Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
Plugin

Rangi + Medale

Plugin

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Pan Nigel

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 42
Pomocny

  • Postów:82
  • Imię:Mateusz
  • Lokalizacja:Brzóza / Centralny
Offline

Napisano 26.11.2011 12:18

Witam,

Chciałbym by plugin o który proszę miał rangi+medale. Tak wiem, że są tzw "rankingi BF2" ale mi chodzi by nie było tego paska z "ranga", "odznaki", który daje na środek ekranu gdy ktoś ma włączoną funkcję "center player". No więc do rzeczy:
Plugin miałby zawierać obojętnie jaki system rang i na czym mi bardziej zależy medale. Medale miałyby być przyznawane w taki sam sposób jak na bf2, również z informacją na koniec mapy kto jaki medal zdobył, z tym że dodatkowo bo wpisaniu w sayu "/medale" wyświetlałoby by menu z wyborem: "twoje medale" i "ranking medali" (takie top15 medali). W tym rankingu medali chciałbym, żeby to wyglądało w następujący sposób: Od lewej miejsce, nick, złote medale, srebrne medale, brązowe medale.
Starałem się jak najjaśniej to wyjaśnić, jeżeli coś jest niezrozumiałe proszę pytać. Proszę by ktoś się podjął zrobienia tego pluginu i z góry dziękuję. Zależy mi na czasie, nie orientuje się ile trzeba za to zapłacić ale wstępnie napisze 15zł. Kontakt do mnie to prywatna wiadomość lub steam mateusz_pro_93

Pozdrawiam,
Mateusz "Nigel" Niziński
  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Plugin

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych