Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
Modyfikacja

menu Admin_Screen3v15 takie jak w amxban_ssban [daje sma]

modyfikacja

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 freetu

    Wszechwiedzący

  • Power User

Reputacja: 71
Pomocny

  • Postów:505
  • Lokalizacja:Kwidzyn
Offline

Napisano 20.11.2011 18:32

Brakuje mi kilku funkcji w dedykowanym amxban_ssban od GM bans 1.5.1 (pluginu) które są w w innym pluginie który do tej pory używałem - admin_screen3v15 by caxixi.

Opis potrzebnej modyfikacji:

Chciałbym aby plugin Admin_Screen3v15 dodał się do menu amxmodx w taki sam sposób jak dodaje się ten plugin od amxbansa, tzn po odpaleniu amxmodmenu na kolejnych stronach (gdzieś na końcu) miałaby dodawać się "kategoria" zrob screeny po wejściu w nią ukazuje się aktualna lista graczy na serwerze, natomiast po kliknięciu na gracza wykonują się screeny pluginem Admin_Screen3v15.

Wydaje mi się że wystarczy skopiować część kodu i wkleić w odpowiednie miejsce, jednak ja nie potrafię tego zrobić, dlatego przyszedłem tutaj z taką prośbą.

W załącznikach są pliki sma wyżej wymienionych pluginów.

Będą ++

Załączone pliki


Użytkownik freetu edytował ten post 20.11.2011 18:32

  • +
  • -
  • 0

#2 feever

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 87
Zaawansowany

  • Postów:219
  • Steam:steam
  • Imię:Adrian
  • Lokalizacja:Kołobrzeg
Offline

Napisano 22.11.2011 07:28

1. Edytuj plik menufront.sma
2. Znajdź:

AddMenuLang("KICK_PLAYER", "amx_kickmenu", get_clcmd_flags("amx_kickmenu", flags) ? flags : ADMIN_KICK , "Players Menu")


3. Teraz w zależności pod którym numerek chcesz mieć robienie screenów wklej ten kod:

AddMenu("Zrob screeny + ban", "amx_clcmdmenu", get_clcmd_flags("amx_clcmdmenu", flags) ? flags : ADMIN_LEVEL_A, "Players Menu")


U mnie wygląda to tak, mam pod numerem 5:

AddMenuLang("TEAM_PLAYER", "amx_teammenu", get_clcmd_flags("amx_teammenu", flags) ? flags : ADMIN_LEVEL_A, "Players Menu")
AddMenu("Zrob screeny + ban", "amx_clcmdmenu", get_clcmd_flags("amx_clcmdmenu", flags) ? flags : ADMIN_LEVEL_A, "Players Menu")
AddMenuLang("CHANGEL", "amx_mapmenu", get_clcmd_flags("amx_mapmenu", flags) ? flags : ADMIN_MAP, "Maps Menu")


4. Kompilacja pluginu: http://amxx.pl/kompilator/
  • +
  • -
  • 0

#3 freetu

    Wszechwiedzący

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 71
Pomocny

  • Postów:505
  • Lokalizacja:Kwidzyn
Offline

Napisano 22.11.2011 12:26

Bez sensu jest to co napisałeś, bo to nie rozwiązuje mojego problemu. Napiszę krócej, będzie bardziej zrozumiale.
Do pluginu Admin_screen należy dopisać menu (by wyświetlała się lista graczy) następnie należy dopisać funkcję która będzie automatycznie dopisywać do amxmodmenu. Całość może bazować na pluginie amxbans_ssban.
Np: po wpisaniu komendy amx_screenmenu ukazuje się lista graczy, po wybraniu gracza robią się screeny, tylko trzeba podstawić cvar dotyczący ilości screenów lub na sztywno ustalić - 6 sztuk

To co napisałeś nic nie daje. Nie potrzebne mi kolejne clcmdmenu

Użytkownik freetu edytował ten post 22.11.2011 14:04

  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: modyfikacja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych