Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
AMXBans 5.x

AMXBans nie banuje na SteamID lub IP tylko na SteamID.Jak zmienić to, żeby AMXBans banował nie tylko na SteamID?

amxbans 5.x amxbans nie banuje steamid adres ip problem

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 dawidniq

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:4
  • Imię:Dawid
  • Lokalizacja:Głogówek
Offline

Napisano 29.12.2011 14:24

Witam. Mam problem z AMXBans 5.0. Zainstalowałem wszystko poprawnie zgodnie z poradnikiem... Dodałem 2 pierwsze bany, działały w 100% sprawnie... Po godzinie, admin mi pisze że nie da się kogoś tam zbanować... Ja przyszedłem na serwer i też się nie dało... A teraz da się zbanować tylko graczy Steam. Patrzyłem na stronę... I 2 pierwsze bany zostały zapisane na SteamID lub Adres IP. A teraz się zapisuje tylko na SteamID, przez co nie mogę banować NS'ów. Może mi ktoś powiedzieć dlaczego tak jest? To pewnie banalna sprawa... Ale szukałem po google i nikt nie miał tego problemu co ja :/... Jak trzeba jakieś pliki dać albo coś to piszcie i je dam... Bo nie chcę wklejać wszystkiego :P Próbowałem też metodę że w dproto.cfg zmieniłem
# for p.47 clients that do not support unique id generation (default is STEAM_ID_LAN [8] )
cid_NoSteam47 = 8
# for p.48 clients that do not support unique id generation (default is VALVE_ID_LAN [10] )
cid_NoSteam48 = 10

na takie cyfry że dodaje SteamID nawet NS. Ale wtedy jak NS dostanie bana to od razu może wejść, jakby dostał kicka.
Logi mam dobre więc nie będę dawał.

http://cs-kostnica.xaa.pl/web

Tutaj macie AMXBans... Sami zobaczcie ;) Za każdą pomocną choć w małym stopniu odpowiedź daje + !
  • +
  • -
  • 0

Dołączona grafika
CS-Kostnica.xaa.pl [FFA][FastDL] | Zapraszam !


#2 GrYFFFF

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:89
  • Imię:sasa
  • Lokalizacja:sasasa
Offline

Napisano 21.04.2015 17:23

Nie będę zakładać tematu ponieważ mam identyczny problem jak kolega wyżej. Ktoś jest w stanie pomóc?


  • +
  • -
  • 0

#3 DR HOUSE

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 5
Nowy

  • Postów:130
Offline

Napisano 28.05.2015 21:24

Podepnę się, mam ustawione w NS47 i NS48 na 4 i też banuje NSów na SID


  • +
  • -
  • 0

#4 DR HOUSE

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 5
Nowy

  • Postów:130
Offline

Napisano 21.10.2015 18:50

Podbiję bo nadal mam ten problem, gość dostał bana na generowany Steam a IP ma nadal takie samo i może grać, obydwa pola są ustawione na wartość 4

# for p.47 clients that do not support unique id generation (default is VALVE_ by IP [4])
cid_NoSteam47 = 4

# for p.48 clients that do not support unique id generation (default is VALVE_ by IP [4])
cid_NoSteam48 = 4

Użytkownik DR HOUSE edytował ten post 21.10.2015 18:51

  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: amxbans 5.x, amxbans, nie banuje, steamid, adres ip, problem

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych