Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

W miarę dobry, ale głównie tani hostingSerwer na początek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
29 odpowiedzi w tym temacie

#1 glutex

    Mamamba

  • Power User

Reputacja: 377
Wszechpomocny

  • Postów:997
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacja:Studzionka
Offline

Napisano 20.12.2011 13:31

Witam. Jestem H@ lokalnej sieci CS w mojej okolicy. Dołączona grafika
Niestety ostatnimi czasy jesteśmy bez serwera, jednak po ukazaniu się AmxBans System zamierzam wykupić serwer i reaktywować sieć. Kwestia jest tego typu, że nie mam zamiaru inwestować w to jakiejś większej sumy pieniędzy i tutaj rodzi się pytanie: który hosting wybrać ?? Chodzi mi o serwer na jakieś 17 slot'ów (prędzej mniej niż więcej), z HLTV i FastDL (konieczne). Serwer najprawdopodobniej prywatny (niema problemu aby było hasło) i pingi "w normie", czyli jakieś 30-50 ms. Nie chodzi mi o jakiś wypasiony serwer, graczy mam "zagwarantowanych", więc z tym niema problemu (także przy późniejszej zmianie hostingu i IP). Generalnie potrzebuję zwykły, dość tani serwer, bez ścin/lag'ów z HLTV i FastDL. Zastanawiałem się nad hostingiem "moje-serwery.pl", lecz w tym temacie znalazłem negatywne wypowiedzi na jego temat (ściny, skaczący ping), oprócz tego jest jeszcze NiceShoot.pl, lecz tam byłoby mnie stać jedynie na prywatny serwer w Polsce (Warszawa) w efekcie - brak FastDL, lub publiczny we Francji, ale znowu nie wiem jak się to przełoży na ping. Możecie doradzić jeszcze jakieś inne hostingi ?? Zamierzam przeznaczyć na ten serwer maksymalnie 30zł, a najlepiej gdyby cała kwota oscylowała w granicach 20-25zł. Aha, jeśli ktoś potrzebowałby lokalizacji, to chodzi o Śląsk.

P.S.

Od razu proszę o niepisanie tekstów typu "w serwer musisz zainwestować", "po co Ci taki serwer", "za tą kasę nie kupisz nic dobrego" itd. Sprawa jest jasna i nie podlega dyskusji, byłbym wdzięczny za trzymanie się tematu... Dołączona grafika
  • +
  • -
  • 1

przejdzmynaty.gif


#2 WazzaP

    Super Hero

  • Użytkownik

Reputacja: 130
Zaawansowany

  • Postów:1 161
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Mateusz
  • Lokalizacja:Łęczna
Offline

Napisano 20.12.2011 13:39

Jak na taką cenę to tylko: http://hostgame.pl/#Cennik-uslug.pl; http://serwerhost.pl/?page=cennik
  • +
  • -
  • 1

#3 TySiu

    Zaawansowany

  • Zbanowany

Reputacja: 11
Początkujący

  • Postów:147
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:Białogóra / Choczewo
Offline

Napisano 20.12.2011 13:57

Ja polecam : http://www.nolags.pl/#Nasza-oferta


Miałem tam serwer i nie narzekałem :)

#4 dasiek

    Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem.

  • Junior Admin

Reputacja: 2 077
Godlike

  • Postów:5 706
  • Imię:Adaś
  • Lokalizacja:No teraz trochę dalej od WWy
Offline

Napisano 20.12.2011 14:07

NoLags albo (w cenie) ownserwer. Polecam to pierwsze sam miałem tam serwery i nie narzekałem.
  • +
  • -
  • 1

#5 Grzegorz93

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 63
Pomocny

  • Postów:311
  • GG:
  • Imię:Grzegorz
  • Lokalizacja:Śląsk
Offline

Napisano 20.12.2011 14:12

Pukawka.pl i kupujesz na forach wirtualne pieniążki :)
  • +
  • -
  • 1

#6 vanethar

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 25
Życzliwy

  • Postów:179
  • Imię:Konrad
  • Lokalizacja:Radom
Offline

Napisano 20.12.2011 14:35

Jeżeli chcesz solidny serwer, myślę że lepiej mniej slotów a lepsza jakość niż później kombinować i marudzić. Ciężko mi powiedzieć, który hosting najlepszy dla ciebie będzie ponieważ nie wiem co chcesz stawiać na tym serwerze.

Powiem szczerze, dobrą jakość ma Tserwery.pl - ceny http://tserwery.pl/#Cennik-slotow.pl
  • +
  • -
  • 1

#7 glutex

    Mamamba

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 377
Wszechpomocny

  • Postów:997
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacja:Studzionka
Offline

Napisano 20.12.2011 15:02

hostgame.pl - godne zastanowienia.

SerwerHost.pl - odpada - nie widzę opcji HLTV.

NoLags.pl - ciekawe ceny, lecz również brak HLTV.

OwnServer.pl - na razie chyba najbardziej przystępna dla mnie opcja (Pakiet Lite - 17 slot'ów x 1,25zł + 0,91zł HLTV = ~ 22zł).

Pukawka.pl - jedynie opcja EU i to w wersji prywatnej, lecz nie jestem przekonany co do lokalizacji (Niemcy) - chodzi o ping.

Tserwery.pl - tak jak wyżej, jedynie opcja serwera prywatnego z lokalizacją we Francji.

- - - - - - - - -

Jak już pisałem wyżej, podstawowym kryterium jest cena, dopiero później jakość. Na serwerze nie będzie jakichś ekstremalnych mod'ów, tylko "zwykły" TP/FFA z HLTV, AmxBans, FastDL oraz PsychoStats (chyba niczego nie pominąłem).
  • +
  • -
  • 1

przejdzmynaty.gif


#8 TySiu

    Zaawansowany

  • Zbanowany

Reputacja: 11
Początkujący

  • Postów:147
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:Białogóra / Choczewo
Offline

Napisano 20.12.2011 15:29

NoLags.pl - ciekawe ceny, lecz również brak HLTV.


Wejdź w opcję 'zamów serwer' to zobaczysz , że HLTV jest :)

#9 sebul

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 035
Godlike

  • Postów:5 411
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Ostrołęka
Offline

Napisano 20.12.2011 16:37

Nolagsa nie bierz ;] chyba niektórzy nie wiedzą co tam się dzieje. Może gamesol? Za 17 slotowy prywatny serwer w Gdańsku zapłacisz trochę ponad 25 zł, a z hltv o 5 zł więcej.
  • +
  • -
  • 1

Posiadam TBM (inaczej PTB), które działa dużo lepiej niż zwykłe PTB, nawet na modach z lvlami. Zainteresowany? Proszę bardzo


#10 naXe

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 269
Wszechwidzący

  • Postów:1 489
  • GG:
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Kwidzyn
Offline

Napisano 20.12.2011 16:46

http://tserwery.pl
http://zabijaka.pl
http://gameserv.pl - Tylko że z ATMAN'a

#11 freetu

    Wszechwiedzący

  • Power User

Reputacja: 71
Pomocny

  • Postów:505
  • Lokalizacja:Kwidzyn
Offline

Napisano 20.12.2011 17:56

Gdybyś chciał jednak publiczny serwer to polecam CI tserwery lub gamesol ( ten sam właściciel aczkolwiek do gamesol szybciej przychodzą zmiany, tym się bardziej interesują :/) Za publiczny serwer 17 slotów w gdańsku zapłacisz 41 zł wiem trochę ponad Twój budżet ale w zestawie masz hltv+FD noi dobre opinie. Sam korzystam z teserwery i nie narzekam jest dobrze. Serwery mam w gdańsku i pingi mam 40-45 ( oczywiście są tacy co mają ping 80-90 i up ale to z ich winy). Co by nie powiedzieć bardziej opłaca Ci się brać w gamesol niż w tserwerach bo w gs będziesz miał hltv w cenie serwera i taniej za slot płacisz.
  • +
  • -
  • 1

#12 StrefaSerwerow.

    Nowy

  • Zbanowany

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:8
Offline

Napisano 20.12.2011 18:49

Zapraszam do zapoznania się z ofertą www.StrefaSerwerow.pl serwerownia w Łodzi, łącza ATMANa, slot prywatny tylko 99gr, możliwość kupna już od 4 slotów.

Support praktycznie 24/7 przez maila i Gadu-Gadu

Pozdrawiam www.StrefaSerwerow.pl

#13 glutex

    Mamamba

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 377
Wszechpomocny

  • Postów:997
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacja:Studzionka
Offline

Napisano 21.12.2011 14:01

GameSol.pl - jedynie lokalizacja Gdańsk (w wersji prywatnej), bądź Paryż - co mnie nie za bardzo urządza. Dodatkowo pierwsza opcja jest na chwilę obecną niedostępna.

Zabijaka.pl - serwer prywatny z Krakowa - mieści się w "wymogach"...

GameServ.pl - pakiet BASIC - serwer prywatny - 1,50zł/slot, lokalizacja Łódź - NC Group ( a o co chodzi z tym ATMAN'em ?? )

StrefaSerwerow.pl - odpada - hosting stoi dopiero miesiąc. Choć jak się rozkręci, zdobędzie jakąś renomę i nie zmieni cen, to będzie miał powodzenie...

- - - - - - - - - - - - - - - -

Jak na razie bezkonkurencyjnie prowadzi OwnServer.pl. Dodatkowo otrzymałem kilka pozytywnych opinii o tym hostingu (co mnie zdziwiło, bo wcześniej słyszałem o nich same negatywy). Tak więc, jeśli nie pojawi się jakaś godna oferta w okolicach 22zł wybiorę właśnie tą serwerownię. Czasu jeszcze trochę jest (serwer założę dopiero po ukazaniu się AmxBanSystem), więc jeśli ktoś znajdzie jeszcze coś ciekawego, to śmiało pisać...
  • +
  • -
  • 1

przejdzmynaty.gif


#14 vanethar

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 25
Życzliwy

  • Postów:179
  • Imię:Konrad
  • Lokalizacja:Radom
Offline

Napisano 21.12.2011 14:22

a o co chodzi z tym ATMAN'em ??

Centrum danych Warszawa - ATMAN Dołączona grafika

Serwery zlokalizowane w centrum danych Warszawa są na zasadzie kolokacji. Rozwiązania technologiczne w tej lokalizacji dostarcza firma ATM S.A. Dzięki obecności wielu operatorów (m.in. NASK, T-Systems, Crowley, Netia, TP SA, GTS Energis, Polkomtel) ATMAN tworzy duży węzeł telekomunikacyjny. Ma dwie niezależne drogi światłowodowe do budynku oraz podłączenie do węzła ŚDOKP i PSE. W ATMAN znajduje się również jeden z węzłów sieci AC-X (ATMAN Commercial Internet Exchange).

Serwerownie Centrum Danych ATMAN mają pełne wyposażenie i niezbędne zabezpieczenia:

* redundantne łącza światłowodowe
* podstawowe i zapasowe systemy zasilania gwarantowanego
* klimatyzację
* ochronę przeciwpożarową
* kontrolę dostępu
* monitoring.
  • +
  • -
  • 0

#15 Rob Zombie `

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 153
Profesjonalista

  • Postów:320
  • GG:
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacja:Kozienice
Offline

Napisano 21.12.2011 19:52

www.NetShoot.pl

Mam tam 2 serwery i nie narzekam ;)
  • +
  • -
  • 0

#16 Restiv

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:26
  • Lokalizacja:Częstochowa
Offline

Napisano 24.12.2011 00:10

Tserwery
GameServ
GameSol

Wybierz coś z tego a nie pożałujesz.
  • +
  • -
  • 0
Dołączona grafika

#17 glutex

    Mamamba

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 377
Wszechpomocny

  • Postów:997
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacja:Studzionka
Offline

Napisano 24.12.2011 22:45

Sorki, ale czy Wy czytacie w ogóle chociażby temat postu ?? Bo po niektórych wypowiedziach (m.in. powyższej) mam wątpliwości...

Znalazłem w sieci jeszcze hosting FPSplay.pl oferujący w lokalizacji Tarnowskie Góry cenę za slot w wysokości 80gr (serwer publiczny). Zna ktoś tę firmę i może się wypowiedzieć na jej temat ??
  • +
  • -
  • 1

przejdzmynaty.gif


#18 kokosek

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:21
  • Lokalizacja:Częstochowa
Offline

Napisano 24.12.2011 22:58

Tak, znam tą firmę i nie polecam. Jedynie co będziesz miał tam stabilne to Warszawa 500 fps. Przy paru osobach są już wielkie lagi, przy małej ilości pluginów. Ja osobiście bym wszedł na pewne forum ( nie bd reklamował) i kupił tam 40 wPLN za 20zł na różnych hostingach. Nie baw się w te tanie hstingi. jedynie, o który pisano wyżej hostingach to wziąłbym HostGame, tam są stabilne serwery.
  • +
  • -
  • 0

#19 glutex

    Mamamba

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 377
Wszechpomocny

  • Postów:997
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacja:Studzionka
Offline

Napisano 29.12.2011 00:17

Polecono mi jeszcze gry.wilan.pl, też byłaby tam dość dobra opcja serwera prywatnego w Żywcu (więc dość blisko) 1.20zł za slot. Mógłby się ktoś wypowiedzieć na Ich temat ?? Chodzi mi głównie o porównanie z OwnServer (bo jak na razie wybrałem ten hosting) i czy jest tam możliwość instalacji HLTV ??
  • +
  • -
  • 0

przejdzmynaty.gif


#20 Okey

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:63
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:bialystok
Offline

Napisano 29.12.2011 00:18

a ja proponuje ci gamesol
mial niedawno remowacje swoich maszyn itp. i jest teraz naprawdę dobry i nie drogi
mozna zakupic hltb tez
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych