Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Plugin wyświetlający strone informacyjna po wpisaniu komendy


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 proszeczek

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:47
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 03.01.2012 13:47

Witam serdecznie. Nie bardzo wiedziałem jak nazwac temat no ale jakos nazwałem. Potrzebuje plugin, który po wpisaniu danej komendy, wyświetli zapisany kod html w pliku txt, tak jak np jest to w motd.txt

Znalazłem idealny do tego plugin i przerobiłem dla własnych potrzeb, otóż plugin po wpisaniu w sayu /konkurs wyświetlał informacje o konkursie, ja go edytowałem i po wpisaniu /mapy wyświetla liste dostępnych map, lecz problem polega na tym, że nie mogę go wykorzystac dwukrotnie, ponieważ jak plugin edytowałem po raz drugi i zapisałem go zupełnie pod inną nazwą, to niestety nie działa, próbowałem przobic go na wiele sposób, np

/kontakt + plik txt zawierający info o kontakcie

/mody + plik txt zawierający opis modów serwera

itp itd, niestety taki plugin działa tylko jeden, jak odpalam takie dwa, to działa tylko ten pierwszy, a potrzebuje taki uniwersalny, w którym będę mógł sobie tylko przerobic komende którą trzeba wpisac w sayu aby wyswietlilo plik txt, no i wiadomo zeby mozna bylo przerabiac plik txt. Plugin który poniżej zamieszczam właśnie tak przerobiłem, lecz dwa na raz nie dzialaja nie mam pojecia dlaczego, może coś w tym krótkim kodzie jest co blokuje funkcjonowanie 2 podobnych pluginów, proszę o pomoc, bo taki pluginów chciałbym zrobic minium z 5, dla celów informacyjnych dla graczy. Dziękuje pozdrawiam

#include <amxmisc>
#define PLUGIN "Mapy"
#define VERSION "1.0"
#define AUTHOR "prh~"
public plugin_init()
{
register_plugin(PLUGIN, VERSION, AUTHOR)
register_clcmd("say /mapy", "mapy")
register_clcmd("say_team /mapy", "mapy")
}
public mapy(id)
{
show_motd(id, "mapy.txt", "Mapy")
}

  • +
  • -
  • 0

#2 mlekowita

    Wszechpomocny

  • Zbanowany

Reputacja: 91
Zaawansowany

  • Postów:398
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 03.01.2012 14:11

#include <amxmisc>

#define PLUGIN "Funkcje Motd"
#define VERSION "1.0"
#define AUTHOR "RISE ABOVE HATE"

public plugin_init(){
register_plugin(PLUGIN, VERSION, AUTHOR)
register_clcmd("say /funkcja1", "funkcja1") // zmień /funkcja1 na swoją komendę która wywoła polecenie
register_clcmd("say_team /funkcja1", "funkcja1") // zmień /funkcja1 na swoją komendę która wywoła polecenie
register_clcmd("say /funkcja2", "funkcja2") // zmień /funkcja2 na swoją komendę która wywoła polecenie
register_clcmd("say_team /funkcja2", "funkcja2") // zmień /funkcja2 na swoją komendę która wywoła polecenie
register_clcmd("say /funkcja3", "funkcja3") // zmień /funkcja3 na swoją komendę która wywoła polecenie
register_clcmd("say_team /funkcja3", "funkcja3") // zmień /funkcja3 na swoją komendę która wywoła polecenie
register_clcmd("say /funkcja4", "funkcja4") // zmień /funkcja4 na swoją komendę która wywoła polecenie
register_clcmd("say_team /funkcja4", "funkcja4") // zmień /funkcja4 na swoją komendę która wywoła polecenie
register_clcmd("say /funkcja5", "funkcja5") // zmień /funkcja5 na swoją komendę która wywoła polecenie
register_clcmd("say_team /funckja5", "funkcja5") // zmień /funkcja5 na swoją komendę która wywoła polecenie
}
public funkcja1(id){
show_motd(id, "funkcja1.txt", "funkcja1") // w miejscu funkcja1 podaj tytuł motd
}
public funkcja2(id){
show_motd(id, "funkcja2.txt", "funkcja2") // w miejscu funkcja2 podaj tytuł motd
}
public funkcja3(id){
show_motd(id, "funkcja3.txt", "funkcja3") // w miejscu funkcja3 podaj tytuł motd
}
public funkcja4(id){
show_motd(id, "funkcja4.txt", "funkcja4") // w miejscu funkcja4 podaj tytuł motd
}
public funkcja5(id){
show_motd(id, "funkcja5.txt", "funkcja5") // w miejscu funkcja5 podaj tytuł motd
}


funkcja1/5.txt - wrzuć do cstrike
W kodzie chyba wszystko dokładnie wyjaśniłem ? :&
daj znać czy działa. ;)

Użytkownik RISE ABOVE HATE edytował ten post 03.01.2012 14:11


#3 proszeczek

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:47
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 24.01.2012 13:35

Dzięki wielkie, wszystko działa elegancko karma poszła ;)
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych