Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
Inny

Problem ze statystykami www do nowego cod'a

Inny

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Raen

    Wszechwiedzący

  • Power User

Reputacja: 160
Profesjonalista

  • Postów:536
  • GG:
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacja:......
Offline

Napisano 27.11.2011 16:42

Witam.
Mam problem ze statystykami www, mianowicie gdy chcę zrobić update z serwera mam takie błędy:
1322407834
Connection...OK

[b]Warning[/b]: ftp_login() expects parameter 1 to be resource, boolean given in [b]/virtual/s/t/statycodmod.ugu.pl/update.php[/b] on line [b]20[/b]
Login failed

[b]Warning[/b]: fopen(CodMod.vault) [[url="http://statycodmod.ugu.pl/function.fopen"]function.fopen[/url]]: failed to open stream: Permission denied in [b]/virtual/s/t/statycodmod.ugu.pl/update.php[/b] on line [b]27[/b]

[b]Warning[/b]: ftp_fget() expects parameter 1 to be resource, boolean given in [b]/virtual/s/t/statycodmod.ugu.pl/update.php[/b] on line [b]28[/b]
Download failed

[b]Warning[/b]: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in [b]/virtual/s/t/statycodmod.ugu.pl/update.php[/b] on line [b]33[/b]

[b]Warning[/b]: ftp_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given in [b]/virtual/s/t/statycodmod.ugu.pl/update.php[/b] on line [b]35[/b]
Disconnect
Poradzi ktoś coś ?? staty stoją na darmowym hoscie bo dopiero testuje je, lecz nie powinno to mieć wpływu na to.
Dane są podane dobre, przez takie wchodzę na Total Commander nie wiem dlaczego pokazuje że są złe.
Jeśli zły dział to proszę o przeniesienie.
Pozdrawiam.
  • +
  • -
  • 0

angel-little.png


#2 sebul

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 035
Godlike

  • Postów:5 411
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Ostrołęka
Offline

Napisano 27.11.2011 16:51

Automatyczna wiadomość


Ten temat został przeniesiony z forum:
ModyInne modyProblemy
do
InneWWWProblemy


  • +
  • -
  • 0

Posiadam TBM (inaczej PTB), które działa dużo lepiej niż zwykłe PTB, nawet na modach z lvlami. Zainteresowany? Proszę bardzo






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Inny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych