Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
Zombie Plague 4.3

Zabija boty kiedy strzelaja

zombie plague 4.3

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Piotreq183

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 14
Początkujący

  • Postów:43
  • GG:
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 25.01.2012 16:29

Witam,
Mam problem z modem zombie pleague 4.3. Gram z botami na poczatku strzelaja do siebie jednak ff wylaczone i to nie problem. Jednak kiedy czlowiek trafi w zombiaka okolo 10 razy(lub umarlak w czlowieka) to albo go trafia piorun, albo poprostu znika a u mnie pojawia sie jakis dziwny komunikat(tylko kiedy bot znika), przepraszam ze go nie podam ale pisze w telefonu. Zauwarzylem ze w tym komunikacie jedno ze slow brzmi "kick", dodac do tego znikniecie bota i wychodzi na to ze go wywala:) jednak od razu pojawia sie drugi ewentualnie ten sam bot bo liczba botow jest taka sama. Dodatkowo powiem ze kiedy wszedłem po zrobieniu moda na cs'a i w bota kilka razy trafilem to dostawalem blyskawice, kiedy drugi raz wszedłem juz nic sie ze mna nie dzieje. A jedyne co zmienilem to oswietlenie z kompletnej ciemnosci na jasnosc. Czy ktos wie co jest tego powodem, jak mozna to naprawic. Jest to bardzo uciarzliwe bo jesli jestem survive to nawet nie moge przegrac, bo zanim boty hp mi zabiora to wszystkie gina. Moze to jest wina botow? Bo slyszalem ze na zombie pleague sa jakies problemy z bota. Nawet sciagnelem podboty jakies specjalne na tego moda, jednak nie używam ich bo te dzialaja. Prawde mowiac to nawet nie wiem jak je wgrac :D
Z gory dziekuje za pomoc:)

Problem juz rozwiazalem:) mialem pluginy ktore po zabiciu kogos ze swojego teamu pozwalaly wymierzyc kare, chyba bylo w nich cos namieszane bo po usunieciu ich wszystko jest w porzadku : D





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zombie plague 4.3

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych