił, podanych masz kilka wersji w tym temacie oraz w poprzednim temacie, który sam pisałeś.
  • +
  • -
  • 0

Posiadam TBM (inaczej PTB), które działa dużo lepiej niż zwykłe PTB, nawet na modach z lvlami. Zainteresowany? Proszę bardzo


#15 G[o]Q

    I'm G[o]Q

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 344
Godlike

  • Postów:3 563
  • Steam:steam
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:C: / program Files / Valve / Cstrike / G[o]Q.dem
Offline

Napisano 28.02.2012 18:52

nadal nie wiem czemu speedkila, a zarazem także i mój są złe.


bo robi uchwyt za kazdym razem a nie robi destroy'a
sebul (28.02.2012 19:09):
Nakupenda. w swojej wersji ma niszczenie menu ^ ^

  • +
  • -
  • 0
Manual ponad wszystko, konsola ponad manual :D :&

Chcesz wysłać do mnie PW ? użyj nazwy GoQ zamiast G[o]Q
Chcesz Kupić moduł płatności via Pukawka,Tserwery, Gamesol, Zabijaka do mojego sklepu? napisz PW cena to tylko 10 zł/sztuka

GG:6022845 (nie pomagam za free osobom ponizej rangi MoD) :D

#16 adamsa1

    Profesjonalista

  • Zbanowany

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:217
  • GG:
  • Imię:Adam
  • Lokalizacja:Katowice
Offline

Napisano 25.03.2012 14:12

Czy ten plugin w ogóle działa?

#17 Nakupenda.

    Not yet YODA

  • Użytkownik

Reputacja: 137
Zaawansowany

  • Postów:451
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 25.03.2012 14:16

tak.
  • +
  • -
  • 0

#18 adamsa1

    Profesjonalista

  • Zbanowany

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:217
  • GG:
  • Imię:Adam
  • Lokalizacja:Katowice
Offline

Napisano 25.03.2012 14:33

tak.


Dziwne, bo jakoś go zainstalowałem i nie działa dobrze tak jak powinien : ) tzn free jak sie wpisze to wyskakuje, ale ct może brać broń. Już napisałem temat o tym

#19 Nakupenda.

    Not yet YODA

  • Użytkownik

Reputacja: 137
Zaawansowany

  • Postów:451
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 25.03.2012 14:58

mówiłem o tym :)

#include <amxmodx>
#include <colorchat>
#include <hamsandwich>
#define PLUGIN "FreeOrDeath"
#define VERSION "1.1"
#define AUTHOR "Rozni"
public plugin_init()
{
register_plugin(PLUGIN, VERSION, AUTHOR)
RegisterHam(Ham_Spawn, "player", "respawn", 1)
}
public respawn(id)
set_task(3.0,"menu_pokaz",id)
public menu_pokaz(id)
{
if(get_user_team(id) == 1)
{
new menu = menu_create("Wybierz mod:", "wybieranie")
menu_additem(menu, "FreeRun", "1", 0)
menu_additem(menu, "DeathRun", "2", 0)
menu_setprop(menu, MPROP_EXITNAME, "Wyjscie")
menu_display(id, menu, 0)
}
return PLUGIN_HANDLED;
}
public wybieranie(id, menu, item)
{
if(!is_user_connected(id) || !is_user_alive(id))
return PLUGIN_HANDLED;
if (item == MENU_EXIT)
{
menu_destroy(menu)
return PLUGIN_HANDLED;
}
switch(item)
{
case 0: // klawisz "1"
{
client_cmd(id, "say /free")
ColorChat(0, GREY, "Gramy mod ^x03>>FreeRun<<")
client_print(id, print_center, "Idz na koniec i czekaj az ktos skonczy")
}
case 1: // klawisz "2"
{
ColorChat(0, RED, "Gramy normalny ^x03>>DeathRun<<")
client_print(id, print_center, "Szykuj sie na HeadShot!")
}
}
menu_destroy(menu)
return PLUGIN_CONTINUE;
}


+ być może masz zły plug na freeruna, bo to nie zmienia nic z brońmi
  • +
  • -
  • 0

#20 adamsa1

    Profesjonalista

  • Zbanowany

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:217
  • GG:
  • Imię:Adam
  • Lokalizacja:Katowice
Offline

Napisano 25.03.2012 15:05

Mam DeathrunManager, free.amxx ten z DeathOrFree, no i ten instalowałem i lipa :P




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych