Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Podmienianie dźwięków bazowych z ZP 4.3


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 SzyjaN

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 31
Życzliwy

  • Postów:131
  • GG:
  • Lokalizacja:Katowice
Offline

Napisano 18.11.2011 20:17

Witam.

Sprawa w miarę jasna - w Zombie Plague 4.3 są różne dźwięki (kończące/zaczynające rundę), które chciałbym podmienić. Bazowo wszystkie są w rozszerzeniu .wav. Problem polega na tym, że gdy podmieniam jakiś wybrany dźwięk (tu - nieważne jaki, w każdym przypadku jest to samo) na inny o rozszerzeniu .wav lub .mp3 (próbowałem kilka razy na różne sposoby), to mimo, że z serwera pliki dźwiękowe pobiera, nie odtwarza ich na serwerze, zamiast tego mam tylko ciszę. Wie ktoś może w czym tkwi problem? Z rzeczy które udało mi się ustalić - nie jest to wina złego wpisywania, rozszerzenia ani wadliwego pliku (próbowałem sporo razy, za każdym razem inaczej i zawsze było to samo)


@@EDIT
Dziękuję za niebywale liczne rady i odpowiedzi ;)
A tak serio - jakby ktoś miał taki problem kiedyś - dźwięki muszą być mono (czyt. nie mogą być stereo). Temat można zamknąć

Użytkownik *Szyjanq* edytował ten post 20.11.2011 21:50

  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych