Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

anty ACTA


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#1 mastah7991

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 154
Profesjonalista

  • Postów:388
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 21.01.2012 08:36

witam

www.youtube.com/watch?v=c_ktnKV5UvU&feature=g-u-u&context=G2ff21aeFUAAAAAAATAA

prosil bym o ogloszeniu tego na forum bo 26 stycznia ta strona tez moze zniknac!!

z honorem przyjme warna tylko proszę o nie wywalanie tematu do kosza

proszę o pomoc ja sie podpisalen
  • +
  • -
  • 0

#2 ToRRent

    Czempion

  • Power User

Reputacja: 229
Wszechwidzący

  • Postów:861
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Wrocław
Offline

Napisano 21.01.2012 10:54

bo 26 stycznia ta strona tez moze zniknac!!


A co tu widzisz nielegalnego ?
  • +
  • -
  • 0

#3 Hiroshima

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 327
Godlike

  • Postów:4 984
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Málaga
Offline

Napisano 21.01.2012 11:08

prosil bym o ogloszeniu tego na forum bo 26 stycznia ta strona tez moze zniknac!!


:facepalm:

PS: jak mogę rozmawiać na ten temat skoro autor owego tematu nie wie co to ACTA, sieje zamęt a tak na prawdę nie ma pojęcia co to w ogóle jest za organizacja...
Nie wiem skąd Ci przyszedł pomysł do głowy o zamknięciu tego forum :)

Gdyby jakimś cudem ta ustawa przeszła to na pewno ludzie odpowiedzialni za klepnięcie tego będą musieli pogodzić się z faktem, że ich problemy dopiero się zaczną. Jest sporo fanatyków którzy złączą siły tylko po to by zablokować ruch na rządowych stronach i / lub hackując owe strony. Nie wspomnę już o globalnym oburzeniu wszystkich obywateli i wszystkich ISP.

Może to być też pomysł na załatanie dziury budżetowej :lol: Kontrolowanie internetu jest trudne więc powstaną nowe miejsca pracy dla "specjalistów podglądaczy" :lol:
  • +
  • -
  • 0

#4 Gh0st

    :)

  • Power User

Reputacja: 852
Czempion

  • Postów:920
  • GG:
  • Imię:Tomek
  • Lokalizacja:Rabka-Zdrój
Offline

Napisano 21.01.2012 11:09

To forum przetrwa koniec świata :>
  • +
  • -
  • 0

#5 dasisdas

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 7
Nowy

  • Postów:58
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 21.01.2012 11:12

Uwierz mi,że w tak dziwnym państwie jakim jest "polska"(Tak wiem,specjalnie napisałem z małej)wszystko jest możliwe.!!!
  • +
  • -
  • 0

#6 Hiroshima

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 327
Godlike

  • Postów:4 984
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Málaga
Offline

Napisano 21.01.2012 11:26

Uwierz mi,że w tak dziwnym państwie jakim jest "polska"(Tak wiem,specjalnie napisałem z małej)wszystko jest możliwe.!!!


uwierz mi, że wiem, że ten kraj to dzicz. ACTA jednak nie wywodzi się z .pl a jest organizacją obejmującą dziesiątki państw a ich celem jest coś więcej niż kontrolowanie internetu. Tak czy owak wątpię ażeby to przeszło u nas... Jeśli nawet przejdzie to podejmą walkę z wiatrakami tak jak kiedyś MPAA. To jest temat rzeka, więc oszczędzę sobie produkowania się.
  • +
  • -
  • 0

#7 ToJaTwojTelefon

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 72
Pomocny

  • Postów:87
  • Imię:Mariusz
  • Lokalizacja:Gorlice
Offline

Napisano 21.01.2012 11:35

Dobra ale ja tylko powiem jedno. Nie znam komputera domowego, który nie ma choć "jednego"(to zbyt mało powiedziane) pliku pirackiego pobranego z neta :)
  • +
  • -
  • 0

#8 Ranny Ptaszek

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:113
  • Imię:Dominik
  • Lokalizacja:Stolica ;]
Offline

Napisano 21.01.2012 12:53

To forum przetrwa koniec świata :>


I jeden dzień dłużej ^D^
  • +
  • -
  • 0

#9 Syczaj

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 32
Życzliwy

  • Postów:156
  • Lokalizacja:Plock
Offline

Napisano 21.01.2012 13:24

Stary, to, że ACTA ma wprowadzić kontrolę ruchu w sieci nie znaczy, że do 26stego nie możesz ściągać sobie plików.
Jak ACTA wpłynie na normalnych użytkowników (prócz tego, że pozamykają strony do wymiany danych) okaże się jakiś czas po jego wprowadzeniu. Jest to silne narzędzie do walki z piractwem, miejmy nadzieję, że tylko w tym kierunku będzie wykorzystywane.

Tak czy inaczej przekonamy się 26stego.
  • +
  • -
  • 0
Dołączona grafika

#10 sebul

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 035
Godlike

  • Postów:5 411
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Ostrołęka
Offline

Napisano 21.01.2012 13:37

A Ci dalej swoje... Tu nie chodzi tylko o piractwo.

Jest to silne narzędzie do walki z piractwem, miejmy nadzieję, że tylko w tym kierunku będzie wykorzystywane.

O wiele za silne do czegokolwiek, dlatego może to być wykorzystane do niecnych celów, skoro będzie na to zezwolenie.
  • +
  • -
  • 0

Posiadam TBM (inaczej PTB), które działa dużo lepiej niż zwykłe PTB, nawet na modach z lvlami. Zainteresowany? Proszę bardzo


#11 Hiroshima

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 327
Godlike

  • Postów:4 984
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Málaga
Offline

Napisano 21.01.2012 13:54

Dobra ale ja tylko powiem jedno. Nie znam komputera domowego, który nie ma choć "jednego"(to zbyt mało powiedziane) pliku pirackiego pobranego z neta :)


Właśnie masz okazję poznać, Hiroshima jestem (miło mi) i korzystam z linuxa ;>

Back to the topic: Bądźmy poważni... nawet jeśli uzyskają poparcie rządów to tak jak już napisałem wyżej będzie to walka z wiatrakami... Zamkną co najwyżej największe strony, które trudnią się udostępnianiem nielegalnych plików. ( warezy, otwarte trackery bittorrent, etc ). Najlepsze w tym wszystkim jest to, że to ISP ma kontrolować co ich klient robi w internecie ( już widzę te zadowolenie na twarzach prezesów dostawców usług telekomunikacyjnych :lol: )
To nie ma prawa funkcjonować, jest to chory plan jakiegoś idioty, który chce zasiać zamęt i nic więcej. Nie wierze w funkcjonalność takiego systemu, gdyż z przyczyn czysto technicznych jest to niemożliwe do zrobienia.
  • +
  • -
  • 3

#12 Waleq

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 47
Pomocny

  • Postów:184
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Mateusz
  • Lokalizacja:Bełchatów
Offline

Napisano 21.01.2012 14:01

Gdy 26 stycznia Polska podpisze się pod ACTA to jeszcze nie będzie tak źle, bo wszystko zależy od głosów Eurodeputowanych, gdyż to do nich będzie należał ostateczny głos.
  • +
  • -
  • 0

#13 V3ko

    Guru

  • Power User

Reputacja: 83
Zaawansowany

  • Postów:746
  • Lokalizacja:Stopnica
Offline

Napisano 21.01.2012 14:05

Ci ministrowie nie wiedzą jak włączyć przeglądarke co dopiero posługiwać się nią, a chcą podpisać taki dokument. Cóż moi przedmówcy mają racje, jak wprowadzą obróci się to przeciwko nim.
  • +
  • -
  • 0

#14 DarkGL

    Nie oddam ciasteczka !

  • Administrator

Reputacja: 6 555
Godlike

  • Postów:11 983
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Warszawa
Online

Napisano 21.01.2012 14:10

alliedmods uczestniczyło w proteście i dobrze jestem przeciw wszystkiemu co ma w zamyśle kontrolować internet
  • +
  • -
  • 0

#15 ToJaTwojTelefon

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 72
Pomocny

  • Postów:87
  • Imię:Mariusz
  • Lokalizacja:Gorlice
Offline

Napisano 21.01.2012 14:18

Właśnie masz okazję poznać, Hiroshima jestem (miło mi) i korzystam z linuxa ;>

Mnie już raczej poznałeś :D, ToJaTwojTelefon(również mi miło) ale ja korzystam z Windowsa(wygodniejszy :D )

Back to the topic: Bądźmy poważni... nawet jeśli uzyskają poparcie rządów to tak jak już napisałem wyżej będzie to walka z wiatrakami... Zamkną co najwyżej największe strony, które trudnią się udostępnianiem nielegalnych plików. ( warezy, otwarte trackery bittorrent, etc ). Najlepsze w tym wszystkim jest to, że to ISP ma kontrolować co ich klient robi w internecie ( już widzę te zadowolenie na twarzach prezesów dostawców usług telekomunikacyjnych :lol: )
To nie ma prawa funkcjonować, jest to chory plan jakiegoś idioty, który chce zasiać zamęt i nic więcej. Nie wierze w funkcjonalność takiego systemu, gdyż z przyczyn czysto technicznych jest to niemożliwe do zrobienia.


W pełni się z tobą zgadzam, a jeszcze jak teraz przeczytałem na wiki co to dokładnie ISP to mnie trochę do śmiechu wzięło :lol: .
I właśnie dlatego we wcześniejszym poście chodziło mi oto, że ludzie pobierali i będą pobierać piractwo, i że ciężko będzie ich zniechęcić do tego:).
  • +
  • -
  • 0

#16 DarkGL

    Nie oddam ciasteczka !

  • Administrator

Reputacja: 6 555
Godlike

  • Postów:11 983
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Warszawa
Online

Napisano 21.01.2012 14:30

że ludzie pobierali i będą pobierać piractwo, i że ciężko będzie ich zniechęcić do tego:).

i wykryć czyli magnet linki
  • +
  • -
  • 0

#17 Why?!

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 37
Życzliwy

  • Postów:139
  • Steam:steam
  • Imię:Konrad
  • Lokalizacja:Łódź
Offline

Napisano 21.01.2012 14:36

Ja proponuję dołączyć do protestu: http://niedlaacta.pl

Tak duże forum powinno przyłączyć się do protestu, pokazać użytkownikom co to w ogóle ACTA i rozwiać wszelkie wątpliwości.

ale ja korzystam z Windowsa(wygodniejszy )


Śmiem się nie zgodzić :)
  • +
  • -
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Chcesz wygrać klucz CS 1.6? Wejdź http://skillarena.co...c.php?p=552#552

#18 Ranny Ptaszek

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:113
  • Imię:Dominik
  • Lokalizacja:Stolica ;]
Offline

Napisano 21.01.2012 14:46

Obrona wolnego internetu okazała się skuteczna. Wygląda na to, że groźby wielkich protestów, które miały ruszyć już pojutrze, dały oczekiwany skutek. Potęgi internetowe, takie jak np. Wikipedia, Google, Twitter, Facebook, Reddit i wiele innych, także twórcy oprogramowania i gier czy producenci sprzętu, wyraziły otwarty sprzeciw wobec nowego prawa antypirackiego - SOPA (Stop Online Piracy Act), popychanego przez organizację ESA (Entertainment Software Association).


Dziś wzbudzający kontrowersje pakiet prawny stracił poparcie amerykańskiego Białego Domu, a bez niego cała sprawa zwyczajnie "rypła się". Administracja Barracka Obamy, prezydenta USA, w oficjalnym oświadczeniu stwierdziła, że zdaje sobie sprawę z tego, że zagraniczne (!) serwisy internetowe są poważnym problemem, jeśli chodzi o piractwo i wymaga on poważnej odpowiedzi ze strony prawa, ale nie będzie wspierać rozwiązań prawnych, które ograniczają wolność słowa, zwiększają zagrożenie w sieci i hamuje rozwój wolnego internetu.


Bardzo prawdopodobne jest to, że gwoździem do trumny była informacja o planach włączenia się do środowego protestu największego giganta internetowego - firmy Google. Tak! Google zagroziło wyłączeniem najpopularniejszej na świecie wyszukiwarki i innych swoich usług.


Ostatecznie projekt SOPA dostał czerwone światło. Niestety nie oznacza to, że amerykańskie władze nie będą podejmować kolejnych prób prześlizgnięcia się z rozwiązaniami prawnymi, które zawarto w projekcie SOPA.


  • +
  • -
  • 0

#19 Kolar`.

    Guru

  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:704
  • GG:
  • Imię:Kamil
  • Lokalizacja:Jastrzębie Zdrój
Offline

Napisano 21.01.2012 14:52

prosil bym o ogloszeniu tego na forum bo 26 stycznia ta strona tez moze zniknac!!


Kur, akurat na ferie. ^^

A tak serio, wątpie iż to wejdzie w życie ...

#20 Why?!

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 37
Życzliwy

  • Postów:139
  • Steam:steam
  • Imię:Konrad
  • Lokalizacja:Łódź
Offline

Napisano 21.01.2012 14:53

SOPA nie przeszła, co nie oznacza że ACTA też.
  • +
  • -
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Chcesz wygrać klucz CS 1.6? Wejdź http://skillarena.co...c.php?p=552#552




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych