Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

predkosc cod mod problempomocy!

cod mod predkosc szybkosc problem raty plugin

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 ABCxCBA

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:1
  • Lokalizacja:legionowo
Offline

Napisano 25.01.2012 09:00

Witam , mam problem. Od niedawna jestem posiadaczem nowego cod moda pobranego z tej strony, mianowicie 4001 lv. Wbilem jakis lv i jak daje w kondycje moja predkosc niezmienia sie. Na poczatku jest wszystko dobrze ale po strzale/zmianie broni predkosc opada do normalnej. Probowalem wpisywac cl_backspeed 999, itd. ,po zmianie broni wszystko dzialalo, ale po strzale znow nastapywalo spowolnienie. Gralem kiedys na serwie cod moda, i tam byl taki plugin, gdzie co kazda nowa runde pokazywal sie napis "ustawienia predkosci zostaly zaladowane" i wszystko smigalo im lux ;]. Jezeli ktos ma taki plugin lub link z tematem, to prosilbym o wstawke, z gory dziekuje ;].


PS. jezeli ktos by mial jeszcze plugin ktory co runde nie tylko ustawia szybkosc ale tez zmienia raty/interp i pokazuje przy tym napis "twoj interp zostal zmieniony na .... raty ...." bylbym bardzo wdzieczny
  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: cod, mod, predkosc, szybkosc, problem, raty, plugin

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych